Sodniki: | Vinčić Slavko (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Friš Tadej (2. pomoč) , Kovačič Darjan (4. sodnik) |
Delegat: | Močnik Vlado |
Št. gledalcev: | 750 |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
Celje | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
N |
Olimpija Ljubljana | 3 : 3 | Mura |
Z |
Aluminij | 2 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 1 : 0 | Bravo |
P |
Koper | 1 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Mura | 1 : 3 | Maribor |
N |
Olimpija Ljubljana | 3 : 3 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 1 | Domžale |
Z |
Celje | 1 : 3 | Mura |
P |
Kalcer Radomlje | 3 : 2 | Mura |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 23 | 10 | 8 | 5 | 29 | ||
Mura | 23 | 5 | 8 | 10 | 23 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Olimpija Ljubljana | 11 | 6 | 5 | 0 | 14 | ||
Mura | 11 | 0 | 5 | 6 | 6 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Olimpija Ljubljana | 12 | 4 | 3 | 5 | 15 | ||
Mura | 12 | 5 | 3 | 4 | 17 |
23/24 | 25.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 10.03.2024, ob 15.00 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (1:0) |
23/24 | 16.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 12.11.2023, ob 17.30 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 1:0 | (0:0) |
23/24 | 7.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 03.09.2023, ob 20.15 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 1:3 | (1:1) |
22/23 | 28.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 19.03.2023, ob 17.30 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 2:1 | (2:1) |
22/23 | 19.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 08.12.2022, ob 17.30 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 10.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 17.09.2022, ob 20.15 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 2:3 | (2:1) |
22/23 | 1.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 17.07.2022, ob 20.15 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 2:0 | (0:0) |
21/22 | 35.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 15.05.2022, ob 17.30 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 3:3 | (1:1) |
21/22 | 26.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 10.03.2022, ob 17.30 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 3:2 | (2:2) |
21/22 | 17.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 09.02.2022, ob 17.30 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 1:0 | (1:0) |
21/22 | 8.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 11.09.2021, ob 20.15 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 1:0 | (1:0) |
20/21 | 30.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 25.04.2021, ob 17.15 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 3:0 | (0:0) |
20/21 | 21.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 14.02.2021, ob 18.30 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 2:0 | (0:0) |
20/21 | 12.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 21.11.2020, ob 17.15 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:1) |
20/21 | 3.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 13.09.2020, ob 20.15 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 34.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 16.07.2020, ob 20.30 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (1:1) |
19/20 | 25.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 08.03.2020, ob 20.15 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 1:0 | (0:0) |
19/20 | 16.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 03.11.2019, ob 16.45 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 3:1 | (0:0) |
19/20 | 7.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 24.08.2019, ob 20.15 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 1:1 | (0:0) |
18/19 | 35.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 22.05.2019, ob 16.55 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 1:0 | (0:0) |
18/19 | 26.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 11.04.2019, ob 18.00 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 0:0 | (0:0) |
18/19 | 17.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 23.11.2018, ob 20.15 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 2:2 | (1:0) |
18/19 | 8.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 16.09.2018, ob 16.00 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:1) |
17. krog | ||
---|---|---|
CB24 Tabor Sežana | 0 : 2 | Bravo |
Maribor | 3 : 0 | Aluminij |
Koper | 3 : 2 | Kalcer Radomlje |
Domžale | 1 : 0 | Celje |
Olimpija Ljubljana | 1 : 0 | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 70 | |
2 | Koper | 36 | 67 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 35 | 59 | |
4 | Mura | 36 | 57 | |
5 | Bravo | 36 | 49 | |
6 | Kalcer Radomlje | 36 | 46 | |
7 | Domžale | 36 | 45 | |
8 | Celje | 35 | 42 | |
9 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 30 | |
10 | Aluminij | 36 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ognjen Mudrinski | 17 |
2. | Maks Barišič | 13 |
3. | Arnel Jakupović | 12 |
Mustafa Nukić | 12 | |
5. | Dino Stančič | 10 |
Lamin Colley | 10 | |
Kaheem Anthony Parris | 10 | |
8. | Gedeon Guzina | 9 |
Tomi Horvat | 9 | |
10. | Mario Kvesić | 8 |
Tomislav Mrkonjić | 8 | |
Bede Amarachi Osuji | 8 | |
13. | Ivan Šarić | 7 |
Almedin Ziljkić | 7 | |
Luka Bobičanec | 7 | |
16. | Rok Kronaveter | 6 |
Ivan Božić | 6 | |
Ester Sokler | 6 | |
Amadej Maroša | 6 | |
20. | Senijad Ibričić | 5 |