Datum od
Datum do

03.05.2011 | Ženski Pokal Pivovarna Union
V finalu ženskega nogometnega pokala Jevnica in Krka
V finalu ženskega nogometnega pokala Slovenije se bosta 25. maja pomerili ekipi Jevnice in Krke iz Novega mesta. Jevnica je v polfinalu premagala Maribor s 4:1 (2:1), igralke ekipe Pomurje Beltinci pa so po porazu v Novem mestu (1:2) na domačem igrišču doživele še en poraz s strani državnih prvakinj (4:0).
23.02.2011 | Ženski Pokal Pivovarna Union
Derbi Krke in Pomurja v polfinalu
Na sedežu NZS je vodja tekmovanj NZS, Sandi Kranjec, izžrebal polfinalne pare ženskih pokalnih tekmovanj. Z žrebom ne bodo najbolj zadovoljni v Krki in Beltincih, saj se tradicionalna rivala v ženskem nogometu snideta že v polfinalu.
31.05.2010 | Ženski Pokal Pivovarna Union
Krki že peti pokalni naslov
Nogometašice Krke so v nedeljskem finalu ženskega pokala potrdile primat v ženskem nogometnem prostoru. Potem, ko so osvojile državno prvenstvo, so s suvereno zmago v Celju premagale še Slovenjgrajčanke.
31.05.2009 | Ženski Pokal Pivovarna Union
Krka pobrala vse
Potem, ko so minuli vikend osvojile ligo, so igralke Krke v finalu ženskega pokala premage večne tekmice iz Pomurja. Na Areni Petrol je bilo na koncu 4:2.