Datum od
Datum do

16.08.2018 | Ženska nogometna liga Triglav
Začetek z derbijem in pred TV kamerami
Vse je pripravljeno za začetek 27. sezone Slovenske ženske nogometne lige, kjer se bo osmerica ekip pomerila za naslov državnih prvakinj. Naslov bodo branile igralke ŽNK Olimpije Ljubljana, prvi krog je na vrsti v nedeljo, 19. avgusta.
30.07.2018 | Ženska nogometna liga Triglav
Znani pari SŽNL, ženskega pokala in Lige DU17
V prostorih Nogometne zveze Slovenije je bil danes popoldan opravljen žreb parov pred novo sezono v članskem tekmovanju SŽNL, Ženskem pokalu NZS in Ligi deklet U17. Članice s sezono pričnejo 19. avgusta, prvi pokalni obračuni bodo igrani 5. septembra, 25. avgusta začnejo tudi DU17.
13.06.2018 | Ženska nogometna liga Triglav
SPINS prvič tudi z enajsterico SŽNL
Po objavi najboljše enajsterice sezone SPINS XI 2017/2018 v 1. SNL in 2. SNL, je Sindikat profesionalnih igralcev nogometa Slovenije prvič v zgodovini sindikata obelodanil tudi imena enajstih najboljših nogometašic SŽNL.
03.08.2017 | Ženska nogometna liga Triglav
Opravljen žreb za SŽNL, Ženski pokal NZS in Ligo deklet U17
V SŽNL bo nastopilo devet klubov, tekmovanje se prične 26. avgusta. V prvem krogu bo zavoljo kvalifikacij za ligo prvakinj prosta ljubljanska Olimpija, ki tudi brani naslov državnih prvakinj.
28.05.2017 | Ženska nogometna liga Triglav
ŽNK Olimpija Ljubljana po drami do naslova
Ljubljančanke so na tekmi zadnjega 21. kroga s 3:2 slavile zmago proti ŽNK Teleing GMT Beltincem. Odločilen gol za zmago je v 94. minuti dosegla Jelena Čubrilo. Olimpija je zbrala 60 točk, Pomurke 57.
17.10.2016 | Ženska nogometna liga Triglav
Olimpija sama na vrhu
Zmagovalca je z golom v 64. minuti odločila Natalija Golob. Krog gostujočih ekip sta z zmagama v Ankaranu in Ljubljani obeležila še ŽNK Rudar Škale in ŽNK Maribor.