06.08.2025 | Prva liga Telemach
Bravo si je izposodil upa Dinama

Lovre Kulušić je novi član Brava! Osemnajstletni Hrvat, ki se najbolje znajde na položaju napadalno usmerjenega vezista, bo v Ljubljani igral kot posojeni nogometaš zagrebškega Dinama.

"Lovre je nedavno podpisal dolgoročno pogodbo z Dinamom in predstavlja enega večjih talentov svoje generacije. Napadalec s svojo višino prinaša dodano vrednost tudi v skoku. Uspeli smo se dogovoriti za njegovo posojo do konca letošnje sezone. Verjamem, da bomo na koncu zadovoljni vsi – Bravo, Dinamo in tudi Lovre," je ob prihodu Kulušića poudaril športni direktor Dejan Močnik.

Kar 193 centimetrov visoki nogometaš je otrok Šibenika, lani poleti pa je debitiral v najmočnejši hrvaški ligi, na 29 tekmah pa je dosegel štiri zadetke.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NK Bravo (@nk.bravo)

Tekst: PDo
Foto: NK Bravo

SORODNE NOVICE

  • 06.08.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Bravo - Aluminij
    Četrti krog Prve lige Telemach bosta odprla Bravo in Aluminij. Ljubljančani napadajo tretjo zaporedno zmago, Kidričani pa želijo podaljšati niz neporaženosti na gostovanjih.
  • 02.08.2025 | Prva liga Telemach
    Bravo domov s polnim izkupičkom
    Nogometaši Primorja so v 3. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Bravu Big Bang z 1:3 (0:1).
  • 31.07.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Primorje - Bravo
    Primorje bo pod novimi reflektorji najprej gostilo ekipo Brava. Bo zgodovinski dogodek obeležilo z zmago?
  • 29.07.2025 | Prva liga Telemach
    Jakšić prestopil v banjaluški Borac
    Nemanja Jakšić se je po poletnem podaljšanju pogodbe poslovil od Brava in se pridružil banjaluškemu Borcu.
  • 28.07.2025 | Prva liga Telemach
    Bravo novo moč našel v Franciji
    Enaindvajsetletni Marwann Nzuzi je novi član Brava! Desni bočni branilec je podpisal dveletno pogodbo z možnostjo podaljšanja, pred selitvijo v Ljubljano pa je bil član Saint-Etienna.
  • 26.07.2025 | Prva liga Telemach
    Bravo do prvih točk, Mura ostaja pri ničli
    Bravo je z goloma Jakoslava Stankovića in Aldina Jakupovića prišel do prvih točk v sezoni, Mura pa tudi z drugega julijskega gostovanja v Stožicah odhaja poražena in brez doseženega zadetka.
  • 24.07.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Bravo - Mura
    Tako Bravo kot Mura spadata med prvoligaše, ki so v uvodnem krogu ostali brez točk. Kakšno bo stanje na računu po sobotni tekmi?
  • 23.07.2025 | Prva liga Telemach
    Kopatin do prve pogodbe
    Rok Kopatin je z Bravom podpisal prvo profesionalno pogodbo, ki velja do konca aktualne sezone z možnostjo podaljšanja.
  • 20.07.2025 | Prva liga Telemach
    Koper z goloma Omladiča boljši od Brava
    Koper je prvenstvo odprl z domačo zmago, Primorci so bili na Bonifiki z goloma Nika Omladiča boljši od Brava.

DELI NA