Datum od
Datum do

01.10.2022 | Prva liga Telemach
Olimpija še naprej zmaguje
Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 11. krogu Prve lige Telemach premagali CB24 Tabor Sežano z 2:0 (1:0).
Mura do točke v Domžalah
Nogometaši Domžal in Mure so se v 11. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 2:2 (1:1).
29.09.2022 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Celje - Radomlje
Celje bo skušalo drugo mesto zadržati v dvoboju z Radomljami. Grofje lovijo peto zaporedno zmago, mlinarji si želijo prekinitve zmagovalnega posta.
Pred tekmo: Gorica - Maribor
Maribor pod vodstvom Damirja Krznarja še ne pozna ligaškega poraza. Državni prvaki bodo oktober odprli z gostovanjem pri Gorici, ki Štajercev ni premagala že šest let.
Pred tekmo: Koper - Bravo
Sobotni maraton Prve lige Telemach bosta sklenila Koper in Bravo. Majska pokalna finalista sta v reprezentančni premor vstopila z zmago, s kakšno popotnico bosta odprla oktober?
28.09.2022 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Olimpija - Tabor
Vodilna Olimpija pričakuje zadnji Tabor. Lahko Kraševci v prestolnici zakuhajo presenečenje?
Pred tekmo: Domžale - Mura
Prva liga Telemach se vrača, prvo tekmo po reprezentančnem premoru pa bodo ob Kamniški Bistrici odigrali Domžalčani in Sobočani.
20.09.2022 | Prva liga Telemach
Enajsterica 10. kroga Prve lige Telemach
Enajsterica kroga Prve lige Telemach je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva Prvaliga.si. V najboljši enajsterici so lahko največ štirje nogometaši posameznega kluba.
18.09.2022 | Prva liga Telemach
Četrta zaporedna zmaga Celja
Nogometaši Celja so v 10. krogu Prve lige Telemach premagali Domžale z 2:1 (0:1).
Maribor blestel pri Radomljah
Nogometaši Maribora so v 10. krogu Prve lige Telemach v gosteh premagali Kalcer Radomlje s 5:0 (2:0).
Bravo do treh točk proti Gorici
Nogometaši Brava so v 10. krogu Prve lige Telemach v Ljubljani premagali Gorico z 2:0 (2:0).
17.09.2022 | Prva liga Telemach
Preobrat Olimpije za zmago pri Muri
Nogometaši Mure so v 10. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Olimpiji z 2:3 (2:1).
Koper do zmage v Sežani
Nogometaši CB24 Tabora Sežane so v 10. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Kopru z 0:2 (0:1).
16.09.2022 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Celje - Domžale
Nogometaši Celja so z norim preobratom kot prvi to sezono premagali Olimpijo, drugo četrtino Prve lige Telemach pa bodo odprli s tekmo proti Domžalah, ki so v drugem polčasu ugnale Radomlje.
Pred tekmo: Radomlje - Maribor
Radomlje so v uvodnem krogu Prve lige Telemach Maribor presenetile v Ljudskem vrtu. Štajerci v nedeljo gostujejo v Domžalah, kdo se bo veselil ob Kamniški Bistrici?
Pred tekmo: Bravo - Gorica
Bravo in Gorica se bosta pomerila v spopadu spodnjega dela lestvice. Kdo bo boljši?
15.09.2022 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Mura - Olimpija
Deveti krog Prve lige Telemach bo zaznamoval prekmursko-ljubljanski derbi. Kako se bo razpletel?
Pred tekmo: Tabor - Koper
Drugo četrtino prvenstva bosta odprla Tabor in Koper. Komu bo pripadel primorski dvoboj?
13.09.2022 | Prva liga Telemach
Enajsterica 9. kroga Prve lige Telemach
11.09.2022 | Prva liga Telemach
Koper padel v Fazaneriji
Nogometaši Mure so v 9. krogu Prve lige Telemach Slovenije v Fazaneriji premagali Koper z 2:1 (1:0).