Bravo našel novega napadalca

Bravo bo v prihajajoče prvenstvo zakorakal s prenovljenim napadom. Šiško sta po uspešni sezoni zapustila prva strelca Aljoša Matko in Roko Baturina, v ljubljanski zasedbi pa so luknjo zapolnili z mladim članom Hajduka. Bravu se je pridružil Michele Šego.

Šego, ki prav danes slavi 20. rojstni dan, že ima izkušnje z igranjem v najmočnejšem hrvaškem prvenstvu. Dalmatinec je zbral 15 nastopov za prvo ekipo Hajduka, spomladi pa je devetkrat zaigral za Slaven Belupo iz Koprivnice. Splitčan je v prvi hrvaški ligi dosegel en zadetek, uspešnejši pa je bil v dresu drugega ekipe Hajduka. Na 52 srečanjih se je veselil 14 golov.

Hrvat bo v zasedbi Dejana Grabića igral vsaj eno sezono, so sporočili iz Šiške.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Michele Sˇego (@michele_sego11) je zˇe spoznal nove soigralce in z njimi zˇe opravil prvi trening. #MiSmoBravo #EnKlubEnaDruzina #SkupajMocnejsi

A post shared by NK Bravo (@nk.bravo) on

Tekst: PDo
Foto: NK Bravo

SORODNE NOVICE

  • 20.09.2025 | Prva liga Telemach
    Pečar popeljal Bravo do zmage na mestnem derbiju
    Nogometaši Olimpije so v 9. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Bravu z 1:2 (1:2).
  • 17.09.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Olimpija - Bravo
    Ljubljanska prvoligaša bosta uvodno četrtino prvenstva zaključila z mestnim obračunom. Olimpija in Bravo sta se v prejšnji sezoni kar trikrat razšla z delitvijo točk, kdo bo boljši v sobotnem dvoboju?
  • 14.09.2025 | Prva liga Telemach
    Domžale do prve točke sezone
    Nogometaši Brava in Domžal so se v 8. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0).
  • 12.09.2025 | Prva liga Telemach
    Monzango novi branilec Brava
    Nathan Monzango je zaostril konkurenco v zadnji vrsti ljubljanskega Brava.
  • 11.09.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Bravo - Domžale
    Osmi krog Prve lige Telemach bodo zaključili nogometaši Brava in Domžal. Bravo ima po sedmih krogih na svojem računu deset točk, Domžalčane pa bo iz težav reševal Tonči Žlogar.
  • 30.08.2025 | Prva liga Telemach
    Bravo naluknjal radomeljsko mrežo
    Nogometaši Kalcerja Radomelj so v tekmi 7. kroga Prve lige Telemach izgubili proti Bravu Big Bang z 0:6 (0:3).
  • 28.08.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Radomlje - Bravo
    V petek bodo sedmi krog odprli Kidričani in Koprčani, z edino sobotno tekmo ga bodo nadaljevali nogometaši Radomelj in Brava. Kdo se bo pobral po visokem porazu v prejšnjem krogu?
  • 24.08.2025 | Prva liga Telemach
    Celjani z novo petardo v Stožicah
    Celjani so tudi na drugem poletnem gostovanju v Stožicah zabili pet zadetkov!
  • 21.08.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Bravo - Celje
    Šesti krog Prve lige Telemach bodo zaključili nogometaši Brava in Celja. Grofje na petih preizkušnjah še niso oddali točke, Šiškarji pa so jim v minuli sezoni dvakrat prekrižali načrte.
  • 21.08.2025 | Prva liga Telemach
    Bistrić posojen Bravu
    Dvaindvajsetletni Admir Bristrić bo do konca sezone kot posojeni član Olimpije igral za Bravo!

DELI NA