Datum od
Datum do

16.11.2018 | Pokal Terme Olimia
Za pokalni četrtfinale
Danes in jutri se igra osmina finala pokala Terme Olimia. V tekmovanje se je uvrstilo 14 ekip. Na osnovi uspešnosti v zadnjih sezonah sta si Dobovec Pivovarna Kozel (tudi branilec naslova iz lanske sezone) in FutureNet Maribor zagotovila neposredno napredovanje v četrtfinale, zato bomo v osmini finala videli 12 ekip oziroma šest tekem.
15.11.2018 | 1. SFL
Dobovec do nove odmevne evropske zmage
Slovenska reprezentanta Fetić in Mordej sta tako uspešno kronala premoč slovenskega državnega prvaka. Pogled zgodovino pa pokaže, da so kozli do zmage v elitnem delu lige prvakov prišli točno tri leta po premierni zmagi na tej stopnji pred tremi leti v Madridu – takrat so z 2:1 premagali francoskega prvaka.
15.11.2018 | A
Benedejčič: Želimo ostati v ligi C
Slovenska nogometna reprezentanca bo v petek ob 20.45 v Stožicah igrala predzadnjo tekmo v ligi narodov. Tekmec bo Norveška, ki je na prvem medsebojnem obračunu v Oslu zmagala z 1:0, tudi sicer pa Norvežani ne ležijo slovenski vrsti. Kljub temu izbranci Igorja Benedejčiča napovedujejo boj za zmago in ohranitev možnosti za obstanek v ligi C.
15.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Na Gubcu so se zahvalili Šćulcu
Alen Šćulac ni več trener Krškega, so danes sporočili iz krškega prvoligaša. Primorec se je na Gubca preselil med zimskim premorom lanske sezone, Krčane pa bo do konca jesenskega dela sezone vodil dosedanji pomočnik Radovan Karanović.
15.11.2018 | 2. SNL
Drugoligaši vstopajo v drugo polovico prvenstva
V 2. SNL se v soboto in nedeljo pričenja druga polovica prvenstva, do zimskega premora pa bodo klubi odigrali še dva kroga. V 16. krogu prvenstva ne bo manjkalo zanimivih spopadov.
Ranjena Nafta izziva vodilne Radomljane
Prvoligaši konec tedna nimajo tekmovalnih obveznosti, v 2. SNL pa bodo s tekmami 16. kroga odprli drugo polovico prvenstva. Enega najbolj zanimivih dvobojev vikenda bodo odigrali nogometaši Radomelj in Nafte, srečanje pa boste lahko spremljali tudi gledalci Sportkluba.
15.11.2018 | Sodniki
Vinčiču v ligi narodov Madžarska - Finska
Slavko Vinčič bo v nedeljo sodnik tekme lige narodov med Madžarsko in Finsko, nato se skupaj s pomočnikoma odpravlja še v Carigrad na UEFA VAR seminar
Ponosni na igro, rezultat ni realen
„Ni bilo slabo, dobro smo parirali verjetno najboljši ekipi na svetu. Žal pa končen rezultat ni realen, 3:1 bi bilo bolj merodajno. Dva gola smo jim praktično poklonili. Tako so dobra ekipa, da izkoristijo vsako najmanjšo napako in jo spremenijo v zadetek. Sem pa ponosen, ker se nismo zavlekli v obrambo, dali čelade na glavo in čakali, kaj bo. Proti Interju smo igrali odprto,“ je po tekmi povedal kapetan Rok Mordej.
14.11.2018 | Mednarodna tekmovanja
Petkratnemu evropskemu prvaku nudili dober odpor
V Alytusu jih je pričakovano premagal branilec naslova, španski Inter, ki je bil boljši s 5:1 (3:0). Edini gol za Slovence je v 37. minuti dosegel Klemen Duščak, ki je znižal izid na 1:4.
14.11.2018 | A
Dokler bo upanje, bomo verjeli
Slovenska nogometna reprezentanca je v Nacionalnem nogometnem centru Brdo opravila že tretji trening pred prihajajočo tekmo z Norveško. Igor Benedejčič bo na tekmi pogrešal nekaj uveljavljenih igralec, tako da bo začetna enajsterica razmeroma neizkušena.
