06.07.2022 | Prva liga Telemach
Mrkonjić na Nizozemsko, Radomljam se je pridružil Sever

V Radomljah so na prvo julijsko sredo razkrili dve kadrovski spremembi. Tomislav Mrkonjić se v zameno za odškodnino seli k nizozemskemu drugoligašu Zwolleju, rumeno-črni zasedbi pa se je pridružil Leon Sever.

Štiriindvajsetletni Sever se je k "mlinarjem" preselil kot prosti nogometaš, saj je pred dnevi prekinil pogodbo z Bravom. Radomlje bodo za vezista četrti klub Prve lige Telemach, saj je prve minute nabral v dresu Kopra, po uveljavitvi v Sežani in kratki epizodi v turški Manisi pa se je lani pridružil Bravu. V prvoligaški konkurenci je na 85 tekmah dosegel osem golov.

Toliko jih ima po spomladanskem delu minule sezone na svojem računu tudi Tomislav Mrkonjić. Dalmatinec je bil eno od odkritij drugega dela sezone, z osmimi zadetki pa je bil med najzaslužnejšimi, da so Radomljani ostali del prvoligaške konkurence. Ker je imel z rumeno-črnimi še sklenjeno pogodbo, je Zwolle zanj plačal odškonino, prestop pa je, kot so zapisali pri klubu, zadovoljil vse tri vpletene strani.

Nermin Bašić je pred tedni izgubil tudi Gedeona Guzino, ki je bil ob Mrkonjiću najboljši strelec moštva.

A post shared by NK Radomlje (@nkradomlje)

A post shared by PEC Zwolle (@peczwolle)

• 29.09.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Celje - Radomlje
    Celje bo skušalo drugo mesto zadržati v dvoboju z Radomljami. Grofje lovijo peto zaporedno zmago, mlinarji si želijo prekinitve zmagovalnega posta.
  • 18.09.2022 | Prva liga Telemach
    Maribor blestel pri Radomljah
    Nogometaši Maribora so v 10. krogu Prve lige Telemach v gosteh premagali Kalcer Radomlje s 5:0 (2:0).
  • 16.09.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Radomlje - Maribor
    Radomlje so v uvodnem krogu Prve lige Telemach Maribor presenetile v Ljudskem vrtu. Štajerci v nedeljo gostujejo v Domžalah, kdo se bo veselil ob Kamniški Bistrici?
  • 09.09.2022 | Prva liga Telemach
    Preobrat Domžal za zmago proti sosedom
    Nogometaši Domžal so v 9. krogu Prve lige Telemach kot domačini premagali Kalcer Radomlje s 3:1 (0:1).
  • 07.09.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Domžale - Radomlje
    Zadnji krog prve četrtine prvenstva bo odprl občinski derbi. Bo pripadel Domžalam ali Radomljam?
  • 05.09.2022 | Prva liga Telemach
    Radomljani izničili prednost Brava
    Nogometaši Kalcerja iz Radomelj in Brava so se na današnji tekmi 8. kroga Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:0).
  • 02.09.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Radomlje - Bravo
    Osmi krog Prve lige Telemach bo sklenjen ob Kamniški Bistrici, kjer se bodo za nove točke udarili nogometaši Radomelj in Brava. Kdo bo v ponedeljkovem večeru uspešnejši na domžalski zelenici?
  • 27.08.2022 | Prva liga Telemach
    Prvi prejeti gol Olimpije, a nova zmaga
    Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 7. krogu Prve lige Telemach premagali Kalcer Radomlje z 2:1 (1:0).
  • 26.08.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Olimpija - Radomlje
    Olimpija je niz zmag nadaljevala tudi na Bonifiki, zmaji pa se bodo od avgusta poslovili z domačo tekmo proti Radomljam. Rumeno-črni so se po porazu v Kopru pobrali z remijem. Kdo bo boljši v Stožicah?
  • 19.08.2022 | Prva liga Telemach
    Brez golov med Radomljami in Taborom
    Nogometaši Kalcerja iz Radomelj in CB24 Tabora Sežane so se v šestem krogu Prve lige Telemach razšli z nedoločenim izidom 0:0.