1.krog |
30.07.2023 ob 18.00 |
Športni park Beltinci - glavno igrišče | Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 1 | Primorje |
2.krog |
29.08.2023 ob 17.00 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje | 1 : 0 | NK Tolmin |
3.krog |
24.10.2023 ob 15.00 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Primorje |
4.krog |
13.08.2023 ob 17.30 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje | 3 : 1 | Vitanest Bilje |
5.krog |
18.08.2023 ob 20.00 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 0 : 1 | Primorje |
6.krog |
02.09.2023 ob 16.30 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje | 3 : 0 | ND Lendava 1903 |
7.krog |
10.09.2023 ob 16.30 |
Športni park Dekani | Jadran Dekani | 1 : 1 | Primorje |
8.krog |
16.09.2023 ob 16.00 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje | 2 : 1 | ND Dravinja |
9.krog |
20.09.2023 ob 18.00 |
Stadion Portoval Novo mesto | Krka | 2 : 3 | Primorje |
10.krog |
23.09.2023 ob 16.00 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje | 2 : 2 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
11.krog |
29.09.2023 ob 15.30 |
Stadion Ilirija | Ilirija 1911 | 0 : 0 | Primorje |
12.krog |
07.10.2023 ob 15.00 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje | 1 : 0 | Gorica |
13.krog |
14.10.2023 ob 15.00 |
Mestni stadion Ravne na Koroškem | Fužinar Ravne | 2 : 0 | Primorje |
14.krog |
20.10.2023 ob 17.00 |
Športni center Kranj | Triglav Kranj | 2 : 1 | Primorje |
15.krog |
28.10.2023 ob 14.00 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje eMundia | 2 : 1 | CB24 Tabor Sežana |
16.krog |
05.11.2023 ob 14.15 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje eMundia | 3 : 1 | ND Beltinci |
17.krog |
12.11.2023 ob 14.00 |
Športni park Brajda, Tolmin | TKK Tolmin | 0 : 0 | Primorje |
18.krog |
19.11.2023 ob 13.30 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje eMundia | 1 : 1 | NK Brinje-Grosuplje |
19.krog |
02.03.2024 ob 15.00 |
Igrišče Bilje, V Dolinci | Vitanest Bilje | 1 : 3 | Primorje eMundia |
20.krog |
10.03.2024 ob 15.00 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje eMundia | 3 : 1 | Rudar Velenje |
21.krog |
16.03.2024 ob 17.30 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | 2 : 0 | Primorje |
22.krog |
24.03.2024 ob 15.00 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje eMundia | 4 : 1 | Jadran Dekani |
23.krog |
30.03.2024 ob 15.30 |
ŠRC Dobrava | Dravinja | 0 : 0 | Primorje eMundia |
24.krog |
07.04.2024 ob 16.00 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje eMundia | 2 : 1 | Krka |
25.krog |
13.04.2024 ob 15.30 |
Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 1 | Primorje eMundia |
26.krog |
21.04.2024 ob 17.00 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje eMundia | 3 : 0 | Ilirija 1911 |
27.krog |
28.04.2024 ob 20.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 2 : 3 | Primorje eMundia |
28.krog |
05.05.2024 ob 17.00 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje eMundia | 1 : 0 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
29.krog |
12.05.2024 ob 17.30 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje eMundia | : | Triglav Kranj |
30.krog |
19.05.2024 ob 15.00 |
Stadion Rajko Štolfa Sežana | Tabor Sežana | : | Primorje eMundia |
PRIMORJE |
---|
Goriška cesta 44 5270 Ajdovščina tel: fax: email: nsajdovscina1@gmail.com www: nogometna-sola-ajdovscina.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Goncalo Alexandre Domingues Agrelos | 8 |
2. | Matic Zavnik | 7 |
3. | Mark Gulič | 5 |
Žan Bešir | 5 | |
Edvin Suljanović | 5 | |
6. | Vuk Vuković | 3 |
Luka Jerin | 3 | |
Dušan Ignjatović | 3 | |
9. | Domagoj Babin | 1 |
Fabricio Lusa | 1 | |
Tarik Čandić | 1 | |
Nik Jermol | 1 | |
Maj Fogec | 1 | |
Haris Dedić | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Nafta 1903 | 28 | 58 | |
2 | Primorje eMundia | 28 | 56 | |
3 | Gorica | 28 | 52 | |
4 | Brinje Grosuplje | 28 | 51 | |
5 | Beltinci Klima Tratnjek | 28 | 50 | |
6 | Triglav Kranj | 28 | 48 | |
7 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 28 | 41 | |
8 | Rudar Velenje | 28 | 36 | |
9 | TKK Tolmin | 28 | 32 | |
10 | Vitanest Bilje | 29 | 31 | |
11 | Krka | 29 | 30 | |
12 | Dravinja | 28 | 30 | |
13 | Jadran Dekani | 28 | 30 | |
14 | Ilirija 1911 | 28 | 28 | |
15 | Tabor Sežana | 28 | 26 | |
16 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 28 | 24 |