Sodniki: | Skomina Damir (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Vukan Robert (2. pomoč) , Jug Matej (4. sodnik) , Perić Dragoslav (5. sodnik) , Kajtazović Nejc (6. sodnik) |
Delegat: | Močnik Vlado |
Št. gledalcev: | 13000 |
Olimpija Ljubljana | ||
---|---|---|
13 | Rok Vodišek | V |
11 | Nathan Kolade Oduwa | |
15 | Dario Čanađija | |
16 | Ricardo Alves Coelho Da Silva | |
17 | Abass Issah | |
23 | Nik Kapun | |
24 | Mitch Apau | |
30 | Branko Ilić | K |
33 | Kenan Bajrić | |
44 | Dino Štiglec | |
90 | Tomislav Tomić | |
Rezervni igralci |
||
1 | Aleksander Šeliga | V |
6 | Alexandru Cretu | |
10 | Goran Brkić | |
27 | Aris Zarifović | |
29 | Andres Vombergar | |
77 | Stefan Savić | |
88 | Danijel Miškić |
Maribor | ||
---|---|---|
33 | Jasmin Handanović | K V |
4 | Marko Šuler | |
5 | Blaž Vrhovec | |
7 | Valon Ahmedi | |
8 | Marwan Kabha | |
22 | Martin Milec | |
26 | Aleksander Rajčević | |
27 | Jasmin Mešanović | |
28 | Mitja Viler | |
39 | Damjan Bohar | |
97 | Martin Kramarič | |
Rezervni igralci |
||
69 | Matko Obradovič | V |
3 | Jean Claude Billong | |
6 | Aleks Pihler | |
9 | Marcos Magno Morales Tavares | |
10 | Dino Hotić | |
20 | Gregor Bajde | |
29 | Matej Palčič |
Trener |
---|
Igor Biščan |
Trener |
---|
Darko Milanič |
Sodnik | ||
---|---|---|
Damir Skomina |
Zadetki |
---|
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Blaž Vrhovec | 12' | |||
Nathan Kolade Oduwa | 46' | |||
Marwan Kabha | 54' | |||
Morales Tavares / Kramarič | 65' | |||
Savić / Oduwa | 69' | |||
Bajde / Bohar | 74' | |||
Vombergar / Alves Coelho Da Silva | 78' | |||
Valon Ahmedi | 82' | |||
Brkić / Issah | 83' | |||
Hotić / Ahmedi | 85' | |||
Jasmin Mešanović | 89' | |||
Dario Čanađija | 93' |
7. krog | ||
---|---|---|
Celje | 4 : 1 | Ankaran Hrvatini |
Gorica | 1 : 0 | Rudar Velenje |
Aluminij | 2 : 0 | Triglav Kranj |
Krško | 4 : 2 | Domžale |
Olimpija Ljubljana | 0 : 0 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 36 | 80 | |
2 | Maribor | 36 | 80 | |
3 | Domžale | 36 | 73 | |
4 | Rudar Velenje | 36 | 50 | |
5 | Celje | 36 | 50 | |
6 | Gorica | 36 | 47 | |
7 | Krško | 36 | 34 | |
8 | Aluminij | 36 | 33 | |
9 | Triglav Kranj | 36 | 28 | |
10 | Ankaran Hrvatini | 36 | 26 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Luka Zahović | 18 |
2. | Marcos Magno Morales Tavares | 17 |
3. | Matej Poplatnik | 16 |
4. | Lovro Bizjak | 13 |
5. | Miljan Škrbić | 12 |
6. | Rudi Požeg Vancaš | 11 |
7. | Ricardo Alves Coelho Da Silva | 10 |
Dominik Radić | 10 | |
9. | Abass Issah | 9 |
Ibrahim Arafat Mensah | 9 | |
Senijad Ibričić | 9 | |
John Mary Uzuegbunam Honi | 9 | |
13. | Jasmin Mešanović | 8 |
14. | Rifet Kapić | 7 |
Milan Tučić | 7 | |
16. | Rok Kidrič | 6 |
Tim Vodeb | 6 | |
Luka Žinko | 6 | |
Rok Kronaveter | 6 | |
Petar Franjić | 6 |