Datum od
Datum do

02.05.2022 | U16
Hrvati premočni za konec
Slovenska reprezentanca do 16 let je v Zagrebu zaključila Uefa razvojni turnir s porazom proti Hrvaški z rezultatom 1:3 (0:2).
29.04.2022 | U16
Na drugi tekmi premagali armenske vrstnike
Reprezentanca Slovenije do 16 let je na drugi tekmi UEFA razvojnega turnirja v Zagrebu premagala izbrano vrsto Armenije. V armenski mreži so končale tri žoge, v polno so zadeli Luka Žavbi, Lanej Bakšič in Luka Mlakar.
27.04.2022 | U16
V Zagrebu izgubili z Grki
Reprezentanca Slovenije do 16 let je UEFA razvojni turnir v Zagrebu odprla s porazom. Četa selektorja Miša Brečka je v hrvaški prestolnici morala čestitati grškim vrstnikom.
20.04.2022 | U16
Brečko izbral reprezentanco za razvojni turnir
Slovenska reprezentanca do 16 let bo med 27. aprilom in 2. majem sodelovala na Uefa razvojnem turnirju v Zagrebu. Selektor Mišo Brečko je predstavil seznam reprezentantov, ki se bodo zbrali 25. aprila v Nacionalnem nogometnem centru Brdo.
07.04.2022 | U16
Zmaga v BIH
Slovenska reprezentanca do 16 let je na drugi prijateljski tekmi premagala izbrano vrsto Bosne in Hercegovine z rezultatom 2:0 (1:0).
06.04.2022 | U16
Brečko debitiral z remijem
Slovenska reprezentanca do 16 let je se je v Bihaću razšla z izbrano vrsto Bosne in Hercegovine brez zadetkov.
25.11.2021 | U16
Poljaki boljši tudi v drugo
Slovenska reprezentanca do 16 let je na drugi prijateljski tekmi s Poljsko klonila z 1:3 (0:1).
23.11.2021 | U16
V Čatežu slavili Poljaki
Slovenska reprezentanca do 16 let je na prvi prijateljski tekmi v Čatežu ob Savi izgubila s Poljsko z 1:4 (0:1).
17.11.2021 | U16
V Čatežu s Poljaki
Konec novembra bo aktivna tudi selekcija nogometašev do 16 let, ki jih bo selektor Anton Žlogar zbral v Čatežu. Izbrana vrsta generacije 2006 se bo dvakrat pomerila s poljskimi vrstniki.
30.09.2021 | U16
Z dvema goloma v končnici tekme do izenačenja
Druga prijateljska tekma reprezentanc Slovenije in Madžarske do 16 let se je končala z neodločenim izidom. Slovenci so v izdihljajih tekme z goloma Petrova in Grliča izničili prednost Madžarov, ki so do 85. minute vodili z 0:2.
29.09.2021 | U16
Madžari do minimalne zmage
Slovenska reprezentanca do 16 let je v Nagykanizsi odigrala prijateljsko tekmo z izbrano vrsto Madžarske in izgubila z 0:1 (0:1).
27.06.2021 | U16
Zmaga Rusom, Slovencem drugo mesto
Reprezentanca Slovenije do 16 let je na 17. izvedbi Turnirja narodov zasedla drugo mesto. Varovanci Aleksandra Radosavljevića so morali po dveh zmagah priznati premoč Rusije, ki je turnir osvojila s tremi učinkovitimi predstavami.
25.06.2021 | U16
Uspešni tudi v dvoboju s Severno Makedonijo
Reprezentanca Slovenije do 16 let je dobila tudi drugo tekmo Turnirja narodov. Srečanje s Severno Makedonijo je odločil zadetek ob koncu prvega polčasa, ki je padel po strelu Nika Kasala.
23.06.2021 | U16
Slovenci dobili prvo tekmo Turnirja narodov
Reprezentanca Slovenije do 16 let je v italijanskem Gradišču dobila prvo tekmo Turnirja narodov. Slovenci so po dveh zadetkih Nika Kasala v drugem polčasu premagali Albanijo.
16.06.2021 | U16
Trikrat na Turnirju narodov
Reprezentanco Slovenije do 16 let v zaključku junija čakajo nove tri mednarodne preizkušnje na 17. Turnirju narodov. Četa selektorja Aleksandra Radosavljevića se bo v italijanskem Gradišču in Ajdovščini pomerila Albanijo, Severno Makedonijo in Rusijo.
09.06.2021 | U16
Slovenci dobili drugo tekmo s Poljaki
Reprezentanca do 16 let je priprave v Kranjski Gori zaključila z zmago. Izbranci selektorja Aleksandra Radosaljevića so dobili drugo prijateljsko tekmo s Poljsko, ki je na Gorenjskem klonila s 3:2. V prvem polčasu je dvakrat zadel Niko Kasalo, po uri igre je bil uspešen še Tilen Kovačič.
06.06.2021 | U16
Na prvi tekmi s Poljsko tesen porazuvod
Reprezentanca Slovenije do 16 let se po zaključku klubske sezone pripravlja v Kranjski Gori, kjer je danes odigrala prvo od dveh prijateljskih tekem s Poljsko. Četa Aleksandra Radosaljevića je ob nekaj neizkoriščenih priložnostih doživela tesen poraz, selektor pa je zadovoljen s podobo svojih izbrancev.
28.05.2021 | U16
V Kranjski Gori dvakrat s Poljsko
Po zaključku klubske sezone se bo v začetku junija zbrala tudi reprezentanca do 16 let, ki jo vodi Aleksandar Radosavljević. Mladi Slovenci se bodo dvakrat pomerili s Poljsko.
19.09.2019 | U16
Druga tekma pripadla Madžarom
Reprezentanca Slovenije do 16 let je v Veliki Kaniži odigrala še drugo prijateljsko tekmo z Madžari. Drugo srečanje se je, potem ko so Slovenci v Gornji Radgoni slavili z izidom 3:0, razpletlo v korist Madžarske.
17.09.2019 | U16
Slovenci boljši od Madžarov
Reprezentanca Slovenije do 16 let je v Gornji Radgoni dobila prvo prijateljsko srečanje z Madžarsko. V mreži vzhodnih sosedov so že v prvem polčasu končale tri žoge. Dvakrat je zadel Enej Marsetič, v polno je meril še Matjaž Kamenšek Pahič.