08.06.2022 | Prva liga Telemach
V Sežani so se poslovili od trojice

Pri Taboru so se, potem ko se je Kevin Doukoure Grobry preselil v romunski Farul, Vid Koderman, Mateo Monjac in Altin Kryeziu pa so se po izteku posoje vrnili v svoje klube, poslovili še od trojice nogometašev.

Pogodba je s koncem sezone potekla trojici, ki ne bodo ostali na Krasu. Sežano zapuščajo Tino Sven Susić, Keita Mory in Hugo Komano. Nihče od njih ni pustil globljega pečata. Sušić, nekdanji reprezentant Bosne in Hercegovine, je zaigral na treh tekmah, Hugo Komano je vknjižil dva nastopa, Dušan Kosić pa je največkrat računal na Moryja Keito, saj je priložnost dobil na sedmih preizkušjah.

Spomnimo, Sežanci so si prvoligaški obstanek zagotovili v dodatnih kvalifikacijah za popolnitev Prve lige Telemach, v katerih so dvakrat premagali Kranjčane.

• 18.08.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Radomlje - Tabor
    Radomeljski niz brez poraza se je na Bonifiki končal, na drugi strani pa Tabor orožja ni položil že na treh zaporednih tekmah.
  • 13.08.2022 | Prva liga Telemach
    Delitev točk v Murski Soboti
    Nogometaši Mure in CB24 Tabora Sežane so se v 5. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 2:2 (0:1).
  • 11.08.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Mura - Tabor
    Kraševci v Mursko Soboto prihajajo na krilih zmage proti Celju. Bodo nadgradili uspeh iz prejšnjega kroga?
  • 05.08.2022 | Prva liga Telemach
    Tabor ob koncu strl Celjane
    Nogometaši CB24 Tabora Sežane so v 4. krogu Prve lige Telemach v Sežani premagali Celje z 1:0 (0:0).
  • 03.08.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Tabor - Celje
    Tako Tabor kot tudi Celje sta si v prejšnjem krogu točko izborila tik pred koncem. Si bodo navijači nohte znova grizli vse do zadnjega?
  • 30.07.2022 | Prva liga Telemach
    Tabor odgriznil točko Domžalam
    Tabor je z zadetkom Tolića v zadnjih sekundah srečanja odščipnil točko Domžalam.
  • 28.07.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Domžale - Tabor
    Domžale po nesrečnem razpletu soboškega trilerja pričakujejo Tabor, ki je v novi sezoni še brez točk.
  • 24.07.2022 | Prva liga Telemach
    Slavje Olimpije v Sežani
    V 2. krogu Prve lige Telemach je Olimpija v Sežani premagala Cherrybox24 Tabor z 1:0 (1:0).
  • 22.07.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Tabor - Olimpija
    Olimpija v Evropi ne niza najboljših rezultatov, zato pa ji gre nekoliko bolje na domačih tleh. Kako se bo odrezala na Krasu?
  • 15.07.2022 | Prva liga Telemach
    Za uvod v sezono zmaga Kopra
    Nogometaši Kopra so v 1. krogu Prve lige Telemach premagali CB24 Tabor Sežano z 2:1 (0:0).