Sodniki: | Matković Aleksandar (glavni sodnik), Friš Tadej (1. pomoč), Šumer Žiga (2. pomoč) , Vinčić Slavko (4. sodnik) |
Delegat: | Komel Otmar |
Št. gledalcev: | 400 |
Bravo | |||
---|---|---|---|
Z |
Bravo | 3 : 0 | Olimpija Ljubljana |
P |
Aluminij | 3 : 0 | Bravo |
N |
Bravo | 1 : 1 | CB24 Tabor Sežana |
N |
Mura | 2 : 2 | Bravo |
Z |
Bravo | 2 : 0 | Celje |
Koper | |||
---|---|---|---|
P |
Celje | 2 : 1 | Koper |
P |
Koper | 0 : 3 | Maribor |
P |
Domžale | 3 : 1 | Koper |
P |
Koper | 0 : 3 | Aluminij |
P |
Mura | 2 : 1 | Koper |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bravo | 16 | 3 | 7 | 6 | 8 | ||
Koper | 16 | 6 | 7 | 3 | 12 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 8 | 2 | 3 | 3 | 5 | ||
Koper | 8 | 3 | 3 | 2 | 6 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 8 | 1 | 4 | 3 | 3 | ||
Koper | 8 | 3 | 4 | 1 | 6 |
23/24 | 32.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper, 21.04.2024, ob 20.15 | Koper | - | Bravo | 0:0 | (0:0) |
23/24 | 23.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 26.02.2024, ob 15.00 | Bravo | - | Koper | 0:0 | (0:0) |
23/24 | 14.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 28.10.2023, ob 17.30 | Koper | - | Bravo | 1:1 | (1:0) |
23/24 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 18.08.2023, ob 17.30 | Bravo | - | Koper | 0:3 | (0:1) |
22/23 | 29.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper, 01.04.2023, ob 20.15 | Koper | - | Bravo | 1:0 | (1:0) |
22/23 | 20.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 10.12.2022, ob 13.00 | Bravo | - | Koper | 0:1 | (0:1) |
22/23 | 11.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper, 01.10.2022, ob 20.15 | Koper | - | Bravo | 2:0 | (1:0) |
22/23 | 2.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 24.07.2022, ob 17.30 | Bravo | - | Koper | 1:0 | (1:0) |
21/22 | 36.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 22.05.2022, ob 17.30 | Bravo | - | Koper | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 27.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 13.03.2022, ob 20.15 | Koper | - | Bravo | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 18.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 28.11.2021, ob 13.00 | Bravo | - | Koper | 1:2 | (1:2) |
21/22 | 9.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 19.09.2021, ob 17.00 | Koper | - | Bravo | 0:1 | (0:0) |
20/21 | 31.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper, 01.05.2021, ob 20.00 | Koper | - | Bravo | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 22.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 20.02.2021, ob 14.30 | Bravo | - | Koper | 3:0 | (1:0) |
20/21 | 13.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 24.11.2020, ob 16.00 | Koper | - | Bravo | 2:1 | (1:0) |
20/21 | 4.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 19.09.2020, ob 15.45 | Bravo | - | Koper | 0:0 | (0:0) |
4. krog | ||
---|---|---|
Bravo | 0 : 0 | Koper |
Maribor | 2 : 2 | Celje |
Domžale | 3 : 1 | CB24 Tabor Sežana |
Aluminij | 1 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Mura | 1 : 0 | Gorica |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Mura | 36 | 63 | |
2 | Maribor | 36 | 63 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 36 | 59 | |
4 | Domžale | 36 | 55 | |
5 | Bravo | 36 | 45 | |
6 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 44 | |
7 | Celje | 36 | 43 | |
8 | Aluminij | 36 | 43 | |
9 | Koper | 36 | 42 | |
10 | Gorica | 36 | 29 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jan Mlakar | 14 |
Nardin Mulahusejnović | 14 | |
3. | Dario Kolobarić | 12 |
4. | Andres Vombergar | 11 |
Luka Bobičanec | 11 | |
Đorđe Ivanović | 11 | |
7. | Filip Dangubić | 10 |
Milan Tučić | 10 | |
9. | Christos Rovas | 9 |
10. | Arnel Jakupović | 7 |
Aljoša Matko | 7 | |
Mustafa Nukić | 7 | |
Dare Vršič | 7 | |
Rok Kronaveter | 7 | |
Rudi Požeg Vancaš | 7 | |
16. | Nino Kouter | 6 |
Jan Repas | 6 | |
Damjan Vuklišević | 6 | |
Mičo Kuzmanović | 6 | |
Ivan Božić | 6 |