Sodniki: | Nemet Slavko (glavni sodnik), Zakal Pavel (1. pomoč), Matjaš Alen (2. pomoč) |
Delegat: | Norčič Sašo |
Št. gledalcev: | 1 |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
Dravograd | 0 : 2 | Mura |
Z |
Mura | 4 : 0 | Šampion |
Z |
Dravinja | 1 : 10 | Mura |
Z |
Mura | 2 : 0 | Vipoll Veržej |
P |
Maribor | 7 : 0 | Mura |
Vipoll Veržej | |||
---|---|---|---|
P |
Kety Emmi Bistrica | 4 : 2 | Vipoll Veržej |
P |
Maribor | 19 : 0 | Vipoll Veržej |
Z |
Vipoll Veržej | 2 : 0 | Beltinci |
P |
Mura | 2 : 0 | Vipoll Veržej |
Z |
Vipoll Veržej | 3 : 0 | Fužinar |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 9 | 5 | 1 | 3 | 19 | ||
ŠD NK Veržej | 9 | 3 | 1 | 5 | 8 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | ||
ŠD NK Veržej | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Mura | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | ||
ŠD NK Veržej | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 |
21/22 | 10.krog | Veržej, Stadion Čistina Veržej, 30.10.2021, ob 11.00 | Veržej | - | Mura | 1:7 | (0:5) |
20/21 | 9.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 26.09.2020, ob 11.00 | Mura | - | ŠD NK Veržej | 2:0 | (1:0) |
19/20 | 10.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 12.10.2019, ob 11.00 | Mura | - | ŠD NK Veržej | 6:0 | (0:0) |
18/19 | 15.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 17.11.2018, ob 10.00 | Mura | - | ŠD NK Veržej | 2:1 | (2:0) |
18/19 | 2.krog | Veržej, Stadion Čistina Veržej, 25.08.2018, ob 11.00 | Vipoll Veržej | - | Mura | 2:0 | (1:0) |
17/18 | 17.krog | Veržej, Stadion Čistina Veržej, 25.11.2017, ob 11.00 | Vipoll Veržej | - | Mura | 0:1 | (0:1) |
17/18 | 4.krog | Rakičan, Igrišče Rakičan, 30.08.2017, ob 17.00 | Mura | - | ŠD NK Veržej | 1:1 | (0:1) |
16/17 | 26.krog | MURSKA SOBOTA, FAZANERIJA - UMETNA TRAVA, 27.05.2017, ob 11.00 | Mura | - | ŠD NK Veržej | 0:2 | (0:2) |
16/17 | 13.krog | Veržej, ČISTINA, 05.11.2016, ob 11.00 | Vipoll Veržej | - | Mura | 1:0 | (1:0) |
9. krog | ||
---|---|---|
Beltinci | 0 : 2 | Maribor |
Mura | 2 : 0 | Vipoll Veržej |
Fužinar | 2 : 1 | Dravinja |
Krško | 3 : 1 | Dravograd |
Nafta 1903 | 0 : 2 | Fortis Jarenina |
Aluminij | 1 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
Drava Ptuj | 0 : 4 | Rudar Velenje |
VOC Celje | 2 : 0 | Šampion |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Mura | 12 | 33 | |
2 | Aluminij | 12 | 32 | |
3 | Maribor | 12 | 31 | |
4 | Rudar Velenje | 12 | 29 | |
5 | VOC Celje | 12 | 27 | |
6 | Krško | 11 | 21 | |
7 | Fortis Jarenina | 11 | 20 | |
8 | Dravograd | 12 | 15 | |
9 | Drava Ptuj | 12 | 13 | |
10 | Fužinar | 12 | 11 | |
11 | Šampion | 12 | 10 | |
12 | Kety Emmi Bistrica | 12 | 9 | |
13 | Vipoll Veržej | 12 | 9 | |
14 | Nafta 1903 | 12 | 8 | |
15 | Beltinci | 12 | 7 | |
16 | Dravinja | 12 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Matej Cener | 20 |
2. | Adin Jahić | 18 |
3. | Aljaž Vogrinčič | 16 |
4. | David Vidmajer | 13 |
Jaša Jelen | 13 | |
6. | Lan Mesarič | 12 |
7. | Lanej Bakšič | 11 |
8. | Jan Krajnc | 9 |
9. | Nejc Planšak | 8 |
Dominik Biro | 8 | |
Jakob Nejc Ružič | 8 | |
12. | Tai Meze | 7 |
Matej Kotnik | 7 | |
Enej Herman | 7 | |
Luka Mladenović | 7 | |
Nejc Bezjak | 7 | |
Tin Jurić | 7 | |
18. | Lovro Golič | 5 |
Janin Petrak | 5 | |
Lan Marinič | 5 |