Sodniki: | Janković Vanja (glavni sodnik), Buzadžija Bojan (1. pomoč), Kranjc Andrej (2. pomoč) |
Delegat: | Kmetec Ivan |
Št. gledalcev: | 70 |
ŽNK Mura Nona | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Mura Nona | 1 : 0 | ŽNK Ljubljana |
P |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 4 : 0 | ŽNK Mura Nona |
Z |
ŽNK Radomlje Medex | 0 : 7 | ŽNK Mura Nona |
Z |
ŽNK Ljubljana | 0 : 1 | ŽNK Mura Nona |
Z |
ŽNK Mura Nona | 3 : 1 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Krim | |||
---|---|---|---|
Z |
Krim | 3 : 1 | ŽNK Cerklje |
P |
Primorje Gaia Naturelle | 6 : 1 | Krim |
Z |
Krim | 3 : 0 | ŽNK Gažon |
Z |
WFC Drava Ptuj | 3 : 4 | Krim |
P |
Krim | 0 : 3 | ŽNK Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 2 | 2 | 0 | 0 | 27 | ||
Krim RollJet | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 1 | 1 | 0 | 0 | 19 | ||
Krim RollJet | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Mura | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 | ||
Krim RollJet | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
23/24 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 26.11.2023, ob 14.00 | Krim | - | Mura | 0:8 | (0:7) |
23/24 | 4.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 03.09.2023, ob 16.30 | ŽNK Mura Nona | - | Krim RollJet | 19:1 | (9:1) |
4. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Mura Nona | 19 : 1 | Krim |
Primorje Gaia Naturelle | 0 : 12 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
ŽNK Ljubljana | 3 : 1 | ŽNK Radomlje Medex |
ŽNK Gažon | 0 : 3 | ŽNK Cerklje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 22 | 61 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 22 | 53 | |
3 | ŽNK Ljubljana | 22 | 41 | |
4 | ŽNK Radomlje Medex | 22 | 28 | |
5 | Primorje Gaia Naturelle | 19 | 31 | |
6 | ŽNK Cerklje | 20 | 24 | |
7 | Krim | 20 | 15 | |
8 | WFC Drava Ptuj | 19 | 13 | |
9 | ŽNK Gažon | 20 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Sara Makovec | 35 |
2. | Ana Milović | 28 |
3. | Noelle Vilčnik | 24 |
4. | Špela Kolbl | 23 |
Yana Malakhova | 23 | |
6. | Julija Poplašen | 18 |
Mirjam Kastelec | 18 | |
8. | Neli Hofman | 15 |
9. | Tjaša Tibaut | 12 |
10. | Katarina Gadnik | 11 |
Nika Pintarič | 11 | |
12. | Izabela Križaj | 9 |
Lea Dolinar | 9 | |
Varja Špiler | 9 | |
Neža Trost | 9 | |
16. | Ines Krajnc | 8 |
Evelina Kos | 8 | |
Josilene De Jesus Matos | 8 | |
19. | Maja Madon | 7 |
Maja Dimitrijević | 7 |