Sodniki: | Sagrković Asmir (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Mikača Goran (2. pomoč) , Žnidaršič Andrej (4. sodnik) |
Delegat: | Komel Otmar |
Št. gledalcev: | 1200 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Olimpija | 1 : 0 | Aluminij |
N |
Aluminij | 0 : 0 | Domžale |
N |
Rudar Velenje | 2 : 2 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 3 : 1 | Maribor |
N |
Krško | 1 : 1 | Aluminij |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 1 : 0 | Krško |
N |
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Maribor |
P |
Maribor | 0 : 2 | Celje |
P |
Aluminij | 3 : 1 | Maribor |
N |
Maribor | 2 : 2 | Gorica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 32 | 4 | 7 | 21 | 30 | ||
Maribor | 32 | 21 | 7 | 4 | 69 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 16 | 3 | 3 | 10 | 18 | ||
Maribor | 16 | 10 | 3 | 3 | 33 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 16 | 1 | 4 | 11 | 12 | ||
Maribor | 16 | 11 | 4 | 1 | 36 |
23/24 | 29.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 05.04.2024, ob 20.15 | Aluminij | - | Maribor | 0:2 | (0:1) |
23/24 | 20.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 11.02.2024, ob 17.30 | Maribor | - | Aluminij | 7:0 | (3:0) |
23/24 | 11.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 01.10.2023, ob 20.15 | Aluminij | - | Maribor | 1:0 | (1:0) |
23/24 | 2.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 30.07.2023, ob 17.30 | Maribor | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
21/22 | 35.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 14.05.2022, ob 20.15 | Maribor | - | Aluminij | 3:1 | (0:1) |
21/22 | 26.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 10.03.2022, ob 15.00 | Aluminij | - | Maribor | 3:3 | (1:2) |
21/22 | 17.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 21.11.2021, ob 17.00 | Maribor | - | Aluminij | 3:0 | (1:0) |
21/22 | 8.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 12.09.2021, ob 20.15 | Aluminij | - | Maribor | 3:0 | (1:0) |
20/21 | 28.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 16.04.2021, ob 16.45 | Aluminij | - | Maribor | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 19.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 20.12.2020, ob 17.15 | Maribor | - | Aluminij | 2:2 | (2:2) |
20/21 | 10.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 02.11.2020, ob 20.15 | Aluminij | - | Maribor | 1:3 | (0:2) |
20/21 | 1.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 23.08.2020, | Maribor | - | Aluminij | 3:0 | |
19/20 | 36.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 22.07.2020, ob 18.00 | Aluminij | - | Maribor | 1:4 | (0:0) |
19/20 | 27.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 14.06.2020, ob 20.30 | Maribor | - | Aluminij | 3:0 | (1:0) |
19/20 | 18.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 24.11.2019, ob 17.00 | Aluminij | - | Maribor | 0:2 | (0:1) |
19/20 | 9.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 14.09.2019, ob 20.15 | Maribor | - | Aluminij | 2:1 | (0:0) |
18/19 | 30.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 01.05.2019, ob 17.00 | Maribor | - | Aluminij | 1:1 | (0:1) |
18/19 | 21.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 03.03.2019, ob 15.15 | Aluminij | - | Maribor | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 12.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 06.10.2018, ob 17.00 | Maribor | - | Aluminij | 2:1 | (1:0) |
18/19 | 3.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 05.08.2018, ob 17.30 | Aluminij | - | Maribor | 2:5 | (0:1) |
17/18 | 28.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 21.04.2018, ob 16.50 | Aluminij | - | Maribor | 0:2 | (0:0) |
17/18 | 19.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 25.02.2018, ob 15.00 | Maribor | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 10.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 22.09.2017, ob 20.20 | Aluminij | - | Maribor | 2:3 | (1:0) |
17/18 | 1.krog | Maribor, Ljudski vrt, 15.07.2017, ob 20.20 | Maribor | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
16/17 | 33.krog | Kidričevo, Športni park Aluminij, 14.05.2017, ob 16.55 | Aluminij | - | Maribor | 3:1 | (3:0) |
16/17 | 24.krog | Maribor, Ljudski vrt, 11.03.2017, ob 20.15 | Maribor | - | Aluminij | 4:1 | (1:0) |
16/17 | 15.krog | Kidričevo, Športni park Aluminij, 30.10.2016, ob 14.00 | Aluminij | - | Maribor | 0:0 | (0:0) |
16/17 | 6.krog | Ljudski vrt, 21.08.2016, ob 20.15 | Maribor | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) |
12/13 | 36.krog | Maribor, Ljudski vrt, 26.05.2013, ob 17.30 | Maribor | - | Aluminij | 2:2 | (1:1) |
12/13 | 27.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 07.04.2013, ob 16.00 | Aluminij | - | Maribor | 1:2 | (1:1) |
12/13 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt, 11.11.2012, ob 16.00 | Maribor | - | Aluminij | 2:1 | (2:0) |
12/13 | 9.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 15.09.2012, ob 16.00 | Aluminij | - | Maribor | 1:5 | (1:2) |
33. krog | ||
---|---|---|
Kalcer Radomlje | 0 : 4 | Koper |
Celje | 1 : 2 | Krško |
Gorica | 2 : 1 | Rudar Velenje |
Olimpija | 3 : 1 | Domžale |
Aluminij | 3 : 1 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 73 | |
2 | Gorica | 36 | 60 | |
3 | Olimpija | 36 | 60 | |
4 | Domžale | 36 | 56 | |
5 | Celje | 36 | 55 | |
6 | Koper | 36 | 50 | |
7 | Rudar Velenje | 36 | 41 | |
8 | Krško | 36 | 39 | |
9 | Aluminij | 36 | 38 | |
10 | Kalcer Radomlje | 36 | 13 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | John Mary Uzuegbunam Honi | 17 |
2. | Dominik Glavina | 16 |
3. | Luka Zahović | 15 |
Dalibor Volaš | 15 | |
5. | Miran Burgić | 14 |
6. | Filip Dangubić | 13 |
7. | Milivoje Novaković | 11 |
8. | Leon Benko | 10 |
9. | Marcos Magno Morales Tavares | 9 |
Dare Vršič | 9 | |
Žiga Škoflek | 9 | |
12. | Slobodan Vuk | 8 |
Marko Alvir | 8 | |
14. | Lovro Bizjak | 7 |
Miha Zajc | 7 | |
16. | Marko Nunić | 6 |
Blaž Kramer | 6 | |
Dejan Žigon | 6 | |
Rifet Kapić | 6 | |
Senijad Ibričić | 6 |