25.04.2023 | Prva liga Telemach
Zulić podaljšal pogodbo z Radomljami

Radomljani so podaljšali sodelovanje z mladim Anelom Zulićem, ki bo v rumeno-črnem dresu igral do leta 2025.

Osemnajstletni branilec se je v letošnji sezono uveljavil v članski ekipi mlinarjev, potem ko je krstne minute v Prvi ligi Telemach vknjižil že v pretekli sezoni, v kateri je zaigral na štiri tekmah. Letos je v članskem prvenstvu odigral 14 tekem, skupno pa je zbral 1.049 minut.

Mladinski reprezentant Slovenije se je Radomljam pridružil pred začetkom sezone 2021/22, pred tem je igral za mlajše selekcije ljubljanske Olimpije in Domžal.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NK Radomlje (@nkradomlje)

Tekst: PDo
Foto: M24.si

SORODNE NOVICE

  • 10.05.2025 | Prva liga Telemach
    Zmaga ostaja v Ljubljani
    Nogometaši Brava so v 34. krogu Prve lige Telemach premagali Kalcer Radomlje s 4:0 (4:0).
  • 08.05.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Bravo - Radomlje
    Radomlje so s skalpom Mure potrdile obstanek v Prvi ligi Telemach, Bravo pa nima več možnosti, da se v končnici prvenstva dokoplje do evropske obveznosti. Kdo bo boljši v dvoboju brez pravega rezultatskega pritiska?
  • 03.05.2025 | Prva liga Telemach
    Radomljani ugnali in prehiteli Muro
    Nogometaši Kalcerja Radomelj so v 33. krogu Prve lige Telemach premagali Muro z 2:0 (0:0).
  • 01.05.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Radomlje - Mura
    Mura je v Spodnji Šiški osvojila edino aprilsko točko in prekinila niz petih porazov, Radomljane pa je po Celju premagal še Maribor.
  • 30.04.2025 | Prva liga Telemach
    Pogačar ostaja mlinar
    Andrej Pogačar, ki za Radomlje nastopa že od leta 2018, bo tudi v prihajajoči sezoni branil barve mlinarjev.
  • 26.04.2025 | Prva liga Telemach
    Tri točke ostajajo pod Kalvarijo
    Nogometaši Maribora so v 32. krogu Prve lige Telemach premagali Kalcer Radomlje s 4:0 (0:0).
  • 24.04.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Maribor - Radomlje
    Maribor se je na prekmursko-štajerskem derbiju vendarle izmuznil novi ničli, medtem ko Radomlje niso bile kos razigranim Celjanom. Jim bo tokratni tekmec bolj pogodu?
  • 21.04.2025 | Prva liga Telemach
    Matko Celjanom priigral preobrat in pomembne tri točke v lovu za Evropo
    Nogometaši Kalcerja Radomelj so v 31. krogu Prve lige Telemach doma izgubili proti Celju z 1:3 (1:0).
  • 18.04.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Radomlje - Celje
    Fiorentina je končala evropsko pravljico Celja, grofje pa se po slovesu od UEFA Konferenčne lige osredotočajo na domače obveznosti. Ponedeljkov tekmec državnih prvakov bodo Radomlje.
  • 14.04.2025 | Prva liga Telemach
    Zmaga na občinskem derbiju še četrtič v sezoni pripadla Mlinarjem
    Nogometaši Kalcerja Radomelj so v 30. krogu Prve lige Telemach v gosteh premagali Domžale z 2:1 (0:0).

DELI NA