1.krog |
13.08.2023 ob 11.00 |
Nogometni center Velesovo | ŽNK Cerklje | 0 : 0 | ŽNK Radomlje |
3.krog |
27.08.2023 ob 11.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 0 : 0 | NK Drava Dakinda Ptuj |
4.krog |
03.09.2023 ob 17.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | ŽNK Ljubljana | 3 : 1 | ŽNK Radomlje |
5.krog |
10.09.2023 ob 16.30 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 10 : 0 | Gažon |
6.krog |
17.09.2023 ob 16.00 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje Gaia Naturelle | 0 : 4 | ŽNK Radomlje |
7.krog |
01.10.2023 ob 19.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 3 : 0 | Krim RollJet |
8.krog |
02.11.2023 ob 15.00 |
Mestni stadion Fazanerija | ŽNK Mura Nona | 3 : 0 | ŽNK Radomlje |
9.krog |
23.11.2023 ob 13.30 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 0 : 5 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
10.krog |
22.10.2023 ob 18.30 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 2 : 0 | ŽNK Cerklje |
12.krog |
19.11.2023 ob 11.00 |
Mestni stadion Ptuj | WFC Drava Ptuj | 0 : 1 | ŽNK Radomlje |
13.krog |
26.11.2023 ob 19.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 1 : 0 | ŽNK Ljubljana |
14.krog |
01.03.2024 ob 15.30 |
Igrišče Gažon | ŽNK Gažon | 0 : 3 | ŽNK Radomlje |
15.krog |
10.03.2024 ob 16.00 |
Športni park Domžale - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 2 : 1 | Primorje |
16.krog |
07.04.2024 ob 15.00 |
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT | Krim | 1 : 1 | ŽNK Radomlje Medex |
17.krog |
24.03.2024 ob 15.30 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 0 : 1 | Mura |
18.krog |
29.03.2024 ob 15.30 |
Športni park Šiška Ljubljana | ŽNK Olimpija Ljubljana | 4 : 1 | ŽNK Radomlje |
19.krog |
14.04.2024 ob 15.00 |
Športni park Beltinci - glavno igrišče | ŽNK Mura Nona | 3 : 0 | ŽNK Radomlje Medex |
20.krog |
02.05.2024 ob 17.00 |
Športni park Dob | ŽNK Radomlje Medex | 0 : 3 | ŽNK Ljubljana |
21.krog |
28.04.2024 ob 16.30 |
Športni park Šiška Ljubljana | ŽNK Olimpija Ljubljana | 6 : 0 | ŽNK Radomlje Medex |
22.krog |
05.05.2024 ob 17.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 0 : 7 | ŽNK Mura Nona |
23.krog |
11.05.2024 ob 15.00 |
Stadion Ilirija | ŽNK Ljubljana | 1 : 1 | ŽNK Radomlje Medex |
24.krog |
19.05.2024 ob 17.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | : | ŽNK Olimpija Ljubljana |
ŽNK RADOMLJE |
---|
Prešernova cesta 43 1235 Radomlje tel: fax: email: info@znk-radomlje.si www: www.znk-radomlje.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Katarina Gadnik | 11 |
2. | Špela Gerbec | 7 |
3. | Jona Javorič | 4 |
Ula Omerzu | 4 | |
5. | Nuša Vidrih | 1 |
Margit Kosirnik | 1 | |
Monika Kastelec | 1 | |
Ana Gerjolj | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 20 | 58 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 20 | 47 | |
3 | ŽNK Ljubljana | 21 | 41 | |
4 | ŽNK Radomlje Medex | 21 | 28 | |
5 | Primorje Gaia Naturelle | 19 | 31 | |
6 | ŽNK Cerklje | 20 | 24 | |
7 | Krim | 20 | 15 | |
8 | WFC Drava Ptuj | 19 | 13 | |
9 | ŽNK Gažon | 20 | 4 |