17. krog |  Koper, ćRC Bonifika |  07.11.2009 ob 14.00

0 : 1

Sodniki: ćart Peter (glavni sodnik), Majcen Karel (1. pomoč), ćinkovec Bojan (2. pomoč) , Vinčič Slavko (4. sodnik)
1 Rdeči kartoni 0

0'
  Lep pozdrav iz Kopra, kjer je oblačno vreme, igrišče na Bonifiki pa razmočeno. Ekipi Kopra in Domžal čaka tekma v težkh pogojih.
0'
  V ekipi Luke Kopra sta po odsluženi kazni znova Pavlin in Guberac, po poškodbi pa se v udarno enajsterico vrača Handanagić. Manjkata Karić in Kovačevič, ki sta ponovno porumenela na tekmi v Spodnji Šiški. Pri dvakratnih državnih prvakih manjkata kaznovana Zec in Hanžič.
0'
  Današnje goste vodi Vlado Badžim, nekdanji koprski strateg, ki je bil v igralski karieri soigralec zdajšnjega trenerja "Kanarčkov", Nedžada Okčiča. V prejšnjem krogu so Domžalčani remizirali v Lendavi, Koprčani pa so slavili v Spodnji Šiški.
0'
  Koprčani so nazadnje premagali Domžalčane 12.4.2006, ko je bilo 2:0. Na naslednjih 14. tekmah so Domžale 6-krat zmagale, 8 tekem pa se je končalo z remijem.
0'
  Koprčani na igrišče prihajajo v povsem beli, Domžalčani pa v povsem modri opravi.
0'
2'
  Po akciji Strune so Domžalčani žogo odbili v kot, po podaji Pavlina pa je dobro reagiral Vidmar.
4'
  Po dolgi akciji gostov je predložek Čavuševića zlahka ujel Nenezič.
8'
  Začetek tekme je v znamenju povsem izenačene igre, obe ekipi pa sta zaenkrat dokaj previdni, tako da priložnosti praktično ni.
11'
  Igralcem obeh ekip težave povzroča spolzko igrišče, tako da je zaenkrat bolj malo povezanih akcij.
13'
  Dalibor Radujko je dobil rumeni karton, moral bo počivati naslednjo tekmo.
15'
  Po dvoboju Topiča in Polovanca je Hrvat v koprskem dresu obležal na tleh in potrebna je zdravniška pomoč.
16'
  Polovanec se je po nudeni pomoči vrnil na zelenico.
17'
  Prvi strel na tekmi je sprožil Teinovič, Nenezič pa je žogo zanesljivo ujel.
18'
  Po podaji Teinovića je Vidović z glavo streljal mimo vrat.
19'
Rdeči karton
  Ivan Sesar dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
19'
  Sodnik Šart je ocenil da je Sesar s komolcem namerno udaril Topiča in Hrvat je moral z igrišča.
20'
  Miran Pavlin je dobil rumeni karton.
24'
  Prosti strel Pavlina s 25 metrov je Vidmar brez večjih težav ujel.
27'
Gol (11m)
  GOOOL! Džengis Čavuševič je zadel enajstmetrovko!
27'
  Po prekršku Handanagića nad Permetom je 11. metrovko zanesljivo izvedel Čavušević in svoje povedel v vodstvo.
27'
  Enes Handanagič je dobil rumeni karton.
31'
  Koprčani po prejetem golu igrajo bolj odprto, Pavlinov strel s 15. metrov pa je Vidmar odbil v polje.
33'
  Močan Zatkovičev strel je zletel visoko čez domači gol.
35'
  Po lepi akciji Guberca je Rajčevič spustil žogo do Pavlina, nekdanji član zlate generacije slovenske reprezentance pa ni ugnal Vidmarja.
35'
  Ivica Guberac je dobil rumeni karton.
41'
  Junior je z roba kazenskega prostora nevarno streljal, domačini so slednjič žogo odbili v kot.
42'
  Dva poskusa Permeta z neposredne bližine je Nenezič mojstrsko ubranil.
45'
  Zaključek polčasa je v znamenju gostov,ki uveljavljajo prednost igralca več.
