1.krog |
23.07.2023 ob 20.15 |
Športni park Kidričevo | Aluminij | 2 : 2 | Celje |
2.krog |
30.07.2023 ob 17.30 |
Ljudski vrt Maribor | Maribor | 1 : 0 | Aluminij |
3.krog |
26.11.2023 ob 17.30 |
Športni park Kidričevo | Aluminij | 3 : 2 | Koper |
4.krog |
12.08.2023 ob 20.15 |
Športni park, Domžale | Kalcer Radomlje | 0 : 2 | Aluminij |
5.krog |
19.08.2023 ob 20.15 |
Športni park Kidričevo | Aluminij | 4 : 5 | Olimpija Ljubljana |
6.krog |
25.08.2023 ob 20.15 |
Športni park Kidričevo | Aluminij | 0 : 1 | Mura |
7.krog |
02.09.2023 ob 15.00 |
Športni park Šiška Ljubljana | Bravo | 2 : 0 | Aluminij |
8.krog |
16.09.2023 ob 15.00 |
Športni park Kidričevo | Aluminij | 1 : 2 | Rogaška |
9.krog |
22.09.2023 ob 17.30 |
Športni park Domžale | Domžale | 2 : 1 | Aluminij |
10.krog |
27.09.2023 ob 17.30 |
Arena Z'dežele | Celje | 1 : 3 | Aluminij |
11.krog |
01.10.2023 ob 20.15 |
Športni park Kidričevo | Aluminij | 1 : 0 | Maribor |
12.krog |
08.10.2023 ob 20.15 |
ŠRC Bonifika | Koper | 4 : 1 | Aluminij |
13.krog |
22.10.2023 ob 17.30 |
Športni park Kidričevo | Aluminij | 0 : 2 | Kalcer Radomlje |
14.krog |
29.10.2023 ob 17.30 |
Stadion Stožice Ljubljana | Olimpija Ljubljana | 0 : 0 | Aluminij |
15.krog |
04.11.2023 ob 15.00 |
Mestni stadion Fazanerija | Mura | 1 : 0 | Aluminij |
16.krog |
10.11.2023 ob 17.30 |
Športni park Kidričevo | Aluminij | 1 : 1 | Bravo |
17.krog |
16.12.2023 ob 13.00 |
Rogaška | 0 : 1 | Aluminij | |
18.krog |
06.12.2023 ob 15.00 |
Športni park Kidričevo | Aluminij | 0 : 5 | Domžale |
19.krog |
09.12.2023 ob 15.00 |
Športni park Kidričevo | Aluminij | 1 : 3 | Celje |
20.krog |
11.02.2024 ob 17.30 |
Ljudski vrt Maribor | Maribor | 7 : 0 | Aluminij |
21.krog |
16.02.2024 ob 17.30 |
Športni park NK Aluminij | Aluminij | 1 : 2 | Koper |
22.krog |
20.02.2024 ob 17.30 |
Športni park Domžale | Kalcer Radomlje | 1 : 2 | Aluminij |
23.krog |
24.02.2024 ob 17.30 |
Športni park NK Aluminij | Aluminij | 0 : 4 | Olimpija Ljubljana |
24.krog |
01.03.2024 ob 17.30 |
Športni park NK Aluminij | Aluminij | 2 : 0 | Mura |
25.krog |
09.03.2024 ob 15.00 |
Športni park Šiška Ljubljana | Bravo | 0 : 0 | Aluminij |
26.krog |
13.03.2024 ob 16.45 |
Športni park NK Aluminij | Aluminij | 0 : 1 | Rogaška |
27.krog |
16.03.2024 ob 20.15 |
Športni park Domžale | Domžale | 2 : 0 | Aluminij |
28.krog |
30.03.2024 ob 17.30 |
Štadion Z'dežele | Celje | 2 : 2 | Aluminij |
29.krog |
05.04.2024 ob 20.15 |
Športni park NK Aluminij | Aluminij | 0 : 2 | Maribor |
30.krog |
11.04.2024 ob 16.45 |
ŠRC Bonifika Koper | Koper | 2 : 1 | Aluminij |
31.krog |
15.04.2024 ob 17.30 |
Športni park NK Aluminij | Aluminij | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
32.krog |
20.04.2024 ob 17.30 |
Stadion Stožice Ljubljana | Olimpija Ljubljana | 5 : 0 | Aluminij |
33.krog |
29.04.2024 ob 17.30 |
Mestni stadion Fazanerija | Mura | 3 : 1 | Aluminij |
34.krog |
04.05.2024 ob 15.00 |
Športni park NK Aluminij | Aluminij | : | Bravo |
35.krog |
11.05.2024 ob 15.00 |
Športni center Rogaška Slatina | Rogaška | : | Aluminij |
36.krog | 18.05.2024 | Športni park NK Aluminij | Aluminij | : | Domžale |
ALUMINIJ |
---|
Stadion: Športni park Kidričevo |
Kajuhova 16 2325 Kidričevo tel: 02/787-22-21 fax: 02/787-21-07 email: nkaluminij@telemach.net www: www.nkaluminij.net |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tin Matić | 6 |
2. | Sandro Jovanović | 4 |
Tin Martić | 4 | |
4. | Gašper Jovan | 3 |
5. | Marko Brest | 2 |
Daniel Mikolaj Skiba | 2 | |
Tom Kljun | 2 | |
Bamba Susso | 2 | |
9. | Stanislav Krapukhin | 1 |
Jakov Katuša | 1 | |
Žan Baskera | 1 | |
Artem Bilyi | 1 | |
Rok Schaubach | 1 | |
Tomislav Jagić | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Celje | 33 | 75 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 33 | 63 | |
3 | Maribor | 33 | 60 | |
4 | Bravo Kostel | 33 | 45 | |
5 | Koper | 33 | 44 | |
6 | Mura | 33 | 41 | |
7 | Domžale | 33 | 39 | |
8 | Rogaška | 33 | 33 | |
9 | Kalcer Radomlje | 33 | 28 | |
10 | Aluminij | 33 | 27 |