Datum od
Datum do

05.05.2016 | Futsal U21
Slovenija boljša od Slovaške
„Tekma je bila napeta. Dobro smo začeli, ustvarili smo si precej priložnosti. Ko smo povedli, smo popustili v obrambi. V nadaljevanju smo strnili svoje vrste, se zbrali in zabili še štiri gole. Igrali smo zbrano in pametno.“
28.04.2016 | Futsal U21
Mladi futsal upi na Slovaško
Reprezentanca se bo zbrala v ponedeljek, 2.5., pred odhodom na Slovaško pa bo opravila štiri treninge. Tekmi s Slovaki bosta v mestu Nitra.
27.01.2016 | Futsal U21
Remi Slovenije in Francije
Slovenija je uvodno tekmo v kategoriji U21 odigrala 1. junija 1999 v San Benedetu v Italiji. Do danes je zbrala 57 nastopov.
05.11.2015 | Futsal U21
Po preobratu v 2. polčasu spet boljši od Madžarov
Na svoji 58. uradni tekmi je še četrtič zapored premagala Madžare. Gostitelji so povedli 1:0 in 2:1, v drugem polčasu pa je Slovenija zagospodarila na terenu in slavila.
04.11.2015 | Futsal U21
VIDEO + IZJAVI: Slovenija prepričljivo z Madžari
Predsednik KMN pri NZS Vlado Močnik je predstavnikom madžarske nogometne zveze podelil priznanje za zgledno dosedanje sodelovanje.
02.11.2015 | Futsal U21
Mladi upi dvakrat z Madžari
Prva bo odigrana v Ljutomerju (3.11. ob 18.30, druga 4.11. v Zalaegersegu). Selektor Tomislav Horvat je obelodanil seznam igralcev, na katere računa.
31.08.2015 | Futsal U21
U21: Mladi začeli s pripravami v okrnjeni zasedbi
Slovenska reprezentanca do 21 let je začela s pripravami na kvalifikacijski tekmi z Litvo in Italijo. Selektor Primož Gliha je na uvodnem zboru pogrešal nekaj pomembnih nogometašev, ki imajo zdravstvene težave.
29.03.2015 | Futsal U21
U21: Gliha zadovoljen s prvo tekmo, v ponedeljek z Makedonci
Mlada reprezentanca Slovenije se bo jutri v Celju pomerila z izbrano vrsto Makedonije. Selektor Primož Gliha bo od svojih varovancev zahteval podoben pristop, kot so ga pokazali na petkovi preizkušnji z Ukrajino.
16.01.2015 | Futsal U21
Slovenija tudi na drugi tekmi do zmage
»Čestitam ekipi za te štiri dni in dve zmagi. Spet smo igrali dobro in zrelo. Zanesljivo smo zmagali!«
14.01.2015 | Futsal U21
Mladi upi s 6:1 ugnali Madžare
Po prevladi v uvodnih minutah so domačini do prvega strela prišli šele v 6. minuti. Meril je Bognar, na mestu pa je bil naš vratar Tjaž Lovrenčič.
13.01.2015 | Futsal U21
Reprezentanca U21 na Madžarsko z novim kapetanom
Povejmo še to, da je selektor sinoči na treningu v Maribouru imenoval kapetana in njegovega namestnika. Kapetan reprezentance je postal Teo Turk, njegov namestnik pa Uroš Martič.
25.09.2014 | Futsal U21
Slovenija je v Benediktu in na Ptuju odigrala 52. in 53. uradno v kategoriji U21. Uvodoma so varovanci Mateja Kavčiča remizirali s Portugalci, v drugo pa priznali premoč gostom.
16.09.2014 | Futsal U21
Znan seznam U21 za tekmi proti Portugalski
Na čakanju so Tomaž Volarič (KMN Oplast Kobaird), Patrik Čujec (KMN Puntar), Miha Marič (ŠD Fragmat Extrem), Rok Bešter (FSK Stripy Inštalacije Derlink), Miha Kilar (FC Litija), Borut Kolar (FC Bronx Škofije) n Nejc Kodrič (Kix Ajdovščina).
08.05.2014 | Futsal U21
V zadnjih sekundah ostali brez zmage
»V drugem polčasu smo malce fizično padli, Poljaki so nas stisnili. Uspel jim je popoln preobrat. Imeli so tudi nekaj večjo željo kot mi. Dejansko smo padli v ta njihov hiter sistem igre, morali bi stopiti na žogo. A tako je s porazi – koristni so, analiza bo pokazala, kaj smo delali narobe.«
06.05.2014 | Futsal U21
Slovenija boljša od Poljske
»V igri je bilo še precej padcev. Začeli smo medlo, potem pa stopnjevali proti koncu tekme. Igrali smo solidno, vidi pa se, da smo realno boljši od Poljakov. Rezultat bi bil lahko celo višji. Danes je priliko dobilo 10 igralcev, jutri še dva dodatno, menjali bomo tudi vratarja.«
04.05.2014 | Futsal U21
Dvakrat proti Poljski
Z vrstniki se bodo v torek in sredo ob 18. uri pomerili dvakrat v mestu Walbrzyc. To bosta 47. in 48. uradna tekma državne selekcije do 21 let, ki je dosedaj zbrala 16 zmag, 5 remijev in 25 porazov.
07.04.2014 | Futsal U21
Mlada reprezentanca na Poljsko
Spomnimo – mlada reprezentanca je pretekli mesec dvakrat ugnala Francoze (4:3 in 3:1), novembra pa so bili na Gorenjskem z 2:1 in 5:2 boljši prav od Poljakov.
19.03.2014 | Futsal U21
Pred polno dvorano še drugič ugnali Francijo
Trener Matej Kavčič je to pot malce premešal četvorke. Uvodoma so začeli vratar Florjan Fras, Dani Vulikič, Irnes Škorić, Jasmin Begič in Nik Zajc. Prve minute, tja do pete, so bile v znamenju Francije, ki Sloveniji ni dovolila, da razvije svojo igro.
18.03.2014 | Futsal U21
Slovenija v zadnji minuti do zmage
Pred nocojšno tekmo je predsednik KMN pri NZS Vlado Močnik Urošu Gorencu, predstavniku domačega kluba KMN Sevnice, podelil plaketo za gostiteljstvo tekme med domačo in francosko vrsto.
12.02.2014 | Futsal U21
Mladi Slovenci dvakrat proti Franciji
Tekmi sta na sporedu 18. in 19. marca. Slovenska izbrana vrsta se bo zbrala 16.3., Francozi pa pridejo v Slovenijo 17..