45'
  2 minuti dodatka.
45'
  Pavlinov strel z levico je Vidmar s težavo ujel.
45'
  Spet strel Pavlina, žoga je šla mimo vratnice v gol-out.
45+2'
45+2'
  Konec prvega polčasa v katerem smo videli en gol gostov ter eno izključitev in štiri rumene kartone domačih.
45'
45'
  Začel se je drugi polčas, trenerja nista opravila nobene menjave.
46'
  Prodor Juniorja se je končal z nevarnim strelom z 10. metrov, Nenezič se je izkazal.
49'
  Podajo Zatkoviča proti Čavuševiću je v zadnjem trenutku prestregel Handanagić.
54'
  Menjava: iz igre Mitja Brulc, v igro Mitja Viler.
55'
  Po odhodu Brulca z igrišča je Luka Koper brez klasičnega napadalca.
55'
  Darko Topič je dobil rumeni karton.
58'
  Močan strel Juniorja je Handanagić spretno odbil v polje.
59'
  Poškodba strelca Čavuševića, ki je klopi nakazal da bo potrebna menjava.
60'
  Menjava: iz igre Džengis Čavuševič, v igro Dalibor Stojanovič.
61'
  Menjava: iz igre Aljaž Struna, v igro Saša Božičič.
63'
  V koprskem napadu je postavljen Pavlin, na levi strani za njim je Viler, na desni Božičič.
64'
  Junior je iz protinapada nevarno streljal, Nenezič je bil na pravem mestu.
65'
  Kristijan Polovanec je dobil rumeni karton.
65'
  Menjava: iz igre Ivica Guberac, v igro Patrik Ipavec.
66'
  Po podaji Vilerja je Božičič streljal z roba kazenskega prostora, žoga je zletela čez gol.
69'
  Menjava: iz igre Janez Perme, v igro Jani Šturm.
71'
  Koprčani se trudijo, Domžalčani pa zaenkrat dobro zapirajo prostor pred svojim kazenskim prostorom.
72'
  Patrik Ipavec je preigral celo vratarja, njegov strel pa je pred golovo črto odbil kapetan Elsner.
74'
  Junior je iz outa podal Stojanoviču, ta je stekel sam pred Neneziča, ki je bil zmagovalec njunega dvoboja.
77'
  Marko Drevenšek je dobil rumeni karton.
78'
  Prodor Pavlina je s prekrškom zaustavil Drevenšek in porumenel.
79'
  Vilerjev prosti strel so gostje odbili v polje.
80'
  Po podaji Pavlina je Viler preigral branilca, strel z desnico pa je zletel prek gostujočih vrat.
82'
  Stojanovič strelja od daleč, Nenezič na pravem mestu.
83'
  Dalibor Teinovič je dobil rumeni karton.
83'
  Menjava: iz igre Marko Drevenšek, v igro Alen Vučkič.
85'
  Sumljivo posredovanje Vidmarja izven kazenskega prostora, v nadaljevanju akcije so si Koprčani priigrali prosti strel z 20. metrov.
86'
  Po prostem strelu Božičiča je do strela prišel Hadžič, ki je streljal mimo.
86'
  Strel Božičiča z roba kazenskega prostora je Vidmar ubranil.
87'
  Premoč Kopra, ki išče pot do izenačenja.
88'
  Dvoboj Ipavca in Elsnerja se je končal z domačim kotom.
89'
  Protinapad gostov je neuspešno zaključil Stojanovič.
90'
  Štiri minute sodniškega dodatka.
90+2'
  Domžalčani držijo žogo in so vse bliže zmagi.
90+3'
90+3'
  Konec tekme, pomembna zmaga Domžal, ki še 15. zapored niso izgubile s Koprčani.
90+3'
  Lep pozdrav iz Slovenske Istre in nasvidenje v prihodnjem krogu, ko bodo Domžale gostile Celjane, Koprčani pa bodo gostovali v Lendavi. Vmes bomo navijali za Slovenijo proti Rusiji!