Datum od
Datum do

13.08.2012 | U19
Mlada reprezentanca proti Argentini
Izvrstna prilika za dokazovanje »Kljub temu, da ne moremo razpolagati z vsemi igralkami - kar 4 so zaradi klubskih obveznosti odsotne, bo to za pomlajeno ekipo lepa priložnost za dokazovanje ter pravi izziv za vse igralke, saj se z argentinsko reprezentanco pač ne moreš pomeriti vsak dan,« sklene selektorica.
03.08.2012 | U19
Mlade reprezentantke testirajo Argentinke pred odhodom na SP
»Na to akcijo niso bile vpoklicane štiri redne članice te reprezentance, ki imajo klubske obveznosti. Vse štiri so trenutno članice ŽNK Pomurja, ki pa ravno v času naših priprav in tekme z Argentino igra kvalifikacije za UEFA Ligo prvakinj. Zato smo dali priložnost dekletom iz mlajše reprezentance,« zaključi Petra Mikeln.
30.05.2012 | U19
Kovjeničev zadetek za častno slovo od tekmovanja
Slovenska reprezentanca do 19 let je odigrala še tretjo tekmo drugega dela kvalifikacij za nastop na evropskem prvenstvu. Z zmago nad Črno goro se sicer ni izognila zadnjemu mestu v skupini, rezultat pa tudi sicer ni vplival na razplet v skupini, kjer je Anglija z zadetkom v 94. minuti proti Švici potrdila uvrstitev na prvenstvo.
27.05.2012 | U19
Elite Round U-19: Poraz tudi proti Švicarjem
Slovenska nogometna reprezentanca do 19 let je v 2. krogu kvalifikacijskega turnirja elitnega dela tekmovanja za nastop na julijskem evropskem prvenstvu v Estoniji v Prestonu izgubila proti švicarskim vrstnikom z 0:2 (0:2) in tako zapravila vse možnosti za preboj na zaključni turnir.
25.05.2012 | U19
Elite Round U-19: Slovenci brez presenečenja
Po prvem polčasu je bila mladinska reprezentanca (U-19) na pragu presenečenja, v Prestonu pa rezultat 0:0, toda v drugem delu so Angleži pokazali zakaj so ena najmočnejših reprezentanc na svetu, prestavili v prestavo višje in s 5:0 zlomili Jarčeve varovance.
24.05.2012 | U19
Elite Round U-19: Proti Angležem brez štirih
Slovenska reprezentanca do 19 let je danes prispela v Manchester, kjer jo v petek že čaka prva tekma drugega dela kvalifikacij (Elite Round). Pred tekmo z Anglijo selektorja Boruta Jarca pestijo predvsem težave s kartoni in poškodbami.
22.05.2012 | U19
Slovenci v Manchester po vstopnico za Euro U-19
Reprezentanca do 19 let se bo med 24. in 30. majem v dodatnih kvalifikacijah v Manchestru potegovala za uvrstitev na evropsko prvenstvo do 19 let. Preden bodo lahko začeli razmišljati o prvenstvu v Estoniji se bodo varovanci Boruta Jarca morali prebiti skozi skupino z Anglijo, Švico in Črno goro.
17.05.2012 | U19
Zmaga in poraz Slovenk na Hrvaškem
»Igrali smo dobro, pobudo smo imeli večji del tekme, ki pa je bila v zadnjem delu skorajda neregularna. Temu so botrovale vremenske razmere – veter in dež,« pove selektorica Petra Mikeln, ki je bila vesela zmage, ki bo dobra vzpodbuda za naprej.
15.05.2012 | U19
ŽU-19: Neučinkovite Slovenke klonile proti Hrvaški
Slovenska ženska reprezentanca do 19 let je odigrala prvo tekmo z hrvaškimi vrstnicami. Z 2:0 so slavile tekmice, druga tekma bo jutri.
05.05.2012 | U19
ŽU-19: Slovenke dvakrat proti Hrvaški
Slovenke se bodo zbral 14.5. zjutraj, popoldan pa sledi tekma v Rogaški Slatini. Čez dva dni se bosta ekipi udarili še na drugi strani meje
12.04.2012 | U19
Zadnja preizkušnja pred Elite roundom več kot uspešna
Mladinska izbrana vrsta je dobro izkoristila zadnje srečanje pred drugim krogom kvalifikacij, ki jih čaka konec maja v Angliji.
31.03.2012 | U19
Selektorica Petra Mikeln zadovoljna z akcijo "Madžarska"
»Vesela sem, ker se vidijo sadovi dela, kateremu stremimo že štiri leta. Vidi se, da dekleta dojemajo zadeve, vsakič znova pa lahko le nadgrajujemo.«
22.03.2012 | U19
Slovenija tudi na drugi tekmi boljša od Madžarske
Za Slovenijo sta zadeli kapetanka Pamela Begič, ki je kljub poškodbi stisnila zobe in zaigrala, ter Jasmina Škalič, ki igra v Avstriji.
21.03.2012 | U19
Strokovni štab zadovoljen z igro, jutri še enkrat proti Madžarkam
»Prvi polčas je bil resnično na nivoju. Do 40. minute smo igrale kot po maslu. Potem smo prejeli zadetek, a je bil na srečo tudi odmor med polčasom,« pove selektorica Petra Mikeln.
20.03.2012 | U19
Slovenke s kar 5:1 premagale Madžarke
Slovenska WU-19 reprezentanca deklet je bila odlično razpoložena in prikazala zelo lepo kombinatorno igro ter Madžarsko reprezentanco nadigrala z rezultatom 5:1.
Mlade Slovenke ob 15. uri odločno nad Madžarke
Obračuna se veseli tudi igralka ŽKK Pomurja Teleing Anja Prša. »Zelo smo motivirane. Pričakujemo zmago! Potrudile se bomo po najboljših močeh.«
12.03.2012 | U19
Nadaljujejo se priprave na Elite Round
Mladinska reprezentanca Slovenije nadaljuje s pripravami na Elite Round kvalifikacije, ki bodo konec maja v Angliji.
09.03.2012 | U19
Znan seznam igralk za tekmi proti Madžarski
»Trenutno imamo največje probleme in deficit na mestu vratarke, katerih je v našem prostoru zelo malo, ob tem pa jih pestijo tudi poškodbe. Vendar je do naše prve akcije še kar nekaj dni tako da upam, da bodo do takrat zdrave in pripravljene.«
07.03.2012 | U19
Dekleta na test v Slovensko Bistrico
Za dekleta, ki so lansko leto že nastopala v reprezentancah U17 in U19, je testiranje obvezno.
29.02.2012 | U19
Visoka zmaga Slovenije
Reprezentanca do 19 let nadaljuje s pripravami na Elite round kvalifikacije za nastop na evropskem prvenstvu. Tokrat so se pomerili z Avstrijci in dosegli visoko zmago.