09.10.2014 | A
Ogrevanje za Švico v nogometnem parku

Na domačih tekmah slovenske nogometne reprezentance bo odslej še bolj veselo, saj se bodo navijači po novem lahko družili tudi v nogometnem parku. V Mariboru se bo dogajanje začelo že ob 18 uri, tako da se velja na prizorišče tekme odpraviti še prej, kot običajno. Pohitite, zabave ne bo primanjkovalo.

Nogometna zveza Slovenije drži korak s sodobnimi nogometnimi smernicami, kar bodo lahko potrdili tudi obiskovalci današnje tekme med Slovenijo in Švico. Ti se bodo namreč lahko že slabe tri ure pred začetnim sodnikovim žvižgom začeli zabavati v t.i. nogometnem parku, ki bo postal stalnica domačih tekem slovenske reprezentance.

V nogometnem parku bo za sproščeno vzdušje poskrbela Nogometna zveza Slovenije in ostali sponzorji, ki v svojih kotičkih pripravljajo številne nagradne igre. Navijači boste ob tem lahko odigrali partijo priljubljenega Zorb nogometa, preverili moč svojega strela v primerjavi z A-reprezentantko Slovenije, poslikali roke v barvah slovenske reprezentance ali poiskali kakšno drugo aktivnost iz bogate ponudbe. Zabavno bo!

Tekst: MKo

SORODNE NOVICE

  • 03.02.2026 | A
    Zeljković odslej na Madžarskem
    Adrian Zeljković bo nogometno kariero nadaljeval na Madžarskem. Viktoria Plzen ga je posodila MTK-ju iz Budimpešte, madžarski klub pa ima po koncu sezone možnost odkupa 23-letnega vezista.
  • 02.02.2026 | A
    Horvat prestopil v Anglijo
    Reprezentančni vezist Tomi Horvat bo kariero nadaljeval v Angliji. Drugoligaš Bristol City je z avstrijskim Sturmom iz Gradca sklenil dogovor o prestopu 26-letnega Prekmurca za nerazkrito odškodnino, so sporočili iz Bristola.
  • 02.02.2026 | A
    Šeško rešil zmago Uniteda, zabila tudi Janža in Sešlar
    Benjamin Šeško je Unitedu pristreljal tretjo zaporedno zmago. Zadetka sta se veselila tudi Svit Sešlar in Erik Janža.
  • 27.01.2026 | A
    Oblak spet brez prejetega zadetka, Vipotnik na svoj račun dodal še dva
    Jan Oblak je svojo mrežo znova ohranil nedotaknjeno, Žan Vipotnik pa je dvakrat zabil Blackburnu in se na vrhu ligaške lestvice strelcev oddaljil od zasledovalcev.
  • 21.01.2026 | A
    Cesar: Zgraditi moramo pravo energijo
    Boštjan Cesar je v torek tudi uradno prevzel vodenje slovenske nogometne reprezentance. Glavna cilja do poletja 2028 sta obstanek v skupini B lige narodov in uvrstitev na EP 2028 v Angliji, Walesu, Severni Irski in na Škotskem. Kot pomemben element za doseganje zastavljenih ciljev Cesar izpostavlja pravo energijo.
  • 21.01.2026 | A
    Reprezentanca marca v Črno goro, junija na Hrvaško
    Znani so prvi termini letošnjih pripravljalnih tekem slovenske nogometne reprezentance. Novi selektor Boštjan Cesar bo izbrano vrsto prvič vodil v marčevskem reprezentančnem oknu, ko bo 31. marca gostovala v Črni gori. Na potrditev drugega tekmeca se še čaka.
  • 20.01.2026 | A
    Vipotnik prvi strelec Championshipa
    Žan Vipotnik je z novim zadetkom skočil na vrh lestvice strelcev angleškega Championshipa. V egipčanskem ligaškem pokalu je bil natančen Nejc Gradišar, Tomi Horvat je zabil Copenhagnu.
  • 20.01.2026 | A
    Boštjan Cesar je novi selektor članske reprezentance
    Izvršni odbor Nogometne zveze Slovenije (NZS) je na današnji korespondenčni seji v popoldanskih urah potrdil Boštjana Cesarja za novega selektorja slovenske članske (A) reprezentance.
  • 13.01.2026 | A
    Šeško tretjič v enem tednu, po dveh mesecih cevi ogrel tudi Gradišar
    Benjamin Šeško je v preteklem tednu dvakrat zabil Burnleyju in enkrat Brightonu, med strelci se je znova znašel tudi Nejc Gradišar. Jaka Bijol je podal za začetek pokalnega preobrata, Danijel Šturm pa je debitiral v dresu Sigme.
  • 05.01.2026 | A
    Sosedski derbi brez zmagovalca, slovenski pripadel Bijolu
    Leeds in Manchester United sta si pretekli konec tedna razdelila točke, slovenski spopad na zelenici pa je dobil Jaka Bijol, ki je uspešno krotil Benjamina Seška.

DELI NA