Sodniki: | Sagrković Asmir (glavni sodnik), Podobnik Mitja (1. pomoč), Buh Helena (2. pomoč) |
Delegat: | Tkalčič Silvester |
Št. gledalcev: | 350 |
Nafta 1903 | |||
---|---|---|---|
Z |
Nafta 1903 | 6 : 0 | Jadran Dekani |
Z |
Brda | 0 : 1 | Nafta 1903 |
N |
Nafta 1903 | 2 : 2 | Brežice - Terme Čatež |
Z |
Veržej | 3 : 5 | Nafta 1903 |
P |
Drava Ptuj | 3 : 1 | Nafta 1903 |
Rogaška | |||
---|---|---|---|
P |
Rogaška | 1 : 2 | Roltek Dob |
Z |
Jadran Dekani | 0 : 6 | Rogaška |
P |
Rogaška | 0 : 1 | Brda |
N |
Brežice - Terme Čatež | 1 : 1 | Rogaška |
P |
Rogaška | 0 : 1 | Veržej |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Lendava 1903 | 9 | 6 | 1 | 2 | 23 | ||
Rogaška | 9 | 2 | 1 | 6 | 10 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Lendava 1903 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | ||
Rogaška | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Lendava 1903 | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | ||
Rogaška | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 |
22/23 | 20.krog | Lendava, Športni park Lendava, 11.03.2023, ob 15.15 | Nafta 1903 | - | Rogaška | 0:1 | (0:0) |
22/23 | 5.krog | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 26.08.2022, ob 17.00 | Rogaška | - | ND Lendava 1903 | 3:3 | (2:1) |
21/22 | 28.krog | Lendava, Športni park Lendava, 08.05.2022, ob 17.00 | Nafta 1903 | - | Rogaška | 2:3 | (0:3) |
21/22 | 13.krog | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 23.10.2021, ob 15.00 | Rogaška | - | ND Lendava 1903 | 1:3 | (0:1) |
19/20 | 9.krog | Lendava, Športni park Lendava, 21.09.2019, ob 16.00 | Nafta 1903 | - | Rogaška | 4:1 | (3:0) |
18/19 | 26.krog | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 04.05.2019, ob 17.00 | Rogaška | - | ND Lendava 1903 | 0:4 | (0:3) |
18/19 | 11.krog | Lendava, Športni park Lendava, 13.10.2018, ob 15.30 | Nafta 1903 | - | Rogaška | 2:0 | (0:0) |
17/18 | 25.krog | Lendava, Športni park Lendava, 25.04.2018, ob 19.00 | Nafta 1903 | - | Rogaška | 4:1 | (1:1) |
17/18 | 10.krog | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 07.10.2017, ob 15.30 | Rogaška | - | ND Lendava 1903 | 0:1 | (0:1) |
25. krog | ||
---|---|---|
Veržej | 1 : 2 | Ilirija 1911 |
Brežice - Terme Čatež | 0 : 1 | Kalcer Radomlje |
Jadran Dekani | 2 : 0 | Zarica Kranj |
AŠK Bravo | 0 : 0 | Cherrybox 24 Tabor Sežana |
Brda | 2 : 0 | Fužinar Ravne Systems |
Krka | 0 : 1 | Drava Ptuj |
Roltek Dob | 1 : 2 | Mura |
Nafta 1903 | 4 : 1 | Rogaška |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Mura | 30 | 72 | |
2 | Drava Ptuj | 30 | 66 | |
3 | Nafta 1903 | 30 | 64 | |
4 | Kalcer Radomlje | 30 | 57 | |
5 | Krka | 30 | 49 | |
6 | AŠK Bravo | 30 | 49 | |
7 | Cherrybox 24 Tabor Sežana | 30 | 48 | |
8 | Ilirija 1911 | 30 | 39 | |
9 | Brda | 30 | 38 | |
10 | Roltek Dob | 30 | 37 | |
11 | Jadran Dekani | 30 | 36 | |
12 | Brežice - Terme Čatež | 30 | 30 | |
13 | Rogaška | 30 | 27 | |
14 | Fužinar Ravne Systems | 30 | 26 | |
15 | Zarica Kranj | 30 | 25 | |
16 | Veržej | 30 | 16 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Marko Roginić | 21 |
2. | Anel Hajrić | 16 |
Alen Neskič | 16 | |
4. | Rok Sirk | 15 |
Vedran Vinko | 15 | |
Luka Bobičanec | 15 | |
7. | Milan Đajič | 14 |
Amadej Maroša | 14 | |
9. | Mustafa Nukić | 13 |
10. | Grega Debenjak | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Mateo Monjac | 11 | |
13. | Luka Stepančič | 10 |
Ernest Grvala | 10 | |
Nastja Čeh | 10 | |
Luka Cerar | 10 | |
17. | Mitja Križan | 9 |
Senad Jarović | 9 | |
19. | Theodore Develan Wilson | 8 |
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo | 8 |