Rudar Babića poslal v Belgijo

Tudi velenjski Rudar je v primerjavi s preteklo sezono doživel nekaj kadrovskih sprememb. Zdaj se je zgodila še ena, saj velenjski gledalci v nadaljevanju sezone ne bodo mogli uživati v vragolijah Maria Babića, ki je sprejel izziv v tujini.

Mlajši od bratov Babić se je po malce več kot dveh letih poslovil od dresa Rudarja in prestopil v Belgijo, kjer bo v prihodnje član drugoligaškega Tubizeja, so sporočili iz Šaleške doline in v sporočilu za javnost zapisali: »Rudar je prejel primerno odškodnino, prav tako pa si je zagotovili delež od naslednje prodaje igralca. Mariju se zahvaljujemo za njegov doprinos k uspehom kluba v preteklih letih, za katerega je odigral 76 tekem in dosegel pet zadetkov ter mu želimo veliko uspehov na njegovi nadaljnji športni poti!«

Tekst: NZS

• 11.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija do zmage v Velenju
    Nogometaši Rudarja Velenja so v tekmi 16. kroga Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Olimpiji z 1:2 (0:2).
  • 09.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Rudar - Olimpija
    Ljubljančani zmage v velikem derbiju niso potrdili v spopadu z Domžalčani, nove točke pa bodo napadli v Velenju. Knapom je steklo na domači zelenici, se lahko niz podaljša tudi v obračunu z državnim prvakom?
  • 03.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Remi med Gorico in Rudarjem
    Nogometaši Gorice in Rudarja iz Velenja so se v 15. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 2:2 (1:1).
  • 02.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Gorica - Rudar
    Prva liga Telekom Slovenije se nadaljuje s tekmami 15. kroga, ki ga bosta v soboto odprli ekipi Gorice in Rudarja. Primorci se bodo pobirali po pokalnem izpadu, knapi lovijo še drugo zaporedno zmago.
  • 28.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Rudar do pomembne zmage
    Nogometaši Rudarja iz Velenja so v 14. krogu Prve lige Telekom Slovenije doma premagali Aluminij s 3:2 (1:1).
  • 24.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Rudar - Aluminij
    Štirinajsti krog Prve lige Telekom Slovenije bo sklenjen v Šaleški dolini. Velenjčani bodo gostili nogometaše Aluminija, ki so za razliko od Rudarja aktivni tudi v pokalnem tekmovanju. Bo to voda na mlin knapov?
  • 20.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Mura do zmage nad Rudarjem
    Nogometaši Mure so v 13. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali velenjski Rudar z 2:1 (1:1).
  • 18.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Mura - Rudar
    Prvoligaši po dvotedenskem reprezentančnem premoru nadaljujejo z državnim prvenstvom. Mura bo v uvodni tekmi 13. kroga PLTS gostila Rudar in iskala maščevanje za avgustovski poraz v Velenju. Kdo se bo veselil?
  • 05.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Brez golov v Krškem
    Nogometaši Krškega in velenjskega Rudarja so se v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
  • 04.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Krško - Rudar
    Prvoligaše pred novim reprezentančnim premorom čaka še zadnjih 90 minut, spored 12. kroga PLTS, zadnjega v uvodni tretjini prvenstva, pa bodo v Posavju odprli nogometaši Krškega in Rudarja.