Datum od
Datum do

04.12.2013 | Futsal AA
Slovenija premagala 5. ekipo sveta
Slovenija je v šesti medsebojni tekmi uspela streti odpor 5. ekipe na svetu, leta 2010 so bili Portugalci 2., leta 2007 pa 4. na evropskem prvenstvu. Leta 2000 se je ekipa s Pirenjskega polotoka zavihtela na 3. mesto na svetovnem prvenstvu.
Slovenija poražena na Portugalskem
»Bili so boljši. Znali so izkoristiti svoje priložnosti. Tekma je bila odprta in zahtevna. Vedeli smo, da so hitra in gibljiva ekipa, premorejo veliko število kratkih podaj. To je naša realnost. Želim si, da se igralci do jutri odpočijejo in nudijo še boljši odpor.«
02.12.2013 | Futsal AA
Hrabro nad Portugalce
Slovenska futsal reprezentanca je danes nekaj pred sedmo prek Zagreba odpotovala na Portugalsko, kjer se bo jutri in v sredo merila z domačo izbrano vrsto.
01.12.2013 | Futsal AA
Zbor futsal reprezentance, dvakrat proti Portugalski
Portugalska (v tem hipu 5. ekipa na svetu, Slovenija zaseda 17. mesto) je bila leta 2010 2., leta 2007 pa 4. na evropskem prvenstvu. Leta 2000 se je zavihtela na 3. mesto na svetovnem prvenstvu.
26.11.2013 | Futsal AA
Slovenija dvakrat proti 5. ekipi na svetu
31.10.2013 | Futsal AA
Slovenija v drugo boljša od Poljske
»Imeli smo še priložnosti, lahko bi zabili še kak gol. V igri sem preizkusil dva nova igralca. Imeli smo še po dve minuti slabše igre, ko je popustila zbranost, a bomo tudi to popravili. Bili smo učinkoviti, zabijamo pa tudi iz prekinitev.«
30.10.2013 | Futsal AA
Remi Slovenije na Poljskem
V prvem polčasu je imela Slovenija blago pobudo, žoga je bila več v nogah varovanca selektorja Andreja Dobovičnika. Omeniti je velja tri priložnosti - v 8. minuti je trojka Alen Fetić, Igor Osredkar, Rok Mordej s hitrim prenosom žoge z desne na levo stran prišla do prilike, strel Mordeja pa je vratar obranil.
28.10.2013 | Futsal AA
Slovenija dvakrat proti Poljski
Reprezentanca je pod taktirko selektorja Andreja Dobovičnika pred odhodom opravila uro in pol dolg trening v Podčetrtku, kjer jih je obiskal tudi predsednik KMN pri NZS Vlado Močnik, ki z reprezentanco odhaja na pot kot vodja delegacije.
04.10.2013 | Futsal AA
EURO 2014: Slovenija proti Italiji in Azerbajdžanu
Slovenija bo na tekmovanju nastopila četrtič, tretjič zapored se je med evropsko elito uvrstila pod taktirko selektorjaAndreja Dobovičnika.
23.09.2013 | Futsal AA
Slovenija z 8:0 prek Andore
Slovenija je na 190. uradni tekmi s kar 8:0 odpravila Andoro. S štirimi zadetki se je izkazal kapetan Igor Osredkar. Ekipi se bosta vnovič pomerili jutri zvečer.
22.09.2013 | Futsal AA
Reprezentanca odpotovala v Andoro, jutri 1. tekma
»Začenjamo nov ciklus, na pot odhaja 13 igralcev,« pravi selektor Dobovičnik, ki je še tretjič zapored letos spomladi v kvalifikacijah popeljal izbrano vrsto med elito. Da bi bili pripravljeni v Belgiji, pa brez tekem ne gre.
11.09.2013 | Futsal AA
Znani reprezentanti za tekmi proti Andori
Selektor Andrej Dobovičnik je obelodanil seznam igralcev, na katere računa. Kar osem od 13 igralcev prihaja iz tujine.
09.04.2013 | Futsal AA
Igralci naredili rezultat, načrtno delo dalo sadove
»Brez njihovega odrekanja ne bi bilo tega uspeha. Navsezadnje so opravili številne vikend priprave, menjali so ritem, se odrekali… Ni bilo lahko. A zato je ta rezultat še toliko večji uspeh in velika vzpodbuda za nadaljnje delo!«
01.04.2013 | Futsal AA
Dodajmo še to, da sta reprezentanco v Laškem pričakala Mitja Jontez in Drago Adamič, ki sta izbrani vrsti čestitala za uspeh.
30.03.2013 | Futsal AA
Slovenija boljša tudi od Anglije
V 26. minuti pa je Igor Osredkar le povišal slovensko vodstvo na 3:1, Drobne pa je v 31. in 32. minuti z novima zadetkoma le še potrdil novo slavje Slovenije. Melink je sicer v 39. minuti dosegel avtogol, a to je bila le majhna "črna pika" ob povsem zasluženi zmagi Slovenije. Ne nazadnje je bilo razmerje v strelih kar 45:15 v korist Slovenije.
28.03.2013 | Futsal AA
Slovenija se je uvrstila na Euro 2014
Dosedaj so Slovenci nastopili na prvenstvih Stare celine v Italiji (2003), na Madžarskem (2010) in na Hrvaškem (2012). Slovenija se bo v soboto pomerila še z Anglijo, ki je danes zabeležila še drugi poraz - s 4:3 so jo ugnali Turki. Junak tekme je bil prav gotovo Kristjan Čujec, ki je Ukrajincem zabil kar pet golov!
27.03.2013 | Futsal AA
Slovenija premagala Turčijo
Slovenija je z zmago začela kvalifikacije za Euro 2014, potem ko je po preobratu v Erzurumu s 3:5 ugnala domačina. Benjamin Melink in Kristjan Čujec sta dosegla po dva zadetka, enega je prispeval Igor Osredkar. Jutri se bodo Slovenci pomerili z Ukrajinci.
Slovenija proti Turkom začenja kvalifikacije
Turki so dosedaj enkrat nastopili na velikem tekmovanju. Lani so bili ena od ducat držav, ki je sodelovala na evropskem prvenstvu na Hrvaškem, kjer pa so obstali v predtekmovanju. S 3:1 so jo ugnali Italijani, s kar 5:0 pa so jih odpravili še Rusi.
24.03.2013 | Futsal AA
AA: Reprezentanca trenirala v Laškem
Trening, ki ga je vodil selektor Andrej Dobovičnik, asistirala sta mu Matej Kavčič in Tadej Levstek, je bil intenziven, trajal pa je dobro uro. Vadili so vsi igralci, nocoj pa se je ekipi pridružil še Alen Mordej.
18.03.2013 | Futsal AA
Slovenija še v drugo boljša od Srbije
Slovenija je še drugič zapored premagala Srbijo, tudi to pot se je tekma končala z rezultatom 4:3. Dva zadetka je dosegel Tilen Štendler, odločilnega je zabil Rajko Uršič v 39. minuti.