Tabor ostal brez kapetana

Tabor bo v prihajajočo sezono krenil brez dosedanjega kapetana. Antonio Azinović, ki je sežanske barve branil dve leti in pol, se je iz Krasa preselil na sever Avstrije, postal je član drugoligaša Horna.

"Zahvaljujem se vsem v klubu in soigralcem, ki so mi vedno stali ob strani. Zelo sem vesel, da sem lahko igral za Tabor. Bilo mi je v veliko čast biti kapetan te ekipe. Hvala vsem, ki ste mi omogočili, da sem se v Sežani počutil kot doma. Zahvala gre pa seveda tudi vsem navijačem in navijaški skupini Terran Boys, ki ste nas podpirali v dobrem in v slabem. Vedno bom navijal za Tabor in ga spremljal tudi v prihodnje. Hvala," je robustni branilec dejal ob slovesu od Sežane.

Hrvaški branilec je za Tabor zbral 71 uradnih nastopov in se dvakrat vpisal med strelce. V končnici minule sezone se je prebil na vrh klubske lestvice po številu odigranih minut v Prvi ligi Telekom Slovenije. Za Tabor je odigral 2.823 prvoligaških minut.

• 25.11.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Nogometaši CB24 Tabora in Domžal so v 13. krogu Prve lige Telekom Slovenije igrali neodločeno 1:1 (1:1).
  • 22.11.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Aluminij in Tabor brez zadetkov
    Nogometaši Aluminija in CB 24 Tabora Sežane so se v 12. krogu Prve Telekom Slovenije razšli brez golov.
  • 20.11.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Aluminij - Tabor
    Sežančane v nedeljo čaka pot v šumo. Bodo proti razglašenemu Aluminiju izboljšali statistiko na gostovanjih?
  • 07.11.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Tabor in Mura brez zadetkov
    Nogometaši CB24 Tabora Sežane in Mure so se v 11. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
  • 05.11.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Tabor - Mura
    Tabor tudi na petem ligaškem gostovanju ni prekinil točkovnega posta, v 11. krogu PLTS pa bo na domači trdnjavi gostil vodilno Muro. Prekmurci s Kraševci še niso izgubili, bo tako tudi v soboto?
  • 03.11.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Koper ujel ritem in ugnal tudi Tabor
    Nogometaši Kopra so v 10. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali CB24 Tabor Sežano z 2:1 (1:0).
  • 02.11.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Koper - Tabor
    Tabor po porazu v Novi Gorici čaka še drugi primorski tekmec, Kraševci bodo gostje Kopra, ki v zadnjih tednih niza dobre rezultate. V Sežani so se veselili gostitelji, kdo bo boljši na Bonifiki?
  • 28.10.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Vodilni Tabor pokleknil v Gorici
    Nogometaši Gorice so v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali CB 24 Tabor Sežano z 2:1 (2:0).
  • 27.10.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Gorica - Tabor
    Prvoligaši zaključujejo uvodno četrtino PLTS, deveti krog prvenstva pa bosta s primorskim spopadom odprli ekipi Gorice in Tabora. Sežanci v Novo Gorico prihajajo kot vodilna ekipa lige, a na gostovanjih še niso osvojili točke.
  • 25.10.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Djalo režiser preobrata v Sežani
    Nogometaši sežanskega Tabora so v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Olimpijo z 2:1 (1:1).