Datum od
Datum do

14.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Goričani do nove domače zmage
Nogometaši Gorice so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Celje z 2:1 (1:0).
Triglav do prve zmage
Nogometaši kranjskega Triglava so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Krško s 3:1 (2:1).
13.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Maribor po preobratu na vrh
Nogometaši velenjskega Rudarja so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Mariboru z 1:2 (1:0).
Pred tekmo: Aluminij - Olimpija
Dvanajsti krog bo sklenjen v sobotnem večeru, ko bo zaključno dejanje uvodne tretjine prvenstva odigrano v Kidričevem. Aluminij bo v drugi tekmi pod novimi žarometi napadal vodilno Olimpijo, ki želi zadržati prvo mesto.
12.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Domžale - Ankaran Hrvatini
Domžalčani se želijo po nekoliko skromnejšem septembrskem izkupičku vrnitvi v zmagovalne tirnice. Ob Kamniški Bistrici v soboto gostujejo Ankarančani, ki bodo skušali maščevati poletni poraz. A svoje načrte imajo tudi gostitelji.
Pred tekmo: Gorica - Celje
Celjani pod vodstvom trenerja Kosiča še niso izgubili, a še čakajo na zmago. Grofje po štirih zaporednih remijih gostujejo pri Gorici, ki je v 11 krogih remizirala zgolj enkrat. Bo tako tudi po zadnji tekmi uvodne tretjine prvenstva?
Pred tekmo: Triglav Kranj - Krško
Kranjčani so po trenerski rošadi niz porazov prekinili v Ljudskem vrtu, gorenjsko zasedba pa bo v zadnjem krogu uvodne tretjine PLTS napadla še prvo zmago sezone. V goste prihajajo Krčani, ki so se s četro zmago vnovič prebili v zgornji dom prvenstva.
11.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Rudar Velenje - Maribor
Oktobrskega reprezentančnega premora je konec, pred prvoligaši je zaključno dejanje uvodne tretjine prvenstva, ki ga bodo v petek odprli Velenjčani in Mariborčani. Lahko državni prvak prekine serijo knapov, ki so dobili zadnje tri tekme?
V obrambi Triglava odslej dva Zeca
Obrambno vrsto kranjskega Triglava bosta v nadaljevanju prvenstva sestavljala kar dva Zeca. Mladi David Zec, ki je poleti postal prvi nogometaš rojen v letu 2000 s prvoligaškim nastopom, se bo lahko učil ob pomoči izkušenega Darka Zeca.
04.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 11. kroga PLTS
Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva prvaliga.si.
02.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 11. kroga
Tekme PLTS si je ogledalo že več kot 6 milijonov gledalcev. Krško je v Prvi ligi Telekom Slovenije prvič ugnalo Aluminij. John Mary je dosegel 20 prvoligaški zadetek.
01.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Zmaji z zmago na vrh
Nogometaši Olimpije so v tekmi 11. kroga prve lige Telekom Slovenije premagali Gorico z 2:1 (1:1).
30.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Triglav do velike točke v Ljudskem vrtu
Nogometaši Maribora in kranjskega Triglava so se v 11. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
Krčani ugnali Aluminij
Nogometaši Krškega so v 11. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Aluminij z 2:0 (2:0).
Rudar do zmage v Dravogradu
Nogometaši Ankarana Hrvatinov so v 11. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti velenjskemu Rudarju z 0:3 (0:1).
29.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
V Celju neodločeno
Nogometaši Celja in Domžal so se v 11. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim rezultatom 1:1 (1:1).
Pred tekmo: Olimpija - Gorica
Zadnjo tekmo pred oktobrskim premorom bodo odigrali Ljubljančani in Goričani. Zmaji so po desetih krogih PLTS še neporaženi, sinje-modri pa na tretjem mestu lestvice vodijo skupino zasledovalcev za vodilnim dvojcem.
Pred tekmo: Maribor - Triglav Kranj
Maribor po porazu v Sevilli in pred reprezentančnim premorom čaka še domača tekma s Triglavom. Kranjčani so po porazu z Ankarančani posegli po trenerski menjavi, Tončija Žlogarja pa je zamenjal njegov predhodnik Siniša Brkić.
27.09.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Krško - Aluminij
V drugem sobotnem obračunu se bodo za nove točke udarili nogometaši Krškega in Aluminija, ki bodo na zadnji dan meseca lovili prvo septembrsko zmago. Kdo bo v reprezentančni premor krenil z boljšo popotnico?
Pred tekmo: Ankaran Hrvatini - Rudar Velenje
Ankarančani po krstni prvoligaški zmagi spet dihajo nekoliko lažje, četa trenerja Badžima pa bo skušala pozitiven niz podaljšati tudi v »domačem« Dravogradu. V goste prihaja Rudar, ki je še drugič to sezono ugnal Domžale.