32. krog |  Nova Gorica, Športni park |  24.04.2010 ob 18.00

HIT Gorica

3 : 0

CM Celje

Sodniki: Balažič Dejan (glavni sodnik), Arhar Primož (1. pomoč), Stančin Marko (2. pomoč) , Tošeski Boris (4. sodnik)
0 Rdeči kartoni 1

0'
  Lep pozdrav iz Nove Gorice.
0'
  Na igrišču v Športnem parku se ogrevata ekipi Hita Gorice in CM Celja, ki bosta odigrali 61. medsebojno prvenstveno tekmo.
0'
  V ekipo Hita Gorice se po odsotnosti zaradi kazni vračajo Zarifovič, Demirovič in Balažic, prvič po poškodbi je med rezervisti Etien Velikonja.
0'
  V celjskem taboru zaradi poškodb ni Alena Romiha in Rajka Repa, zaradi kazni pa Alena Romiha.
0'
  V gostujočo ekipo so se po odsluženih kaznih vrnili Močić, Kačičnik, Brezič in Rep. Slednji je sicer poškodovan.
0'
  Ekipi sta že na igrišču, na tribunah skromno število gledalcev.
0'
3'
  GOOOL! Zadel je Enes Demirovič!
3'
  Po prostem strelu z leve strani, je žoga presenetila vse v gostujočem kazenskem prostoru in končala v mreži!
13'
  Znova torej hiter zadetek Novogoričanov. Igra je v tem trenutku precej umirjena.
18'
  Rahla pobuda Novogoričanov, igra pa še vedno zelo taktična.
20'
  Hit Gorica je dobila zadnjo tekmo s Celjani; konec februarja je bilo v Areni 1:4
21'
  Prvi kot za Celje, po ostri podaji je žoga preletela vse nogometaše pred vrati Simčiča.
23'
  GOOOL! Zadel je Milan Osterc!
23'
  Po podaji iz kota je Osterc streljal z glavo in iz neposredne bližine matiral Mujčinoviča.
30'
  Domagoj Duspara je dobil rumeni karton.
31'
  Duspara je v napadu nepravilno oviral Zarifoviča.
32'
  Zanimiv klubski strelski dvoboj: Osterc je danes dosegel 57. zadetek v dresu Hita Gorice, Demirovič je dosegel enega manj.
33'
  Goran Galešič je dobil rumeni karton.
34'
  Galešič je brcnil žogo po sodniškem žvižgu.
41'
  Duspara je z leve ostro podal pred vrata, Dvorančič je iz ugodne pozicije sprožil mimo vrat.
43'
  Po lepi domači akciji je Osterc sprožil z okrog 12 metrov, Mujčinović je odlično odreagiral!
44'
  Po podaji Ostrerca je sprožil Škarabot, še ena obramba Mujčinoviča.
45'
45'
  Novogoričani so zasluženo dobili prvi polčas, saj so prevladovali na igrišču tudi po vodstvu z 2:0.
45'
50'
  Brez menjav v drugem polčasu.
51'
  Celjani imajo v uvodnih minutah terensko pobudo.
53'
53'
  Brečevič je prestregel žogo, Osterc pobegnil celjski obrambi, stekel proti vratarju, ga preigral in žogo zabil v prazno mežo.
55'
  Saša Bakarič je dobil rumeni karton.
66'
  Menjava: iz igre Matija Škarabot, v igro Admir Kršič.
67'
  David Peršič je na ogrevanje poslal Etiena Velikonjo.
71'
  Menjava: iz igre Aris Zarifovič, v igro Dragoljub Nikolič.
71'
  Menjava: iz igre Rok Štraus, v igro Dejan Krljanovič.
73'
  Menjava: iz igre Domagoj Duspara, v igro Jernej Leskovar.
76'
  Po kombinaciji ob prostem strelu je močno sprožil Kršič, žoga pa je švignila mimo leve stative celjskih vrat.
78'
  Menjava: iz igre Milan Osterc, v igro Miha Mevlja.
79'
  Po dobri kombinaciji je iz neposredne bližine streljal Ostrerc, Mujčinovič je žogo z odlično parado odbil v kot.
81'
Rdeči karton
  Milan Anđelkovič dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
81'
  Anđelkovič je kot zadnji igralec celjske obrambe podrl prodirajočega Brečeviča in bil kaznovan z izključitvijo.
82'
  Menjava: iz igre Denis Popovič, v igro Aleš Kačičnik.
86'
  Danijel Brezič je dobil rumeni karton.
90'
  Tri minute sodniškega dodatla.
90+2'
  Zanesljiva zmaga Hita Gorice. Priigrana je bila že z vodstvom v prvem polčasu, ki so ga tokrat Novogoričani zadržali do konca.
90+5'
90+5'
  Dvanajsta letošnja zmaga Hita Gorice in 13. poraz CM Celja.
90+5'
  Celjani so bili preskromni za kaj več, daleč so bili tudi od častnega zadetka.
90+5'
  Novogoričani so se spet približali tretjemu mestu in dodatno zaostrili konkurenco za stopničke.