14.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 16. kroga PLTS
Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva prvaliga.si.
14.11.2018 | Sodniki
Vinčič na Irsko, Jug na UEFA VAR seminarju
Slavko Vinčič s pomočnikoma bo v četrtek sodnik mednarodne prijateljske tekme med Irsko in Severno Irsko, Matej Jug pa se s pomočnikoma nahaja na UEFA VAR seminarju
13.11.2018 | Mednarodna tekmovanja
V Litvi začenjajo s petkratnim evropskim klubskim prvakom
Na delu bo tudi državni prvak Hrvaške Novo Vrijeme Makarska, kjer igra kapetan slovenske futsal reprezentance Igor Osredkar, njegova ekipa je na Portugalskem, kjer lizbonski Sporting gosti skupino C, v njej pa bodo poleg hrvaške in portugalske ekipe igrali še ruski Sibiryak in Benfica.
13.11.2018 | A
Na igrišču pokazati željo po točkah
Slovenska nogometna reprezentanca se v Nacionalnem nogometnem centru Brdo intenzivno pripravlja na tekmi z Norveško in Bolgarijo. Strokovno vodstvo slovenske reprezentance na treningih preizkuša nove ideje, v katere jih sili tudi poškodba Bojana Jokića, ki še ni optimalno pripravljen za tekmovalne napore.
13.11.2018 | 1. SŽNL
Derbiji v znamenju gostujočih ekip
„Tekma je bila izenačena, kar potrjuje tudi rezultat prvega polčasa. V drugem delu pa se nam je obrestovalo ekipno delo in iz dveh strelov z razdalje smo prišle do vodstva 2:0. Po drugem zadetku smo se povlekle nazaj, domačinke so izvajale velik pritisk in z odbite žoge pri kotu zadele za 2:1. Preostanek tekme je bil napet, ampak si Radomlje niso priigrale konkretne priložnosti in rezultat je ostal v našo korist. Čestitam ekipi za dobro odigrano tekmo,“ je sklenila Anisa Rola.
13.11.2018 | 1. SFL
Sevnica išče pot iz krize, Novak ponosen na ekipo
„Kot sem napovedal: za nas je to neugodno gostovanje. Hitro vodstvo nas je uspavalo. Popustila je disciplina v igri, zanihali smo. Dovolili smo, da so se domačini vrnili v igro. Tudi malce panike je bilo pri nas, a smo na koncu zasluženo zmagali. Igra je pozabljena, štejejo tri točke,“ je dodal trener Litije Damir Pertič.
13.11.2018 | Trenerji
39. kongres AEFCA v Turčiji
V Beleku v Turčiji se je 9. in 10. novembra 2018 odvijal 39. kongres Evropske zveze nogometnih trenerjev (AEFCA), ki se ga je udeležilo 120 delegatov iz vseh evropskih držav, gostje iz ZDA, Azije in J.Amerike
12.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 16. kroga
Marcos Tavares je strelec 1.800. zadetka Maribora na tekmah Prve lige Telekom Slovenije. Gaber Dobrovoljc je odigral 150. prvoligaško tekmo. Jure Travner je v dresu Celja v Prvi ligi Telekom Slovenije odigral že več kot 17.000 minut.
12.11.2018 | 1. SFL
Kar 14 golov na zadnji tekmi 7. kroga 1. SFL
Ljubitelji futsala so videli kar 14 golov ter dober odpor domačinov. Zmedlo jih ni niti to, da so v 14. minuti gostje vodili 0:3! Še več - s serijo 4:0 so domačini v 22. minuti vodili 4:3, uspešen je bil Matija Damiš. To je predramilo goste, ki so med 25. in 32. minuto spet ušli na 7:5.
V Benediktu se bo sklenil 7. krog
Nocoj je v Benediktu na sporedu še zadnja tekma 7. kroga 1. SFL. Pri domačem klubu Benedikt avtodeli Džauš gostuje Litija.