Sodniki: | Ponis Roberto (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Habibović Adis (2. pomoč) , Antič Mihael (4. sodnik) |
Delegat: | Bezjak Dušan |
Št. gledalcev: | 1 |
Bravo | |||
---|---|---|---|
Z |
Bravo | 3 : 0 | Olimpija Ljubljana |
P |
Aluminij | 3 : 0 | Bravo |
N |
Bravo | 1 : 1 | CB24 Tabor Sežana |
N |
Mura | 2 : 2 | Bravo |
Z |
Bravo | 2 : 0 | Celje |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 1 : 3 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 0 | Domžale |
N |
Aluminij | 0 : 0 | Mura |
N |
Mura | 2 : 2 | Bravo |
Z |
Mura | 2 : 1 | Koper |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bravo | 20 | 5 | 10 | 5 | 23 | ||
Mura | 20 | 5 | 10 | 5 | 22 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 10 | 3 | 4 | 3 | 10 | ||
Mura | 10 | 3 | 4 | 3 | 9 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 10 | 2 | 6 | 2 | 13 | ||
Mura | 10 | 2 | 6 | 2 | 13 |
23/24 | 35.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 12.05.2024, ob 17.30 | Bravo | - | Mura | 1:1 | (0:0) |
23/24 | 26.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 13.03.2024, ob 14.45 | Mura | - | Bravo | 1:2 | (0:1) |
23/24 | 17.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 03.12.2023, ob 13.00 | Bravo | - | Mura | 2:0 | (1:0) |
23/24 | 8.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 16.09.2023, ob 17.30 | Mura | - | Bravo | 1:1 | (1:0) |
22/23 | 33.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 29.04.2023, ob 17.30 | Mura | - | Bravo | 0:1 | (0:0) |
22/23 | 24.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 25.02.2023, ob 13.00 | Bravo | - | Mura | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 15.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 02.11.2022, ob 16.45 | Mura | - | Bravo | 1:0 | (0:0) |
22/23 | 6.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 20.08.2022, ob 17.30 | Bravo | - | Mura | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 30.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 09.04.2022, ob 15.00 | Bravo | - | Mura | 1:2 | (1:1) |
21/22 | 21.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 13.02.2022, ob 15.00 | Mura | - | Bravo | 2:2 | (1:0) |
21/22 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 03.10.2021, ob 15.00 | Bravo | - | Mura | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 3.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 31.07.2021, ob 17.00 | Mura | - | Bravo | 1:1 | (0:0) |
20/21 | 33.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 08.05.2021, ob 17.15 | Mura | - | Bravo | 2:2 | (2:0) |
20/21 | 24.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 28.02.2021, ob 14.30 | Bravo | - | Mura | 0:1 | (0:0) |
20/21 | 15.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 02.12.2020, ob 15.00 | Mura | - | Bravo | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 6.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 04.10.2020, ob 15.15 | Bravo | - | Mura | 2:1 | (1:1) |
19/20 | 29.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 20.06.2020, ob 18.00 | Bravo | - | Mura | 1:0 | (0:0) |
19/20 | 20.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 05.12.2019, ob 17.00 | Mura | - | Bravo | 1:1 | (1:1) |
19/20 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 25.09.2019, ob 15.45 | Bravo | - | Mura | 3:3 | (1:1) |
19/20 | 2.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 21.07.2019, ob 18.00 | Mura | - | Bravo | 4:3 | (2:1) |
24. krog | ||
---|---|---|
Celje | 0 : 3 | CB24 Tabor Sežana |
Maribor | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Bravo | 0 : 1 | Mura |
Domžale | 1 : 0 | Gorica |
Aluminij | 0 : 1 | Koper |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Mura | 36 | 63 | |
2 | Maribor | 36 | 63 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 36 | 59 | |
4 | Domžale | 36 | 55 | |
5 | Bravo | 36 | 45 | |
6 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 44 | |
7 | Celje | 36 | 43 | |
8 | Aluminij | 36 | 43 | |
9 | Koper | 36 | 42 | |
10 | Gorica | 36 | 29 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jan Mlakar | 14 |
Nardin Mulahusejnović | 14 | |
3. | Dario Kolobarić | 12 |
4. | Andres Vombergar | 11 |
Luka Bobičanec | 11 | |
Đorđe Ivanović | 11 | |
7. | Filip Dangubić | 10 |
Milan Tučić | 10 | |
9. | Christos Rovas | 9 |
10. | Arnel Jakupović | 7 |
Aljoša Matko | 7 | |
Mustafa Nukić | 7 | |
Dare Vršič | 7 | |
Rok Kronaveter | 7 | |
Rudi Požeg Vancaš | 7 | |
16. | Nino Kouter | 6 |
Jan Repas | 6 | |
Damjan Vuklišević | 6 | |
Mičo Kuzmanović | 6 | |
Ivan Božić | 6 |