Sodniki: | Sagrković Asmir (glavni sodnik), Salkić Alen (1. pomoč), Povšnar Dejan (2. pomoč) , Kondić Božo (4. sodnik) |
Delegat: | Gustinčič Iztok |
Št. gledalcev: | 400 |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
P |
Domžale | 2 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 1 : 4 | Bravo |
N |
Celje | 2 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 1 : 2 | CB24 Tabor Sežana |
P |
Mura | 2 : 0 | Triglav Kranj |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Aluminij | 1 : 4 | Maribor |
N |
Mura | 1 : 1 | Aluminij |
P |
Aluminij | 2 : 5 | Domžale |
Z |
Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 2 | Bravo |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Triglav Kranj | 16 | 3 | 2 | 11 | 13 | ||
Aluminij | 16 | 11 | 2 | 3 | 34 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 8 | 3 | 1 | 4 | 7 | ||
Aluminij | 8 | 4 | 1 | 3 | 12 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 8 | 0 | 1 | 7 | 6 | ||
Aluminij | 8 | 7 | 1 | 0 | 22 |
19/20 | 29.krog | Kranj, Športni center Kranj, 21.06.2020, ob 16.00 | Triglav Kranj | - | Aluminij | 1:4 | (0:1) |
19/20 | 20.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 04.12.2019, ob 15.45 | Aluminij | - | Triglav Kranj | 8:1 | (4:0) |
19/20 | 11.krog | Kranj, Športni center Kranj, 26.09.2019, ob 16.00 | Triglav Kranj | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
19/20 | 2.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 19.07.2019, ob 18.00 | Aluminij | - | Triglav Kranj | 2:1 | (0:1) |
18/19 | 29.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 27.04.2019, ob 17.00 | Aluminij | - | Triglav Kranj | 2:1 | (0:1) |
18/19 | 20.krog | Kranj, Športni center Kranj, 24.02.2019, ob 13.30 | Triglav Kranj | - | Aluminij | 3:0 | (3:0) |
18/19 | 11.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 01.10.2018, ob 18.00 | Aluminij | - | Triglav Kranj | 2:0 | (2:0) |
18/19 | 2.krog | Kranj, Športni center Kranj, 28.07.2018, ob 18.00 | Triglav Kranj | - | Aluminij | 1:3 | (1:1) |
17/18 | 34.krog | Kranj, Športni center Kranj, 19.05.2018, ob 16.00 | Triglav Kranj | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) |
17/18 | 25.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 30.03.2018, ob 18.00 | Aluminij | - | Triglav Kranj | 3:1 | (0:0) |
17/18 | 16.krog | Kranj, Športni center Kranj, 18.11.2017, ob 14.00 | Triglav Kranj | - | Aluminij | 0:3 | (0:1) |
17/18 | 7.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 27.08.2017, ob 16.00 | Aluminij | - | Triglav Kranj | 2:0 | (0:0) |
12/13 | 29.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 21.04.2013, ob 16.00 | Aluminij | - | Triglav Kranj | 2:2 | (1:1) |
12/13 | 20.krog | Kranj, Športni center Kranj, 25.11.2012, ob 13.00 | Triglav | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
12/13 | 11.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 26.09.2012, ob 16.00 | Aluminij | - | Triglav Kranj | 1:0 | (0:0) |
12/13 | 2.krog | Kranj, ŠC Kranj, 22.07.2012, ob 18.00 | Triglav | - | Aluminij | 1:0 | (1:0) |
11. krog | ||
---|---|---|
Bravo | 3 : 3 | Mura |
Domžale | 1 : 4 | Olimpija Ljubljana |
Maribor | 5 : 0 | Rudar Velenje |
Triglav Kranj | 1 : 0 | Aluminij |
Celje | 2 : 0 | CB24 Tabor Sežana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Celje | 36 | 69 | |
2 | Maribor | 36 | 67 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 36 | 67 | |
4 | Mura | 36 | 56 | |
5 | Aluminij | 36 | 55 | |
6 | Bravo | 36 | 49 | |
7 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 46 | |
8 | Domžale | 36 | 43 | |
9 | Triglav Kranj | 36 | 32 | |
10 | Rudar Velenje | 36 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ante Vukušić | 26 |
2. | Dario Vizinger | 23 |
3. | Mitja Lotrič | 18 |
4. | Aljoša Matko | 15 |
Ante Živković | 15 | |
6. | Predrag Sikimić | 14 |
Rok Kronaveter | 14 | |
8. | Amadej Maroša | 13 |
9. | Luka Bobičanec | 12 |
10. | Arnel Jakupović | 11 |
11. | Ivan Božić | 10 |
Luka Menalo | 10 | |
Senijad Ibričić | 10 | |
Endri Cekici | 10 | |
Luka Zahović | 10 | |
16. | Luka Kerin | 9 |
Luka Majcen | 9 | |
Nikola Leko | 9 | |
Mihael Klepač | 9 | |
20. | Roko Baturina | 8 |