16.04.2024 | A
Na Evropsko prvenstvo v oblekah s.Oliver

Podjetje s.Oliver SLO je pridobilo prestižno vlogo uradnega partnerja slovenske nogometne reprezentance in bo zagotovilo uradne uniforme za celotno reprezentanco, strokovni štab in podporno ekipo za nastop na prihajajočem evropskem prvenstvu v Nemčiji.

Nogomet resnično zaseda prestol najbolj priljubljenega športa na svetu, kjer velika tekmovanja, kot je evropsko prvenstvo, prinašajo občutek praznovanja in združujejo ljudi iz vseh koncev sveta. Nogometaši so postali ikone stila, ki jih modni oblikovalci in blagovne znamke želijo obleči, kar kaže na tesno prepletenost športa in mode. Znamka s.Oliver je prepoznala to sinergijo in se zavezala k oblikovanju oblačil, ki nogometašem ne zagotavljajo le elegantnega videza, ampak tudi udobje, ki je ključno za njihovo dobro počutje. 

»Obleči nacionalno nogometno reprezentanco je za naše podjetje velika čast. S tem partnerstvom s.Oliver izkazuje podporo in zaupanje v uspeh slovenske reprezentance, hkrati pa se povezuje z vrednotami športa, kot so ekipni duh, strast in odličnost.« je povedal Marko Arsenovič, generalni direktor podjetja s.Oliver Slovenija.

MOŠKA OBLEKA JOGG SUIT - NEPREMAGLJIVO UDOBJE

Reprezentanca bo oblečena v model moške obleke Jogg suit s.Oliver Black Label. Ta obleka je odličen primer, kako lahko sodobna moška moda združi funkcionalnost in stil. Ta pristop odraža sodobne modne trende, hkrati pa poudarja pomen samozavesti in udobja, ki ga športniki potrebujejo. Ime je obleka dobila zaradi materiala, ki spominja na športne trenirke. Elastičen jersey doda klasični moški obleki udobje, kroj pa eleganco.

Tekst in foto: s.Oliver
 

SORODNE NOVICE

  • 09.09.2025 | A
    Odmevi po porazu v Švici
    Slovenska nogometna reprezentanca je prvi cikel kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2026 končala z domačim remijem proti Švedski in bolečim porazom v Švici.
  • 08.09.2025 | A
    Slovenija nemočna v Baslu
    Slovenska nogometna reprezentanca je v Baslu na drugi tekmi kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2026 izgubila proti Švici z 0:3 (0:3).
  • 08.09.2025 | A
    Slovenija danes v Švici
    Slovenska nogometna reprezentanca bo drevi ob 20.45 v Baslu igrala drugo tekmo kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2026. Tekmec bo Švica, ki bo v vlogi papirnatega favorita, toda v slovenskem taboru napovedujejo boj za nov pozitiven izid.
  • 07.09.2025 | A
    Kek: Vsaka točka šteje
    Slovenska nogometna reprezentanca bo v ponedeljek ob 20.45 v Baslu igrala drugo tekmo kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2026. Tekmec bo Švica, ki bo v vlogi papirnatega favorita, toda v slovenskem taboru napovedujejo boj za nov pozitiven izid.
  • 06.09.2025 | A
    Odmevi po tekmi s Švedsko
    Uvodna tekma kvalifikacij za svetovno prvenstvo je za nami. Slovenska izbrana vrsta je v razprodanih Stožicah gostila Švede in v izdihljajih srečanja iztržila pomembno točko.
  • 05.09.2025 | A
    Vztrajni Slovenci v polnih Stožicah dvakrat izničili vodstvo Švedov
    Reprezentanca Slovenije je kvalifikacije za svetovno prvenstvo 2026 odprla s točko. Švedi so v polnih Stožicah dvakrat povedli, a so se vztrajni Slovenci obakrat vrnili in izenačili. 
  • 05.09.2025 | A
    V prodaji vstopnice za oktobrsko tekmo s Švico
    Slovenska nogometna reprezentanca bo oktobra odigrala novi tekmi v kvalifikacijah za SP 2026. Izbranci Matjaža Keka bodo 10. oktobra gostovali na Kosovu, 14. oktobra ob 20.45 pa se bodo v ljubljanskih Stožicah pomerili še s Švico. Vstopnice za domačo tekmo so že v prodaji.
  • 05.09.2025 | A
    Slovenija pričenja kvalifikacije v razprodanih Stožicah proti Švedski
    Slovenska nogometna reprezentanca se bo na uvodni tekmi kvalifikacij za svetovno prvenstvo leta 2026 nocoj v razprodanih Stožicah pomerila s Švedsko.
  • 04.09.2025 | A
    Pomembne informacije pred tekmo s Švedsko
    Slovenska nogometna reprezentanca se bo v petek, 5. septembra 2025, ob 20:45 v Stožicah pomerila s Švedsko. Nogometna zveza Slovenije je za obiskovalce pripravila posebne napotke, ki vam bodo olajšali prihod na prizorišče tekme in izboljšali navijaško izkušnjo.
  • 04.09.2025 | A
    Kek: Fantje se dobro zavedajo, koliko milijonov bo na nasprotni strani
    Slovensko nogometno reprezentanco v petek čaka uvodna tekma kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2026. Tekmec v Stožicah bo Švedska, ki jo krasi zvezdniška napadalna vrsta. Njena velika tržna vrednost je po besedah slovenskega selektorja Matjaža Keka lahko le še dodaten motiv za Slovenijo.

DELI NA