Datum od
Datum do

03.05.2022 | Prva liga Telemach
Licenciranje: Deset prvoligaških licenc
Komisija Nogometne zveze Slovenije za licenciranje nogometnih klubov je danes objavila rezultate licenčnega postopka za klube 1. SNL za sezono 2022/23. Vseh deset prosilcev uspešnih za licenco 1. SNL, devet podeljenih licenc za evropska tekmovanja.
03.05.2022 | 1. SŽNL
Licenciranje SŽNL: Šest prvoligaških in štiri evropske licence
Komisija Nogometne zveze Slovenije za licenciranje nogometnih klubov je danes objavila rezultate licenčnega postopka za klube 1. slovenske ženske nogometne lige za sezono 2022/23. Šest klubov s prvoligaškimi licencami na prvi stopnji, štirje uspešni tudi z evropsko.
03.05.2022 | 2. SNL
Drugoligaši v sredo za nove točke
Drugoligaše po prostem prazničnem vikendu ta teden čaka dvojni spored preizkušenj, sreda bo namenjena tekmam 27. kroga. Na spletni strani NZS boste lahko spremljali obračun Fužinarja in Primorja, Gorica in Dob pa bosta pred kamerami Sportkluba zaprla krog.
Enajsterica 33. kroga Prve lige Telemach
Enajsterica kroga Prve lige Telemach je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva Prvaliga.si. V najboljši enajsterici so lahko največ štirje nogometaši posameznega kluba.
02.05.2022 | Futsal AA
Jeremy Bukovec zabil še sedmič v Italiji
V slovenskem derbiju proti Napoliju Nejca Hozjana (počival je zaradi rdečega kartona) je poskrbel za hitro vodstvo gostov. Svoj 7. gol v Serie A je zabil v 2. minuti, na koncu pa je tretjeuvrščeni Napoli prišel do 16. zmage v sezoni, kar ga uvršča na visoko 3. mesto.
02.05.2022 | Ženska A
Mateja Zver do 14. zmage, 12. gol Lare Ivanuša
V Švici so minuli vikend odigrali finale pokala. Žal se ni izteklo po naših željah. Nina Predanič (v igro je vstopila v 78. minuti) in soigralke so izgubile finale proti Zürichu (4:1). Prvenstvo se v Švici nadaljuje v soboto (7.5.), ko so na vrsti prve četrtfinalne tekme državnega prvenstva, ki se bo sklenilo s tekmami na izločanje.
02.05.2022 | U16
Hrvati premočni za konec
Slovenska reprezentanca do 16 let je v Zagrebu zaključila Uefa razvojni turnir s porazom proti Hrvaški z rezultatom 1:3 (0:2).
02.05.2022 | Prva liga Telemach
Sešlar zadel za zmago Olimpije
Nogometaši Olimpije so v 33. krogu Prve lige Telemach premagali Bravo z 1:0 (1:0).
01.05.2022 | Prva liga Telemach
Preobrat Domžal za zmago nad Aluminijem
Nogometaši Domžal so v 33. krogu Prve lige Telemach premagali Aluminij s 3:1 (2:1).
01.05.2022 | U15
Sloveniji 5. mesto na turnirju narodov
Slovenska reprezentanca do 15 let je zaključila turnir narodov z zmago proti Norveški in osvojila končno 5. mesto na turnirju. Naši fantje so Norvežane premagali po streljanju enajstmetrovk.
30.04.2022 | Prva liga Telemach
Derbi za vrh lestvice brez zmagovalca, Maribor ostaja na prvem mestu
Spopad vodilnih moštev Prve lige Telemach ni dal zmagovalca, Mariborčani pa s točko prednosti pred Koprčani ostajajo na vrhu lestvice. Pred več kot 7.000 gledalci sta padla dva zadetka.
Radomljani z zmago v Sežani potrdili prvoligaški obstanek
Nogometaši Radomelj so z zmago v Sežani, ki jo je z golom v 94. minuti priigral Gedeon Guzina, potrdili obstanek v Prvi ligi Telemach.
30.04.2022 | Futsal ženska A reprezentanca
Članice v pričakovanju predkvalifikacij v Litvi
Pred žensko futsal reprezentanco je velik izziv. V maju se bodo skozi predkrog kvalifikacij za EP2023 poizkušale uvrstiti v glavni krog le teh in si priigrati priložnost uvrstitve na EP 2023. Kvalifikacijski turnir bodo naše reprezentantke odigrale na turnirju v Litvi.
29.04.2022 | Prva liga Telemach
Preobrat Mure v Celju
Nogometaši Celja so v 33. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Muri z 1:3 (1:0).
29.04.2022 | 2. SNL
Dekančani v sodniškem dodatku dvoboja z Ilirijo ob zmago
Tekmovanje v 2. SNL se bo s tekmami 27. kroga nadaljevalo v sredo, zadnji aprilski petek pa je bil namenjen zaostali tekmi 24. kroga. Dvoboj med ekipama Jadrana in Ilirije se je končal z delitvijo točk, Ljubljančani so točko osvojili z golom v 98. minuti.
29.04.2022 | U15
Po enajstmetrovkah izločili Anglijo
Reprezentanca Slovenije do 15 let je po dveh remijih v skupinskem delu Turnirja narodov vknjižila še prvo zmago. Četa selektorja Muamerja Vugdalića je v Mirnu po strelih z bele točke izločila Anglijo, v nedeljo pa bo igrala za peto mesto.
29.04.2022 | U16
Na drugi tekmi premagali armenske vrstnike
Reprezentanca Slovenije do 16 let je na drugi tekmi UEFA razvojnega turnirja v Zagrebu premagala izbrano vrsto Armenije. V armenski mreži so končale tri žoge, v polno so zadeli Luka Žavbi, Lanej Bakšič in Luka Mlakar.
28.04.2022 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Olimpija - Bravo
Zadnja tekma kroga bo odigrana v Stožicah. Komu bo pripadel mestni derbi?
Pred tekmo: Domžale - Aluminij
Aluminij bo zadnji vlak za obstanek lovil ob Kamniški Bistrici. Koliko točk mu bodo prepustile Domžale?
28.04.2022 | Pokal Pivovarna Union
V prodaji vstopnice za finale pokalnega tekmovanja
V Celju bosta 11. maja oddani prvi lovoriki za sezono 2021/22. V finalu ženskega pokala Pivovarna Union se bosta pomerili ekipi ŽNK Ljubljana in ŽNK Olimpija, medtem ko bomo v moškem finalu spremljali dvoboj med Koprom in Bravom. Vstopnice so že v prodaji.