Datum od
Datum do

24.03.2012 | U17
Dve tekmi, sedem golov, zmaga Rusije
Petkova dvoboja sta prinesla le enega zmagovalca. Gostiteljica turnirja je klub igralcu več (Belgijci so od 40. minute zaradi rdečega kartona igrali le z deseterico) iztržila le remi, prvaki iz leta 2006 so ugnali Wales.
23.03.2012 | U17
Na Euro želijo tudi Rusi
Tretji tekmovalni dan Elite round turnirja začenjajo tudi Madžari, Belgijci, Rusi in Valižani. Skupina sedem meri moči pri naših vzhodnih sosedih, ki bodo skušali izkoristiti prednost domačega terena.
23.03.2012 | Futsal AA
Osredkar hvaležen nekomu tam zgoraj, Dobovičnik zaupa Zorču
»Nogometna zveza Slovenije je naredila dobro potezo, ker so izbrali Velenje, kjer je vedno dobro vzdušje.«
Ključna tekma skupine 4 v nedeljo
Drugi tekmovalni dan Elite round turnirja, ki bo sedmerici omogočil nastop na evropskem prvenstvu v Sloveniji maja letos, so odlično izkoristili Nemci, ki so zmagali še drugič zapored, veselje tudi v taboru Portugalcev.
22.03.2012 | U19
Slovenija tudi na drugi tekmi boljša od Madžarske
Za Slovenijo sta zadeli kapetanka Pamela Begič, ki je kljub poškodbi stisnila zobe in zaigrala, ter Jasmina Škalič, ki igra v Avstriji.
22.03.2012 | U18
Na drugi tekmi Slovaki boljši
Na drugi tekmi, prav tako odigrani v Križevcih, so bili Slovaki od slovenskih kolegov boljši z 2:5.
22.03.2012 | U16
Hrvati tudi drugič boljši
Tudi na drugi tekmi reprezentanc U16 so bili Hrvati boljši od izbrancev Boruta Jarca, tokrat z 2:0.
22.03.2012 | NZS
Fifa bo plačala zavarovanja nogometnih reprezentantov
Predsednik Mednarodne nogometne zveze (Fifa) Sepp Blatter je danes dejal, da bo krovna nogometna zveza prevzela stroške zavarovanja reprezentantov in poudaril, da bo ta odločitev nedvomno razveselila vodstva najbogatejših klubov.
22.03.2012 | U17
Dvanajsterica v lov za zmago
Drugi dan kvalifikacij se bodo v boj za mesto na evropskem prvenstvu v Sloveniji podale še reprezentance v skupini 5. Tu igrata dva balkanska predstavnika Srbija in Albanija.
21.03.2012 | U17
Kvalifikacije za Euro U-17 najbolje začeli Nemci
Prvi dan kvalifikacij za nastop na UEFA evropskem prvenstvu v nogometu do 17 let v Sloveniji so jo najbolje odnesli Nemci in Škoti. Oboji so vknjižili prvo zmago. Dvoboj Dancev in Islancev se je končal brez zmagovalca a s štirimi goli, na dvoboju med Portugalsko in Bolgarijo se mreža ni tresla.
21.03.2012 | Ženska A
Selektor Rob obelodanil seznam igralk za Nizozemsko
Slovenija je dosedanjem poteku kvalifikacij za Euro 2013 odigrala štiri tekem in iztržila en remi (proti Hrvaški).
21.03.2012 | U19
Strokovni štab zadovoljen z igro, jutri še enkrat proti Madžarkam
»Prvi polčas je bil resnično na nivoju. Do 40. minute smo igrale kot po maslu. Potem smo prejeli zadetek, a je bil na srečo tudi odmor med polčasom,« pove selektorica Petra Mikeln.
20.03.2012 | U19
Slovenke s kar 5:1 premagale Madžarke
Slovenska WU-19 reprezentanca deklet je bila odlično razpoložena in prikazala zelo lepo kombinatorno igro ter Madžarsko reprezentanco nadigrala z rezultatom 5:1.
20.03.2012 | U18
Prijateljski remi
Slovenija je proti Slovaški na prvi tekmi iztržila prijateljski remi, druga tekma bo na sporedu v četrtek.
20.03.2012 | U16
Visok poraz
Kadetska reprezentanca Slovenije je odigrala prijateljsko tekmo proti Hrvaški in v Dekanih visoko izgubila.
20.03.2012 | U17
Vse poti vodijo v Slovenijo
Dve od sedmih kvalifikacijskih skupin danes pričenjata z boji za uvrstitev na UEFA Evropsko prvenstvo v nogometu do 17 let, ki bo 4. maja v štirih slovenskih mestih.
Mlade Slovenke ob 15. uri odločno nad Madžarke
Obračuna se veseli tudi igralka ŽKK Pomurja Teleing Anja Prša. »Zelo smo motivirane. Pričakujemo zmago! Potrudile se bomo po najboljših močeh.«
19.03.2012 | Futsal AA
Igor Osredkar prepričan, da lahko Slovenija izloči favorizirane Čehe
»Iz tega se lahko vedno nekaj naučiš oz. skušaš popraviti v nadaljevanju. Bolelo je, a smo jih sprejeli. Morda je javnost preveč pričakovala od nas. Te naše rane bomo skušali zaceliti z uspehom proti Čehom.«
17.03.2012 | Futsal AA
Futsal reprezentanca pili formo za Čehe
Selektor Andrej Dobovičnik bo naprej dopoldan igralcem predstavil nekaj specifik tekmeca, sledil bo ogled videa, popoldan pa trening v Žalcu.
17.03.2012 | Ženska A
Anja Milenkovič ponosna na kapetanski trak
»Začeli bomo preko igre prihajati do večje posesti žoge in biti nevarne za gol,« pojasni kako bo po novem izgledala Slovenija.