20.11.2021 | Prva liga Telemach
Megla preprečila spopad Domžal in Celja

Nogometaši Domžal bi morali ob 17.00 v 17. krogu Prve lige Telemach gostiti Celje. Toda izvedbo obračuna je preprečila gosta megla, ki se je spustila na zelenico domžalskega športnega parka.

Sprva so odgovorni še zamaknili začetek tekme za 15 minut, še pred iztekom teh pa so sporočili, da je tekma odpovedana.

Srečanje bo odigrano v ponedeljek, ob 17. uri.

• 18.09.2022 | Prva liga Telemach
    Četrta zaporedna zmaga Celja
    Nogometaši Celja so v 10. krogu Prve lige Telemach premagali Domžale z 2:1 (0:1).
  • 16.09.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Celje - Domžale
    Nogometaši Celja so z norim preobratom kot prvi to sezono premagali Olimpijo, drugo četrtino Prve lige Telemach pa bodo odprli s tekmo proti Domžalah, ki so v drugem polčasu ugnale Radomlje.
  • 16.07.2022 | Prva liga Telemach
    Ob Kamniški Bistrici brez zadetkov
    Nogometaši Domžal in Celja so v prvem krogu Prve lige Telemach v Domžalah razšli brez golov.
  • 14.07.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Domžale - Celje
    Domžale se v sezono podajajo brez Senijada Ibričića, zdaj športnega direktorja, in s Simonom Rožmanom na klopi. Povratnik med rumene se bo uvodoma zoperstavil Celju, ki ga je vodil spomladi.
  • 15.05.2022 | Prva liga Telemach
    Remi Domžal in Celja
    Nogometaši Domžal in Celja so se v 35. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0).
  • 14.05.2022 | Prva liga Telemach
    Domžalčani se želijo od kapetana posloviti s tremi točkami, a imajo tudi grofi svojo računico. Kakšno tekmo bomo videli ob Kamniški Bistrici?
  • 10.03.2022 | Prva liga Telemach
    Domžalčani padli v Celju
  • 08.03.2022 | Prva liga Telemach
    Grofi pričakujejo pomladno razigrane Domžalčane. Jim bo uspelo zaustaviti rumeni vlak?
  • 03.01.2022 | Prva liga Telemach
    Iz Domžal v Celje
    Damjan Vuklišević bo v prihodnje branil barve Celja. Osrednji branilec, ki šteje 26 let, se med grofe seli iz Domžal, kjer je pred leti že sodeloval z novim celjskim strategom Simonom Rožmanom.
  • 22.11.2021 | Prva liga Telemach
    Minimalna zmaga Domžal nad Celjem
    Nogometaši Domžal so v tekmi 17. kroga Prve lige Telemach premagali Celje z 1:0 (0:0).