Datum od
Datum do

24.04.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 30. kroga
Maribor je na domačem igrišču vknjižil 300. prvoligaško zmago. Miran Burgić je dosegel 50. prvoligaški zadetek v dresu Gorice. Goran Cvijanović je na igriščih PLTS presegel mejo 18, Jure Travner pa 17 tisoč minut. Inhyeok Park, Issah Abass in Jucie Lupeta so se veselili prvoligaškega prvenca.
23.04.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Abass zabil za prvo zmago Olimpije
Krško, 23. aprila (STA) - Nogometaši Olimpije so v 30. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Krško z 1:0 (1:0).
22.04.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Maribor z najhitrejšim golom v zgodovini lige odločil derbi
Nogometaši Maribora so v 30. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Domžale z 1:0 (1:0).
Koper - Rudar 1:0 (0:0)
Nogometaši Kopra so v 30. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali velenjski Rudar z 1:0 (0:0).
Radomlje po porazu z Gorico v 2.SNL
Nogometaši Gorice so v 30. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Domžalah premagali Radomlje z 2:1 (0:1).
21.04.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Krško - Olimpija
Ljubljančani bodo v zadnji tekmi 30. kroga PLTS gostovali pri moštvu, proti kateremu so v zadnji jesenski preizkušnji pričeli niz, ki traja še danes. Bo Olimpija v desetem poskusu prekinila zmagovalno sušo, ki so jo pričeli Krčani?
Pred tekmo: Maribor - Domžale
V Ljudskem vrtu bomo v soboto spremljali dvoboj vodilnih moštev Prve lige Telekom Slovenije. Domžalčani so se z zmago nad Krškim oddaljili od Olimpije, zdaj bodo skušali zmanjšati še zaostanek za Mariborom, ki naskakuje 300. domačo zmago.
Pred tekmo: Koper - Rudar Velenje
Na Bonifiki se bosta za nove točke udarila soseda na lestvici. Pred dvobojem z Rudarjem bolje kaže Koprčanom, ki so z remijem v Kidričevem zapravili priložnost, da bi se povsem približali Celju, zato pa lahko tokratnega tekmeca z zmago ujamejo knapi.
Pred tekmo: Celje - Aluminij
Celjani bodo po že treh zaporednih remijih novo zmago iskali proti Kidričanom. Aluminij bo v knežjem mestu storil vse, da vsaj do nedelje skoči pred Krčane, domača četa pa bo skušala maščevati poraz s konca jesenskega dela PLTS.
20.04.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Kalcer Radomlje - Gorica
Prvoligaši vstopajo v 30. krog, ki ga bodo že v petkovem večeru odprli Radomljani in Goričani. Gostitelji bodo po dveh zaporednih remijih napadli prvo pomladansko zmago, gostje pa bi z novo zmago bili že povsem za petami Olimpije.
19.04.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 29. kroga po izboru obiskovalcev
Enajsterica 29. kroga Prve lige Telekom Slovenije po izboru obiskovalcev portala Prvaliga.si.
18.04.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 29. kroga
Domžale in Krško sta odigrala tekmo z največ zadetki v sezoni. Domžale so vknjižile 150. ligaško domačo zmago. Miran Burgić je v prvoligaški konkurenci odigral že več kot 10 tisoč minut, Matic Kotnik je presegel mejo 14 tisoč, Matej Pučko pa 11 tisoč minut. Ivan Firer je v PLTS dosegel že 30 zadetkov.
17.04.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Olimpija in Radomlje še naprej brez zmage
Nogometaši ljubljanske Olimpije in Kalcerja iz Radomelj so se v 29. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:0).
V Domžalah osem golov in zmaga domačih
Nogometaši Domžal so v 29. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Krško s 5:3 (4:1).
Remi med Aluminijem in Koprom
Nogometaši Aluminija in Kopra so se v 29. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 2:2 (0:1).
15.04.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Maribor še povišal prednost na vrhu
Nogometaši Maribora so v 29. krogu Prve Lige Telekom Slovenije v Velenju premagali domači Rudar z 1:0 (1:0).
Gorica in Celje brez zmagovalca
Nogometaši Gorice in Celja so se v 29. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Novi Gorici razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:1).
14.04.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Olimpija - Kalcer Radomlje
Se bodo Ljubljančani po uvrstitvi v finale Pokala Slovenije v osmem poizkusu razveselili prve pomladanske zmage? Nasprotnik zmajev bodo Radomljani, ki so se v občinskem derbiju z Domžalami dokopali do prve točke po zimskem premoru.
Pred tekmo: Domžale - Krško
Domžalčani bodo po uvrstitvi v finale Pokala Slovenije nove zmage lovili tudi v Prvi ligi Telekom Slovenije. Kot prvi se bodo rumenim zoperstavili Krčanom, ki so v minulem krogu doživeli prvi poraz po trenerski menjavi.
Pred tekmo: Aluminij - Koper
Zaradi velikonočnih praznikov bo večina tekem 29. kroga Prve lige Telekom Slovenije odigrana na praznični ponedeljek. Tekmovalni spored bodo odprli Kidričani in Koprčani, ki v sedmih tekmah z Aluminijem še niso izgubili.