Datum od
Datum do

25.08.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
V Ljudski vrt se je vrnil tudi Zahović
V Ljudskem vrtu so po Dejanu Mezgi javnosti predstavili še enega starega znanca. V mariborsko zasedbo se je po enem letu na Nizozemskem vrnil Luka Zahović, ki bo imel v taboru pokalnega prvaka status posojenega nogometaša Heerenveena.
24.08.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Vetrih podaljšal z Domžalčani
Domžalčani bodo srečanje sedmega kroga Prve lige Telekom Slovenije odigrali že v petek, ko bodo gostovali v Novi Gorici. Še pred gostovanjem na severu Primorske pa je vodstvo kluba poseglo po kadrovski potezi, saj je podaljšalo sodelovanje z dolgoletnim članom Gorice, Amedejem Vetrihom.
23.08.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 6. kroga po izboru obiskovalcev
Enajsterica 6. kroga Prve lige Telekom Slovenije po izboru obiskovalcev portala Prvaliga.si.
22.08.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Mezga se je vrnil v Ljudski vrt
V Ljudskem vrtu so pred četrtkovim dvobojem z azerbajdžansko Gabalo, ki bo dal odgovor na vprašanje o evropski jeseni, predstavili novinca. Pravzaprav gre za povratnika med vijolice, po dveh letih se je na Štajersko vrnil Dejan Mezga.
Statistični posladki 6. kroga
Rok Kronaveter je dosegel 50. prvoligaški zadetek, Alen Jogan pa presegel 20 tisoč minut na igriščih Prve lige Telekom Slovenije. Miha Blažič je na prvoligaških zelenicah odigral več kot 10 tisoč minut.
21.08.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Aluminij šokiral Ljudski vrt
Nogometaši Maribora so v 6. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Aluminiju z 0:2 (0:1).
Krčani doma do zmage proti Celju
Nogometaši Krškega so v 6. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Celje z 1:0 (1:0).
20.08.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Maribor - Aluminij
Šesti krog Prve lige Telekom Slovenije bosta z nedeljsko večerno tekmo zaključila Maribor in Aluminij. Z boljšo popotnico se v štajerski dvoboj podajajo Kidričani, medtem ko so Mariborčani v minulih dneh vknjižili dva poraza.
Pred tekmo: Krško - Celje
V nedeljo bosta odigrani še dve tekmi. Prva bo na sporedu v Krškem, kjer se bodo za nove prvenstvene točke udarili nogometaši Krškega in Celja. Tekmeca sta se med tednom vrnila v zmagovalne tirnice, kdo bo nadaljeval v njih?
19.08.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Domžale - Olimpija
Doslej še neporaženi Domžalčani in Ljubljančani, ki bodo ob Kamniški Bistrici celili rane po nedeljskem porazu z Rudarjem, se bodo v šestem krogu Prve lige Telekom Slovenije udarili za vrh ligaške razpredelnice, ki ga trenutno držijo Domžalčani.
Pred tekmo: Rudar - Gorica
V Šaleški dolini se bosta pomerili zasedbi, ki sta pred dobrim tednom poskrbeli za presenečenji petega kroga. Velenjčani so zadali prvi poraz sezone Olimpiji, Maribor pa je po več kot sedmih letih klonil v gosteh pri Gorici.
18.08.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Koper - Radomlje
Pred prvoligaši je zadnji krog prve šestine prvenstva. Sobotno dogajanje bodo med drugim odprli Koprčani in Radomljani, ki so med tednom doživeli trenersko rošado, saj je Dejana Djuranoviča zamenjal Jani Žilnik.
16.08.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Žilnik zamenjal Djuranoviča
Peti krog Prve lige Telekom Slovenije je ob nekaj rezultatskih presenečenjih ponudil tudi prvo trenersko spremembo. Po več kot treh letih delovanja na klopi Radomelj se je od kluba poslovil Dejan Djuranovič.
Enajsterica 5. kroga po izboru obiskovalcev
15.08.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 5. kroga
Dare Vršič je v Prvi ligi Telekom Slovenije odigral že več kot 16 tisoč minut, Jure Travner je presegel mejo 15 tisoč minut. Denis Klinar je nogometaš, ki je prejel stoti rumeni karton v letošnji sezoni.
13.08.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Olimpija - Rudar
Olimpija je v Ljudskem vrtu prvič to sezono ostala brez zmage, a iztržila točko, s katero so zmaji zadržali prvo mesto. Bodo Ljubljančani na vrhu lestvice ostali tudi po petem krogu, ko v Stožicah gostujejo Velenjčani?
Pred tekmo: Aluminij - Krško
Aluminij v nedeljskem popoldnevu čaka še druga tekma pred domačimi gledalci. V goste prihajajo Krčani, ki so se v minulem krogu veselili prve zmage. Na slednjo Kidričani še čakajo, zato pa so rdeče-beli v minulem krogu vknjižili prvo točko.
12.08.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Domžale - Koper
Domžalčani, ki so v začetku tedna ostali brez kapetana Kenana Horića, v sobotnem večeru pričakujejo Koper. Primorci na dveh gostovanjih še niso vknjižili točke, Domžalčani pa so ob zmagi v občinskem derbiju remizirali z Mariborom.
Pred tekmo: Gorica - Maribor
Mariborčane prihodnji teden čaka gostovanje v Azerbajdžanu, še pred tem pa se bodo Štajerci odpravili v Novo Gorico, kjer niso izgubili že vse od maja 2009. Kakšen bo tokratni razplet?
11.08.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Celje - Radomlje
Pred nami je že peti krog Prve lige Telekom Slovenije. S petkovim dvobojem na zelenici Arene Petrol ga odpirajo Celjani in Radomljani, ki so v minulem krogu vknjižili prvo točko sezone, a v dvobojih z grofi še nimajo točke.