17.06.2023 | Prva liga Telemach
Celje in Maribor do zmage, Domžale klonile v Zagrebu

Celjani so na drugi pripravljalni tekmi napolnili mrežo trboveljskega Rudarja, Mariborčani so bili ob proslavi 50-letnice kluba iz Limbuša in Peker z 0:5 boljši od četrtoligaša, Domžalčani pa so v Zagrebu izgubili z Lokomotivo.

CELJE - RUDAR TRBOVLJE 12:0

Strelci: Bajde (3'), Vuklišević (24'), Bizjak (37'/11m), Ikwuemesi (41', 53'), Špeljak (45'), Džumhur (58'), Bobičanec (61'), Matko (69'), Popović (71', 81'), Mačak (75').
Celje - prvi polčas: Kolar, Milić, Vuklišević, Kujović, Matić, Zabukovnik, Bizjak, Mačak, Bajde, Špeljak, Ikwuemesi. Drugi polčas: Obradović, Džumhur, Ljutić, Zec, Mačak, Vrbanec, Bandaogo, Bobičanec, Popović, Ikwuemesi. Trener: Roman Pilipčuk.

LOKOMOTIVA ZAGREB - DOMŽALE 2:0 (2:0)

Strelec: Tuci (16', 41').
Domžale: Tratnik, Mutavčić, Markuš, Topalović, Kovačević, Hasanbegović, Repas, Nwankwo, Đapo, Fazlić, Šturm. Igrali so še: Matičič, Julardžija, Awosanya, Bukovec, Černe, Hempt, Duranović, Ficko, Štefanec, Biggs, Brecl, Husmani, Bobarić. Trener: Simon Rožman.

LIMBUŠ PEKRE - MARIBOR 0:5 (0:4)

Strelci: Mitrović (4'), Jakupović (22', 36', 45'), Skuka (69/11m).
Maribor - prvi polčas: Bergsen, Milec, Mitrović, Uskoković, Žinič, Lorber, Repas, Laušić, Brnić, Soudani, Jakupović. Drugi polčas: Jug, Ferčec, Watson, Šoštarič Karič, Voglar, Vrhovec, Horvat, Dizdarević, Ishaq Rafiu, Dukarić (65' Skuka), Tavares. Trener: Damir Krznar.