Sodniki: | Vinčić Slavko (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Benc Uroš (2. pomoč) , Lacković Marko (4. sodnik) |
Delegat: | Roglič Leopold |
Št. gledalcev: | 200 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Olimpija | 1 : 0 | Aluminij |
N |
Aluminij | 0 : 0 | Domžale |
N |
Rudar Velenje | 2 : 2 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 3 : 1 | Maribor |
N |
Krško | 1 : 1 | Aluminij |
Koper | |||
---|---|---|---|
P |
Koper | 0 : 1 | Gorica |
N |
Krško | 1 : 1 | Koper |
N |
Koper | 1 : 1 | Olimpija |
Z |
Kalcer Radomlje | 0 : 4 | Koper |
Z |
Koper | 3 : 0 | Domžale |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 20 | 3 | 7 | 10 | 17 | ||
Koper | 20 | 10 | 7 | 3 | 28 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 10 | 1 | 6 | 3 | 9 | ||
Koper | 10 | 3 | 6 | 1 | 13 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 10 | 2 | 1 | 7 | 8 | ||
Koper | 10 | 7 | 1 | 2 | 15 |
23/24 | 30.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper, 11.04.2024, ob 16.45 | Koper | - | Aluminij | 2:1 | (0:1) |
23/24 | 21.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 16.02.2024, ob 17.30 | Aluminij | - | Koper | 1:2 | (1:1) |
23/24 | 12.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 08.10.2023, ob 20.15 | Koper | - | Aluminij | 4:1 | (3:0) |
23/24 | 3.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 26.11.2023, ob 17.30 | Aluminij | - | Koper | 3:2 | (2:1) |
21/22 | 28.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 20.03.2022, ob 17.30 | Koper | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) |
21/22 | 19.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 04.12.2021, ob 15.00 | Aluminij | - | Koper | 1:1 | (0:0) |
21/22 | 10.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 23.09.2021, ob 17.00 | Koper | - | Aluminij | 1:3 | (1:1) |
21/22 | 1.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 17.07.2021, ob 17.00 | Aluminij | - | Koper | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 33.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper, 09.05.2021, ob 20.00 | Koper | - | Aluminij | 0:3 | (0:2) |
20/21 | 24.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 01.03.2021, ob 16.00 | Aluminij | - | Koper | 0:1 | (0:1) |
20/21 | 15.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 02.12.2020, ob 17.15 | Koper | - | Aluminij | 1:0 | (1:0) |
20/21 | 6.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 13.10.2020, ob 17.00 | Aluminij | - | Koper | 1:1 | (0:1) |
16/17 | 29.krog | Kidričevo, Športni park Aluminij, 17.04.2017, ob 16.00 | Aluminij | - | Koper | 2:2 | (0:1) |
16/17 | 20.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 03.12.2016, ob 16.00 | Koper | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
16/17 | 11.krog | Kidričevo, Športni park Aluminij, 25.09.2016, ob 15.00 | Aluminij | - | Koper | 0:0 | (0:0) |
16/17 | 2.krog | ŠRC Bonifika, 23.07.2016, ob 18.15 | Koper | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
12/13 | 28.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 13.04.2013, ob 18.00 | Luka Koper | - | Aluminij | 3:0 | (1:0) |
12/13 | 19.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 18.11.2012, ob 14.00 | Aluminij | - | Koper | 1:1 | (1:0) |
12/13 | 10.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 22.09.2012, ob 20.00 | Luka Koper | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
12/13 | 1.krog | Kidričevo, športni park NK Aluminij, 01.08.2012, ob 17.00 | Aluminij | - | Koper | 0:3 | (0:1) |
11. krog | ||
---|---|---|
Gorica | 0 : 1 | Celje |
Domžale | 5 : 0 | Krško |
Olimpija | 2 : 0 | Kalcer Radomlje |
Aluminij | 0 : 0 | Koper |
Rudar Velenje | 1 : 1 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 73 | |
2 | Gorica | 36 | 60 | |
3 | Olimpija | 36 | 60 | |
4 | Domžale | 36 | 56 | |
5 | Celje | 36 | 55 | |
6 | Koper | 36 | 50 | |
7 | Rudar Velenje | 36 | 41 | |
8 | Krško | 36 | 39 | |
9 | Aluminij | 36 | 38 | |
10 | Kalcer Radomlje | 36 | 13 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | John Mary Uzuegbunam Honi | 17 |
2. | Dominik Glavina | 16 |
3. | Luka Zahović | 15 |
Dalibor Volaš | 15 | |
5. | Miran Burgić | 14 |
6. | Filip Dangubić | 13 |
7. | Milivoje Novaković | 11 |
8. | Leon Benko | 10 |
9. | Žiga Škoflek | 9 |
Marcos Magno Morales Tavares | 9 | |
Dare Vršič | 9 | |
12. | Slobodan Vuk | 8 |
Marko Alvir | 8 | |
14. | Miha Zajc | 7 |
Lovro Bizjak | 7 | |
16. | Blaž Kramer | 6 |
Marko Nunić | 6 | |
Senijad Ibričić | 6 | |
Dejan Žigon | 6 | |
Rifet Kapić | 6 |