19. krog |  Nova Gorica, Športni park |  27.11.2010 ob 17.00

Hit Gorica

1 : 0

Nafta

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Šinkovec Anton (2. pomoč) , Čeferin Darko (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 1

0'
  Lep pozdrav iz Nove Gorice.
0'
  Na Goriškem ni snežilo, tako da je igrišče dobro pripravljeno za igro. Je pa precej hladno, saj je le 5 stopinj celzija.
0'
  Nafta prihaja v Športni park po osmih tekmah brez zmage, Hit Gorica je brez zmage tri tekme.
0'
  V domačem taboru ni kaznovanega Komela, manjkajo tudi poškodovani Rakušček, Galešič, Stojanovič, Vetrih in Rupnik.
0'
  Nafta je brez Cabana, Filipoviča in Kokola, ki so poškodovani, Gerenčer se ni uvrstil med potnike na severnoprimorski konec.
0'
  Ekipi sta v prvi in drugi četrtini prvenstva dobili domači tekmi. V Športnem parku je bilo 1:0, v Lendavi pa 3:0. Na tej tekmi, ki je potekala 22. septembra so Lendavčani zadnjič zmagali.
0'
  Danes tudi dvoboj bratov Gregorja in Marka Balažica.
0'
2'
  V prvem napadu Nafte tudi prvi prvi udarec proti golu, a Vaš ni bil dovolj natančen.
10'
  Po dolgi podaji z desne je iz prve pred vrati poskusil Demirovič, a je bil Murko na mestu.
12'
  Po ostri podaji Vassiljeva, je pred domačimi vrati zamudil Benko.
16'
  Velikonja se je po globinski podaji znael v ugodnem položaju, a je streljal mimo gola.
24'
  Rok Buzeti je dobil rumeni karton.
25'
  Buzeti je s hrbta podrl Velikonjo!
29'
  Tekma je v teh trenutkih povsem nezanimiva.
37'
  Po obetavni akciji je s treh metrov močno streljal Kurtič, a je zgrešil.
43'
  Kris Jogan je dobil rumeni karton.
44'
  Jogan je z ostrim prekrškom zaustavil Lesjaka in dobil rumeni karton.
45'
  Minuta sodniškega dodatka.
45+1'
45+1'
  Novogoričani za odtenek boljši nasprotnik, obe ekipi pa premalo konkretni v konici napada.
45+1'
  V taboru Nafte pripravljajo menjavo, kot kaže bo na igrišče vstopil Levačič.
45'
45'
  Menjava: iz igre Zoran Lesjak, v igro Saša Levačič.
47'
  Z razdalje je streljal Kršič, Murko je žogo kratko odbil, Matjašec jo je "pospravil" v kot.
49'
  Kršič je streljal s prostega strela z 20 metrov, Murko je žogo odbil v kot.
52'
  Admir Kršič je dobil rumeni karton.
53'
  Kršič je podrl Vaša.
60'
  Gregor Balažic je dobil rumeni karton.
61'
  Dve izjemni priložnosti za Nafto; Vaš je zadel prečnik domačih vrat, strel Čeha je zaustavil Murko.
64'
  Tekma postaja vse bolj dinamična, iz obrata je streljal Vassiljev, žoga pa je zletela preko gola.
65'
  Menjava: iz igre Admir Kršič, v igro Sandi Arčon.
69'
  GOOOL! Zadel je Miha Mevlja!
70'
  Kurtič je s prostega strela podal v gnečo pred gol, do žoge je prišel Miha Mevlja in iz obrata streljal v daljši kot Murkovih vrat.
84'
  Menjava: iz igre Vedran Vinko, v igro Slaviša Dvorančič.
85'
  Tekma je še naprej odprta.
87'
  Menjava: iz igre Kris Jogan, v igro Nejc Praprotnik.
90+2'
90+2'
  V Novi Gorici zaslužena zmaga Hita Gorice, vendar pa bi si zadetek zaslužili tudi gostje. Odločala je torej učinkovitost.