16. krog |  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana |  18.11.2018 ob 14.00

CherryBox24 Tabor Sežana

  :  

AŠK Bravo

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

CherryBox24 Tabor Sežana
P
Roltek Dob 2 : 1 CherryBox24 Tabor Sežana
Z
CherryBox24 Tabor Sežana 3 : 0 Beltinci
N
Rogaška 1 : 1 CherryBox24 Tabor Sežana
Z
CherryBox24 Tabor Sežana 4 : 2 Brda
Z
Vitanest Bilje 0 : 5 CherryBox24 Tabor Sežana
AŠK Bravo
Z
Ilirija 1911 0 : 3 AŠK Bravo
N
AŠK Bravo 2 : 2 Krka
P
Nafta 1903 3 : 2 AŠK Bravo
Z
AŠK Bravo 1 : 0 Roltek Dob
N
Rogaška 1 : 1 AŠK Bravo


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tabor Sežana 3 0 1 2 2
Bravo Publikum 3 2 1 0 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tabor Sežana 1 0 0 1 0
Bravo Publikum 1 1 0 0 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tabor Sežana 2 0 1 1 2
Bravo Publikum 2 1 1 0 3



Vse medsebojne tekme

18/19  1.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 04.08.2018, ob 17.30  AŠK Bravo - CherryBox24 Tabor Sežana 3:2  (2:1) 
17/18  25.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 25.04.2018, ob 17.00  AŠK Bravo - Cherrybox 24 Tabor Sežana 0:0  (0:0) 
17/18  10.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 08.10.2017, ob 15.30  Cherrybox 24 Tabor Sežana - AŠK Bravo 0:1  (0:0) 

16. krog
CherryBox24 Tabor Sežana  :  AŠK Bravo
Ankaran Postojna  :  Fužinar Vzajemci
Drava Dakinda Ptuj  :  Brežice Terme Čatež
Beltinci  :  Vitanest Bilje
Brda  :  Rogaška
Jadran Dekani  :  Roltek Dob
Kalcer Radomlje  :  Nafta 1903
Ilirija 1911  :  Krka

LESTVICA
1 Nafta 1903 11 22
2 AŠK Bravo 9 20
3 CherryBox24 Tabor Sežana 11 20
4 Drava Dakinda Ptuj 11 19
5 Krka 11 19
6 Roltek Dob 11 19
7 Kalcer Radomlje 10 18
8 Fužinar Vzajemci 11 16
9 Ankaran Postojna 11 16
10 Rogaška 11 14
11 Beltinci 11 11
12 Jadran Dekani 10 9
13 Brda 11 9
14 Ilirija 1911 11 8
15 Vitanest Bilje 11 8
16 Brežice Terme Čatež 11 7

STRELCI
1. Anel Hajrić 12
2. Papa Ibou Kebe 10
3. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 8
4. Žan Medved 7
Jaka Bizjak 7
Miha Kostanjšek 7
7. Mustafa Nukić 6
8. Nermin Haljeta 5
Gaber Petric 5
Žan Nikolić 5
Vedran Vinko 5
Sacha Varga 5
13. Erwin Tiganj 4
Alen Ploj 4
Dejan Banovič 4
Alen Neskič 4
Jernej Trstenjak 4
Luka Ciglarič 4
Matic Marcius 4
20. Matic Mlakar 3

DELI NA