Sodniki: | Subotić Tanja (glavni sodnik), Špur Staša (1. pomoč), Vrabel Tanja (2. pomoč) |
Delegat: | Radovanović Mijat |
Št. gledalcev: | 50 |
ŽNK Olimpija | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Olimpija | 6 : 1 | ŽNK Krim RollJet |
Z |
ŽNK MB Tabor | 1 : 2 | ŽNK Olimpija |
Z |
ŽNK Olimpija | 14 : 0 | ŽNK Cerklje |
Z |
Koper Obala | 0 : 4 | ŽNK Olimpija |
Z |
Ajdovščina | 0 : 13 | ŽNK Olimpija |
ŽNK Radomlje | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 6 : 0 | ŽNK Radomlje |
Z |
ŽNK Radomlje | 7 : 0 | Ajdovščina |
Z |
ŽNK Radomlje | 2 : 1 | ŽNK Krim RollJet |
P |
ŽNK MB Tabor | 2 : 1 | ŽNK Radomlje |
N |
ŽNK Radomlje | 1 : 1 | ŽNK Cerklje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Olimpija Ljubljana | 27 | 22 | 3 | 2 | 98 | ||
ŽNK Radomlje | 27 | 2 | 3 | 22 | 19 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 15 | 12 | 2 | 1 | 62 | ||
ŽNK Radomlje | 15 | 1 | 2 | 12 | 13 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 12 | 10 | 1 | 1 | 36 | ||
ŽNK Radomlje | 12 | 1 | 1 | 10 | 6 |
23/24 | 24.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 19.05.2024, ob 13.00 | ŽNK Radomlje Medex | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:3 | (0:3) |
23/24 | 21.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 28.04.2024, ob 16.30 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Radomlje Medex | 6:0 | (1:0) |
23/24 | 18.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 29.03.2024, ob 15.30 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Radomlje | 4:1 | (2:1) |
23/24 | 9.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 23.11.2023, ob 13.30 | ŽNK Radomlje Medex | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:5 | (0:2) |
22/23 | 19.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 13.05.2023, ob 17.30 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Radomlje | 5:1 | (2:1) |
22/23 | 16.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 16.04.2023, ob 16.00 | ŽNK Radomlje Medex | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:5 | (0:0) |
22/23 | 14.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 26.03.2023, ob 15.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Radomlje | 2:0 | (0:0) |
22/23 | 7.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 16.10.2022, ob 15.30 | ŽNK Radomlje Medex | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 1:1 | (1:1) |
21/22 | 18.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 01.05.2022, ob 17.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 1:3 | (0:1) |
21/22 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 13.03.2022, ob 15.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Radomlje | 4:1 | (3:0) |
21/22 | 6.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 03.10.2021, ob 16.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:5 | (0:3) |
20/21 | 17.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 25.04.2021, ob 17.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Radomlje | 6:0 | (3:0) |
20/21 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 22.11.2020, ob 13.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Radomlje | 5:0 | (2:0) |
20/21 | 4.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 30.08.2020, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 1:7 | (0:2) |
19/20 | 6.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 29.09.2019, ob 16.00 | ŽNK Olimpija | - | ŽNK Radomlje | 8:0 | (2:0) |
18/19 | 19.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 12.05.2019, ob 17.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Radomlje | 3:3 | (2:0) |
18/19 | 12.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 25.11.2018, ob 14.00 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 1:2 | (0:1) |
18/19 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 21.11.2018, ob 14.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Radomlje | 4:1 | (0:1) |
17/18 | 21.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 27.05.2018, ob 17.30 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 13.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 18.03.2018, ob 11.00 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 2:1 | (1:1) |
17/18 | 4.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 24.09.2017, ob 11.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Radomlje | 0:2 | (0:1) |
16/17 | 20.krog | Bežigrad, Jama-umetna trava, 21.05.2017, ob 17.30 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Radomlje | 4:0 | (3:0) |
16/17 | 14.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - Umetna trava, 17.04.2017, ob 17.00 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:0) |
16/17 | 5.krog | Bežigrad, Jama-umetna trava, 09.10.2016, ob 16.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Radomlje | 6:1 | (3:0) |
15/16 | 19.krog | Ljubljana, ŠC Jama,Ljubljana-um.trava, 15.05.2016, ob 17.00 | - | ŽNK Radomlje | 1:1 | (0:0) | |
15/16 | 18.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - Um. trava, 08.05.2016, ob 17.00 | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:0) | |
15/16 | 9.krog | Kodeljevo, Kodeljevo-umetna trava, 08.11.2015, ob 18.00 | - | ŽNK Radomlje | 4:2 | (0:1) |
6. krog | ||
---|---|---|
Ajdovščina | 0 : 8 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
Koper Obala | 2 : 3 | ŽNK Krim RollJet |
ŽNK Olimpija | 8 : 0 | ŽNK Radomlje |
ŽNK Cerklje | 3 : 3 | ŽNK MB Tabor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 13 | 39 | |
2 | ŽNK Olimpija | 12 | 33 | |
3 | ŽNK Radomlje | 12 | 19 | |
4 | ŽNK Krim RollJet | 12 | 16 | |
5 | Koper Obala | 12 | 13 | |
6 | ŽNK MB Tabor | 12 | 11 | |
7 | ŽNK Cerklje | 12 | 11 | |
8 | Ajdovščina | 13 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ana Milović | 29 |
2. | Manca Suhoveršnik | 19 |
3. | Špela Kolbl | 18 |
4. | Zala Kuštrin | 13 |
Luana Zajmi | 13 | |
6. | Manja Rogan | 12 |
7. | Tjaša Tibaut | 11 |
Zala Vindišar | 11 | |
9. | Sara Makovec | 8 |
Kim Juršnik | 8 | |
Tina Paliska | 8 | |
Manca Smolnikar | 8 | |
13. | Lucija Grad | 7 |
14. | Lucija Kos | 6 |
Barbara Kralj | 6 | |
Nika Pintarič | 6 | |
Anja Žvokelj | 6 | |
18. | Karmen Ulbin | 5 |
19. | Anja Prša | 4 |
Neli Hofman | 4 |