8. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  24.09.2017 ob 16.00  | Prenos: Sportklub 1

Drava Ptuj

1 : 0

AŠK Bravo

Sodniki: Bukovec Miran (glavni sodnik), Topolnik Gorazd (1. pomoč), Kranjc Tomaž (2. pomoč)
Delegat: Vozlič Vinko
Št. gledalcev: 350
Drava Ptuj
1 Luka Domjan V
4 Žan Flis
5 Denis Vezjak
7 Luka Šalamun
9 Jon Šporn
10 Nastja Čeh K
11 Matic Marcius
13 Dejan Školnik
14 Luka Petek
15 David Lonzarić
20 Marko Panikvar


Rezervni igralci
12 David Veselič V
2 Ignacio Nahuel Cuffaro
3 Sulaimon Fatai Adedoja
17 Niko Vajda
18 Blaž Lovenjak
19 Andraž Kolar
22 Albin Džafić

AŠK Bravo
1 Igor Vekić V
2 Miha Dobnikar
3 Almin Kurtovič
4 Marko Klemenčič
5 David Brekalo
6 Nejc Filipčič
7 Žan Poglajen
8 Ovbokha Agboyi
9 Milan Đajič K
10 Lan Piskule
11 Kristjan Sredojević


Rezervni igralci
12 Jan Vošnjak V
13 Niko Adamič
14 David Frelih
15 Nik Salaj
16 Marko Roškar
17 Marko Felja
18 Anže Zorc

Trener
Simon Sešlar

Trener
Dejan Grabić

Sodnik
Miran Bukovec

Zadetki
David Brekalo (ag) 1 : 0 87'

Dogodki
Nastja Čeh 44'
Menjava Roškar /  Poglajen 46'
David Lonzarić 48'
Almin Kurtovič 49'
Menjava Zorc /  Sredojević 60'
Menjava Cuffaro /  Marcius 60'
Menjava Džafić  /  Panikvar 60'
Luka Šalamun 67'
Menjava Adamič /  Piskule 68'
Nejc Filipčič 81'
Menjava Kolar /  Školnik 84'
Dejan Školnik 84'

8. krog
Krka 2 : 1 Roltek Dob
Cherrybox 24 Tabor Sežana 0 : 2 Jadran Dekani
Fužinar Ravne Systems 3 : 0 Veržej
Kalcer Radomlje 1 : 0 Nafta 1903
Ilirija 1911 4 : 1 Rogaška
Drava Ptuj 1 : 0 AŠK Bravo
Mura 4 : 0 Brda
Zarica Kranj 0 : 1 Brežice - Terme Čatež

LESTVICA
1 Mura 30 72
2 Drava Ptuj 30 66
3 Nafta 1903 30 64
4 Kalcer Radomlje 30 57
5 Krka 30 49
6 AŠK Bravo 30 49
7 Cherrybox 24 Tabor Sežana 30 48
8 Ilirija 1911 30 39
9 Brda 30 38
10 Roltek Dob 30 37
11 Jadran Dekani 30 36
12 Brežice - Terme Čatež 30 30
13 Rogaška 30 27
14 Fužinar Ravne Systems 30 26
15 Zarica Kranj 30 25
16 Veržej 30 16

STRELCI
1. Marko Roginić 21
2. Anel Hajrić 16
Alen Neskič 16
4. Rok Sirk 15
Vedran Vinko 15
Luka Bobičanec 15
7. Milan Đajič 14
Amadej Maroša 14
9. Mustafa Nukić 13
10. Grega Debenjak 11
Haris Kadrić 11
Mateo Monjac 11
13. Luka Stepančič 10
Ernest Grvala 10
Nastja Čeh 10
Luka Cerar 10
17. Mitja Križan 9
Senad Jarović 9
19. Theodore Develan Wilson 8
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 8

DELI NA