19.09.2019 | U16
Druga tekma pripadla Madžarom

Reprezentanca Slovenije do 16 let je v Veliki Kaniži odigrala še drugo prijateljsko tekmo z Madžari. Drugo srečanje se je, potem ko so Slovenci v Gornji Radgoni slavili z izidom 3:0, razpletlo v korist Madžarske.

MEDNARODNA PRIJATELJSKA TEKMA:

MADŽARSKA U16 - SLOVENIJA U16 2:0 (1:0)

Strelca: Vancsa (6'), Keresztes (60')
Madžarska: Dala, Nagy, Nagy-Kolozsvari, Keresztes, Perfetto, Vancsa, Horvath, Dragoner, Pekar, Foldi, Folding Engelbert. Igrali so še: Varga, Szcesi, Farkas, Petres, Kocsis, Schranko, Fiath, Vasvari, Tarcson. Selektor: Atilla Belvon.
Slovenija: Božič, Leban, Kuzmić, Klašnja, Kamenšek Pahič, Puconja, Černe, Kljun, Marsetič, Trdin, Čeferin. Igrali so še: Zrnec, Rovšek, Belinc, Dodig, Korošec. Selektor: Tomaž Petrovič.

Atilla Belvon in Tomaž Petrovič, selektorja Madžarske in Slovenije, sta se v primerjavi s tekmo v Gornji Radgoni odločila za nekaj sprememb, tekmo pa so bolje pričeli gostitelji današnjega srečanja. Madžari so povedli v šesti minuti, ko je Aljaža Božiča premagal Zalan Vancsa.

Izid se do odmora ni več spremenil, Madžari pa so sredi drugega polčasa udarili še drugič. Domačo prednost je v 60. minuti podvojil Noel Keresztes in s soigralci maščeval torkov poraz na slovenskih tleh.

• 17.09.2019 | U16
    Slovenci boljši od Madžarov
    Reprezentanca Slovenije do 16 let je v Gornji Radgoni dobila prvo prijateljsko srečanje z Madžarsko. V mreži vzhodnih sosedov so že v prvem polčasu končale tri žoge. Dvakrat je zadel Enej Marsetič, v polno je meril še Matjaž Kamenšek Pahič.
  • 14.09.2019 | U16
    Dvakrat z Madžari
    Reprezentanca Slovenije do 16 let, ki jo vodi Tomaž Petrovič, se bo 17. in 19. septembra pomerila z vrstniki iz Madžarske. Prvo srečanje bo odigrano v Gornji Radgoni, drugo pa v madžarski Veliki Kaniži.
  • 12.08.2019 | U16
    Slovenska reprezentanca do 16 let je v velikem finalu prvenstva Concacaf klonila proti Portugalski z 0:2 in posledično osvojila 2. mesto na turnirju.
  • 11.08.2019 | U16
    Video Slovenija v finalu!
    Slovenska reprezentanca do 16 let je v polfinalu prvenstva Concacaf premagala Kanado z 2:1 in se uvrstila v veliki finale turnirja.
  • 08.08.2019 | U16
    Slovenija v polfinalu!
    Slovenska reprezentanca do 16 let je v četrtfinalu prvenstva Concacaf po enajstmetrovkah s 4:1 premagala Izrael in se uvrstila v polfinale turnirja.
    Slovenska reprezentanca do 16 let je na tretji tekmi prvenstva Concacaf premagala Salvador z 1:0 in se uvrstila v osmino finala, kjer se bo pomerila z Izraelom.
  • 06.08.2019 | U16
    Slovenska reprezentanca do 16 let je na drugi tekmi Concacaf turnirja premagala Kanado s 3:0.
  • 05.08.2019 | U16
    Prvenstvo Concacaf odprli z visoko zmago
    Slovenska reprezentanca do 16 let je na uvodni tekmi prvenstva Concacaf premagala Guadalupe s 5:0.
  • 26.07.2019 | U16
    Petrovič izbral za turnir Concacaf
    Slovenska reprezentanca do 16 let bo med 4. In 11. avgustom sodelovala na mednarodnem turnirju Concacaf, ki ga bodo gostile Združene države Amerike.