Sodniki: | Bezjak Blaž (glavni sodnik), Barovič Nejc (1. pomoč), Vajda Tadej (2. pomoč) |
Delegat: | Ul Bojan |
Št. gledalcev: | 100 |
Mura | |||
---|---|---|---|
N |
Maribor | 1 : 1 | Mura |
P |
Mura | 2 : 3 | Domžale |
Z |
Gorica | 1 : 2 | Mura |
N |
Mura | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Mura | 0 : 6 | Olimpija Ljubljana |
Maribor | |||
---|---|---|---|
N |
Maribor | 1 : 1 | Mura |
Z |
Maribor | 3 : 0 | Bravo Publikum |
Z |
Koper | 2 : 3 | Maribor |
Z |
Rudar Velenje | 0 : 4 | Maribor |
Z |
Maribor | 2 : 0 | Triglav Kranj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 13 | 1 | 4 | 8 | 9 | ||
Maribor | 13 | 8 | 4 | 1 | 24 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | ||
Maribor | 7 | 4 | 2 | 1 | 8 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | ||
Maribor | 6 | 4 | 2 | 0 | 16 |
23/24 | 16.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 24.02.2024, ob 13.00 | Mura | - | Maribor | 0:1 | (0:0) |
23/24 | 3.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 27.08.2023, ob 11.00 | Maribor | - | Mura | 2:2 | (2:1) |
22/23 | 23.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 26.04.2023, ob 14.30 | Maribor | - | Mura | 2:0 | (2:0) |
22/23 | 10.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 12.10.2022, ob 12.30 | Mura | - | Maribor | 1:1 | (1:1) |
21/22 | 26.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 21.05.2022, ob 15.00 | Maribor | - | Mura | 3:1 | (2:1) |
21/22 | 13.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 14.11.2021, ob 11.00 | Mura | - | Maribor | 0:1 | (0:0) |
20/21 | 7.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci, 27.09.2020, ob 14.00 | Mura | - | Maribor | 2:1 | (1:0) |
19/20 | 17.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 07.03.2020, ob 11.00 | Maribor | - | Mura | 1:1 | (1:1) |
19/20 | 4.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 02.10.2019, ob 13.30 | Mura | - | Maribor | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 17.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 09.03.2019, ob 13.00 | Mura | - | Maribor | 2:2 | (2:1) |
18/19 | 4.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 01.09.2018, ob 15.00 | Maribor | - | Mura | 3:0 | (2:0) |
17/18 | 14.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 12.11.2017, ob 12.00 | Maribor | - | Mura | 5:0 | (3:0) |
17/18 | 1.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 02.09.2017, ob 13.30 | Mura | - | Maribor | 0:1 | (0:0) |
4. krog | ||
---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 2 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Aluminij | 0 : 0 | Koper |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Gorica |
Krško | 0 : 2 | Triglav Kranj |
Mura | 0 : 1 | Maribor |
Bravo Publikum | 4 : 2 | Rudar Velenje |
VOC Celje | 0 : 6 | Domžale |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 17 | 39 | |
2 | Maribor | 16 | 39 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 17 | 39 | |
4 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 33 | |
5 | Triglav Kranj | 17 | 31 | |
6 | Bravo Publikum | 17 | 26 | |
7 | Gorica | 17 | 22 | |
8 | VOC Celje | 17 | 21 | |
9 | Kalcer Radomlje | 17 | 19 | |
10 | Mura | 17 | 16 | |
11 | Koper | 17 | 14 | |
12 | Aluminij | 17 | 12 | |
13 | Rudar Velenje | 17 | 11 | |
14 | Krško | 16 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nikola Jovićević | 17 |
2. | Gašper Černe | 15 |
3. | Haris Sadiković | 14 |
4. | Adriano Bloudek | 13 |
5. | Tihomir Maksimović | 10 |
Nick Perc | 10 | |
7. | Tom Kljun | 8 |
Jan Križ | 8 | |
Zak Kavrečič | 8 | |
Tio Cipot | 8 | |
11. | Dario Sivonjić | 7 |
Kristijan Frlic | 7 | |
Filip Zupanič | 7 | |
14. | Emir Saitoski | 6 |
Armin Kahvedžić | 6 | |
16. | Luka Baruca | 5 |
Mateo Koprivc | 5 | |
Nejc Medved | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 |