25.11.2022 | A
Na črni petek paketne vstopnice po izjemnih cenah

Slovenska nogometna reprezentanca bo marca pričela s kvalifikacijami za evropsko prvenstvo 2024. Izbranci Matjaža Keka so po šestih zaporednih tekmah brez poraza odločeni tudi v kvalifikacijah pokazati pravo vrednost, za uvrstitev na evropsko prvenstvo pa bodo morali osvojiti najmanj drugo mesto v kvalifikacijski skupini H, kjer so še reprezentance Danske, Finske, Severne Irske, Kazahstana in San Marina.

Za uspeh bo nedvomno potrebna tudi glasna podpora zvestih navijačev, ki si lahko zagotovite izredno paketne vstopnice za vse domače tekme slovenske reprezentance v kvalifikacijah v sklopu akcije »Črni petek«, ki traja od 25. 11. 2022 do vključno 28. 11. 2022. Cena le-teh je resnično atraktivna, NZS pa je z akcijo želela omogočiti prednostni nakup vstopnic najbolj gorečim navijačem. Glede na izbrano kategorijo je paketna vstopnica vseh petih tekem med Črnim petkom kar 50% cenejša v primerjavi z nakupom posamičnih vstopnic za vsako od domačih tekem. To pomeni, da tekme slovenske moške članske reprezentance niso bile še nikoli dosegljivejše.

Paketne vstopnice v sklopu akcije »Črni petek« so v prodaji v dveh različnih kategorijah glede na položaj sedišča na stadionu.

Cene paketnih vstopnic znotraj 1. kategorije so 62,5€ za odrasle, 37,5€ za dijake, študente in upokojence ter 17,5€ za otroke do 14. leta starosti. Cene paketnih vstopnic znotraj 2. kategorije so 50€ za odrasle, 30€ dijake, študente in upokojence ter 15€ za otroke do 14. leta starosti.

Na voljo so tudi paketne vstopnice za BELI VIP. Cena paketnih BELI VIP vstopnic v sklopu akcije »Črni petek« za odrasle znaša 200€, cena paketnih BELI VIP vstopnic za otroke do 14. leta starosti pa 100€.

Člani navijaške skupnosti Biti kot eno ob naročilu paketne vstopnice prejmete brezplačni navijaški šal.

Kupi paketne vstopnice

 

SORODNE NOVICE

  • 13.01.2026 | A
    Šeško tretjič v enem tednu, po dveh mesecih cevi ogrel tudi Gradišar
    Benjamin Šeško je v preteklem tednu dvakrat zabil Burnleyju in enkrat Brightonu, med strelci se je znova znašel tudi Nejc Gradišar. Jaka Bijol je podal za začetek pokalnega preobrata, Danijel Šturm pa je debitiral v dresu Sigme.
  • 05.01.2026 | A
    Sosedski derbi brez zmagovalca, slovenski pripadel Bijolu
    Leeds in Manchester United sta si pretekli konec tedna razdelila točke, slovenski spopad na zelenici pa je dobil Jaka Bijol, ki je uspešno krotil Benjamina Seška.
  • 29.12.2025 | A
    Vipotnik odločil v Oxfordu, Sešlar spet v dresu Celja
    Celje je domov pripeljalo Svita Sešlarja, Žan Vipotnik pa je v polno meril tretjič na zadnjih štirih tekmah.
  • 23.12.2025 | A
    Nov gol Vipotnika, med strelci tudi Verbič
    Žan Vipotnik je Swanseaju pomagal do tretje zmage na zadnjih štirih tekmah, med strelce pa se je vpisal tudi Benjamin Verbič, ki je v nadaljevanju obračuna s Panserraikosom sicer staknil poškodbo.
  • 15.12.2025 | A
    Zec dvakrat z bele točke, Vipotnik do desetega gola sezone
    David Zec je dvakrat uspešno izvedel najstrožjo kazen na tekmi z Magdeburgom, Žan Vipotnik pa je Stokeu zabil deseti gol sezone. Dejan Petrovič je med tednom zatresel mrežo Celja.
  • 08.12.2025 | A
    Horvat Sturmu pomagal do zmage na mestnem derbiju, Leeds odgriznil točko prvakom
    Tomi Horvat je vpisal novo asistenco, Leeds Jake Bijola pa je po Chelseajevem skalpu iztržil še remi proti aktualnim prvakom iz Liverpoola. V ruskem, danskem, poljskem in slovenskem prvenstvu se je končal jesenski del.
  • 04.12.2025 | A
    Bijol postal četrti Slovenec z zadetkom v angleški Premier ligi
    Jaka Bijol je postal četrti Slovenec, ki se lahko pohvali z zadetkom med angleško elito. Statistiko so v zadnjih dneh izboljšali tudi Gorenc Stanković, Sešlar, Svetlin, Vipotnik in Zec.
  • 01.12.2025 | A
    Mijatović: Težka odločitev ob zaključku uspešne poti, časa za izbiro novega selektorja je dovolj
    Predsednik Nogometne zveze Slovenije Radenko Mijatović je ob zaključku sodelovanja z Matjažem Kekom strnil misli in pojasnil razloge za takšno odločitev.
  • 01.12.2025 | A
    Nogometna zveza Slovenije in Matjaž Kek zaključujeta sodelovanje 
    S 30. novembrom se je iztekla pogodba selektorja članske reprezentance Matjaža Keka. Predsednik Nogometne zveze Slovenije in selektor Matjaž Kek sta se sestala in po pogovoru sklenila, da se po sedmih letih zelo dobrega in korektnega sodelovanja, ki je prineslo tudi izjemen uspeh z uvrstitvijo na evropsko prvenstvo in v osmino finala, sodelovanje zaključi.
  • 25.11.2025 | A
    Šporar odločil tekmo s Skalico, Gorenc Stanković podal za častni zadetek Sturma
    Andraž Šporar se je med strelce vpisal še na drugi zaporedni tekmi, Jon Gorenc Stanković pa je podal za edini zadetek Sturma ob porazu proti Lasku.

DELI NA