Sodniki: | Ponis Roberto (glavni sodnik), Cerovac Daniel (1. pomoč), Benko Danijel (2. pomoč) |
Delegat: | Dobrun Žiga |
Št. gledalcev: | 170 |
Vitanest Bilje | |||
---|---|---|---|
Z |
Vitanest Bilje | 3 : 1 | Brda |
Z |
Jadran Dekani | 0 : 3 | Vitanest Bilje |
Z |
Vitanest Bilje | 5 : 2 | Kalcer Radomlje |
N |
Ilirija 1911 | 0 : 0 | Vitanest Bilje |
P |
Vitanest Bilje | 1 : 2 | Krka |
Fužinar Vzajemci | |||
---|---|---|---|
Z |
Fužinar Vzajemci | 2 : 0 | Drava Dakinda Ptuj |
Z |
Beltinci | 1 : 3 | Fužinar Vzajemci |
N |
Fužinar Vzajemci | 0 : 0 | Brda |
Z |
Jadran Dekani | 4 : 5 | Fužinar Vzajemci |
P |
Fužinar Vzajemci | 0 : 2 | Kalcer Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vitanest Bilje | 11 | 5 | 2 | 4 | 21 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 11 | 4 | 2 | 5 | 23 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Vitanest Bilje | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Vitanest Bilje | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 6 | 4 | 0 | 2 | 18 |
23/24 | 18.krog | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje, 18.11.2023, ob 18.00 | Fužinar Ravne | - | Vitanest Bilje | 3:1 | (2:0) |
23/24 | 3.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 24.10.2023, ob 15.00 | Vitanest Bilje | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 5:1 | (3:0) |
22/23 | 17.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 20.11.2022, ob 13.30 | Vitanest Bilje | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 2:2 | (0:1) |
22/23 | 2.krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 06.08.2022, ob 17.30 | Fužinar Vzajemci | - | Vitanest Bilje | 5:2 | (3:0) |
21/22 | 30.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 20.05.2022, ob 17.00 | Vitanest Bilje | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 2:1 | (1:0) |
21/22 | 15.krog | Črna na Koroškem, Stadion Peca, Črna na Koroškem, 06.11.2021, ob 14.00 | Fužinar Vzajemci | - | Vitanest Bilje | 3:4 | (0:4) |
20/21 | 8.krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 19.09.2020, ob 16.00 | Fužinar Vzajemci | - | Vitanest Bilje | 5:0 | (2:0) |
19/20 | 17.krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 09.11.2019, ob 14.00 | Fužinar Vzajemci | - | Vitanest Bilje | 2:0 | (1:0) |
19/20 | 2.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 03.08.2019, ob 17.30 | Vitanest Bilje | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 1:1 | (0:0) |
18/19 | 20.krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 23.03.2019, ob 15.00 | Fužinar Vzajemci | - | Vitanest Bilje | 0:2 | (0:0) |
18/19 | 5.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 02.09.2018, ob 16.30 | Vitanest Bilje | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 2:0 | (0:0) |
5. krog | ||
---|---|---|
Roltek Dob | 4 : 1 | Ankaran Hrvatini |
Brežice Terme Čatež | 1 : 1 | CherryBox24 Tabor Sežana |
Ilirija 1911 | 4 : 2 | Brda |
Rogaška | 1 : 1 | AŠK Bravo |
Nafta 1903 | 1 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Krka | 0 : 1 | Beltinci |
Vitanest Bilje | 2 : 0 | Fužinar Vzajemci |
Kalcer Radomlje | 5 : 1 | Jadran Dekani |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | AŠK Bravo | 30 | 69 | |
2 | CherryBox24 Tabor Sežana | 30 | 63 | |
3 | Kalcer Radomlje | 30 | 59 | |
4 | Krka | 30 | 54 | |
5 | Nafta 1903 | 30 | 50 | |
6 | Fužinar Vzajemci | 30 | 48 | |
7 | Drava Dakinda Ptuj | 30 | 45 | |
8 | Roltek Dob | 30 | 40 | |
9 | Vitanest Bilje | 30 | 36 | |
10 | Rogaška | 30 | 34 | |
11 | Beltinci | 30 | 31 | |
12 | Brda | 30 | 29 | |
13 | Jadran Dekani | 30 | 28 | |
14 | Ilirija 1911 | 30 | 26 | |
15 | Brežice Terme Čatež | 30 | 26 | |
16 | Ankaran Hrvatini | 30 | 22 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Anel Hajrić | 35 |
2. | Papa Ibou Kebe | 24 |
3. | Mustafa Nukić | 17 |
Jaka Bizjak | 17 | |
5. | Žan Nikolić | 16 |
6. | Luka Cerar | 12 |
Matic Marcius | 12 | |
Kehinde Mathias Oyewusi | 12 | |
9. | Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo | 11 |
10. | Dohyun Kim | 10 |
Matej Potokar | 10 | |
Žan Medved | 10 | |
Denis Petrovič | 10 | |
Miha Kostanjšek | 10 | |
15. | Alen Neskič | 9 |
Alen Ploj | 9 | |
Vedran Vinko | 9 | |
Ranko Moravac | 9 | |
Edi Horvat | 9 | |
20. | Gaber Petric | 8 |