27.06.2022 | Prva liga Telemach
Domžalčani remizirali s Crveno zvezdo

Domžalčani so se v novi pripravljalni preizkušnji pomerili s Crveno Zvezdo. Dvoboj z aktualnim srbskim prvakom ni dal zmagovalca, Beograjčani so izenačili v izdihljajih srečanja.

Rumeni so z golom Ivana Durdova, ki je bil s 13 goli najboljši strelec druge hrvaške lige, povedli v 28. minuti, rdeče-beli pa so izenačili dve minuti pred koncem tekme. V polno je meril Vladimir Lučić.

Zaradi poškodb so tekmo izpustili Enes Alić, Marko Martinović, Žiga Repas in Alen Jurilj.

CRVENA ZVEZDA - DOMŽALE 1:1 (0:1)

Strelca: Lučić (88'); Durdov (28').
Domžale: Mulalić, Ja. Pišek, Klemenčič, Durdov, Dobrovoljc, Perc, Jakupović, Jo. Pišek, Strajnar, Ilenič, Husmani. Igrali so še: Tratnik, Žinič, Markuš, Topalović, Martić, Jovićević, Hodžić, Podlogar, Batarelo, Saitoski, Rešetar, Vuk. Trener: Simon Rožman.

• 20.09.2022 | Prva liga Telemach
    Enajsterica 10. kroga Prve lige Telemach
    Enajsterica kroga Prve lige Telemach je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva Prvaliga.si. V najboljši enajsterici so lahko največ štirje nogometaši posameznega kluba.
  • 18.09.2022 | Prva liga Telemach
    Četrta zaporedna zmaga Celja
    Nogometaši Celja so v 10. krogu Prve lige Telemach premagali Domžale z 2:1 (0:1).
    Maribor blestel pri Radomljah
    Nogometaši Maribora so v 10. krogu Prve lige Telemach v gosteh premagali Kalcer Radomlje s 5:0 (2:0).
    Bravo do treh točk proti Gorici
    Nogometaši Brava so v 10. krogu Prve lige Telemach v Ljubljani premagali Gorico z 2:0 (2:0).
  • 17.09.2022 | Prva liga Telemach
    Preobrat Olimpije za zmago pri Muri
    Nogometaši Mure so v 10. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Olimpiji z 2:3 (2:1).
    Koper do zmage v Sežani
    Nogometaši CB24 Tabora Sežane so v 10. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Kopru z 0:2 (0:1).
  • 16.09.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Celje - Domžale
    Nogometaši Celja so z norim preobratom kot prvi to sezono premagali Olimpijo, drugo četrtino Prve lige Telemach pa bodo odprli s tekmo proti Domžalah, ki so v drugem polčasu ugnale Radomlje.
    Pred tekmo: Radomlje - Maribor
    Radomlje so v uvodnem krogu Prve lige Telemach Maribor presenetile v Ljudskem vrtu. Štajerci v nedeljo gostujejo v Domžalah, kdo se bo veselil ob Kamniški Bistrici?
    Pred tekmo: Bravo - Gorica
    Bravo in Gorica se bosta pomerila v spopadu spodnjega dela lestvice. Kdo bo boljši?
  • 15.09.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Mura - Olimpija
    Deveti krog Prve lige Telemach bo zaznamoval prekmursko-ljubljanski derbi. Kako se bo razpletel?