03.02.2022 | Prva liga Telemach
Bravo do visoke zmage, Domžale poražene

Bravo je na pripravah v Čatežu napolnil mrežo avstrijskega tretjeligaša, premešana zasedba Domžalčanov pa je doživela tesen poraz v dvoboju z Grosupeljčani, ki vodijo v 3. SNL zahod.

Dvoboj Domžal in Brinja Grosuplje je z golom v šesti minuti odločil Milan Đajić. Izkušeni napadalec, ki se je tretjeligašu pridružil to zimo, je Klemna Mihelaka premagal s strelom z 18 metrov. Domžalčani so zaigrali s premešano zasedbo, priložnost je dobilo tudi nekaj mladincev.

Ljubljanski Bravo v Čatežu ni imel težav z avstrijskim tretjeligašem Stadl Paura. V mreži tekmeca je končalo kar 11 žog, pri zasedbi iz Šiške pa niso razkrili strelcev. Zaigralo je tudi nekaj mlajših članov moštva.

BRAVO - STADL-PAURA 11:0

DOMŽALE - BRINJE GROSUPLJE 0:1 (0:1)

Strelec: Đajić (6').
Domžale:

• 06.08.2022 | Prva liga Telemach
    Slavje Domžal pri Bravu
    Nogometaši Domžal so v 4. krogu Prve lige Telelemach v Ljubljani premagali Bravo z 1:0 (1:0).
  • 04.08.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Bravo - Domžale
    Bravo po porazu na mestnem derbiju pričakuje Domžalčane, ki še čakajo na prvo zmago. Kdo bo boljši?
  • 24.04.2022 | Prva liga Telemach
    Nogometaši Domžal so v 32. krogu Prve lige Telemach premagali Bravo z 2:0 (0:0).
  • 22.04.2022 | Prva liga Telemach
    Po pokalnem trilerju se bodo Šiškarji in Domžalčani pomerili še v prvenstvu. Kako se bo razpletlo tokrat?
  • 20.04.2022 | Pokal Pivovarna Union
    Bravo z norim preobratom do zgodovinskega finala
    Kakšen dvoboj v Šiški. Domžale so po polčasu vodile z goloma Senijada Ibričića in Tilna Klemenčiča, Bravo pa je v nadaljevanju dvoboja zaigral kot prerojen in si z norim preobratom priigral zgodovinski finale. Ljubljanski junaki so Luka Marjanac, Martin Kramarič in Gregor Bajde, ki je zadel v četrti minuti podaljška.
  • 19.04.2022 | Pokal Pivovarna Union
    Pred pokalno tekmo: Bravo - Domžale
    V sredo in četrtek bomo dobili finalista letošnje izvedbe Pokala Pivovarna Union. Najprej se bodo za preboj v veliki finale, ki bo 11. maja potekal v Celju, udarili nogometaši Brava in Domžal.
  • 26.02.2022 | Prva liga Telemach
    Domžalčani ujeli niz zmag
    Nogometaši Domžal so v 23. krogu Prve lige Telemach premagali Bravo s 3:0 (1:0).
  • 23.02.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Domžale - Bravo
    Na lestvici Prve lige Telemach so se izoblikovale tri skupine klubov. Domžale in Bravo tvorita zasedbo na sredini ligaške razpredelnice, v sobota pa se bosta tekmeca udarila ob Kamniški Bistrici. Kdo bo spretnejši?
  • 23.10.2021 | Prva liga Telemach
    Nogometaši Brava so v 14. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Domžalam z 0:1 (0:1).