30. krog |  Domžale, Športni park |  30.04.2011 ob 19.00

1 : 0

Primorje

Sodniki: Vehar Jože (glavni sodnik), Šinkovec Anton (1. pomoč), Ajdovec Rafael (2. pomoč) , Kajtazović Nejc (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep pozdrav iz Domžal.
0'
  V Športnem parku v Domžalah čakamo na začetek srečanja 30. kroga Prve lige med Domžalami in ajdovskim Primorjem.
0'
  Domžalčani, so se sredi tedna prebili v veliki finale Hervis pokala Slovenije, so v preteklem krogu občutili premoč Koprčanov (izgubili s 3:1), pred katerimi pa imajo na 2. mestu zgolj še dve točki prednosti. Za novo prvenstveno zmaga pa je današnji nasprotnik ravno pravšnji, saj Primorje zaseda zadnje mesto na lestvici in je brez zmage na zadnjih 9-ih prvenstvenih obračunih.
0'
  Ajdovci zaostajajo za Triglavom že za 6 točk, še vedno bijejo bitko za obstanek v ligi. Situacija pa je trenutno še slabša, saj je v četrtek ekipo Primorja zapustil dosedanji trener Milan Petrovič.
0'
  Moštvo iz Ajdovščine bo do konca sezone vodil dosedanji pomočnik Sandi Valentinčič. Klub in Petrovič sta se razšla sporazumno, Primorje pa tako čaka še težje delo v boju za obstanek v Prvi ligi.
0'
  Domači strateg Birjukov tokrat nima kaznovanih nogometašev, ima pa še vedno nekaj težav zaradi poškodb. Zaradi rdečega kartona bo tokrat pri Primorju odsoten Jaka Ihbeisheh.
0'
  Danes točke potrebujeta obe ekipi. Rumeno-modri za uvrstitev v Evropo, rdeče-črni za obstanek. Ekipi sta v tej sezoni na treh srečanjih dvakrat remizirali (2X je bil izid 0:0), enkrat pa so bili uspešnejši igralci Darka Birjukova (4:1).
0'
4'
  Zaenkrat pričakovan pritisk Domžal. Gostje so očitno branijo.
4'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Simon Živec. Dobil ga je Damir Pekič.
4'
  Streljal je Damir Pekič, a mimo vrat.
4'
  Pekič je bil iz prostega strela nekoliko nenatančen.
5'
  Streljal je Mato Šimunovič, a mimo vrat.
6'
  Po lepi podaji Wilsona je s sijajnim strelom na prvo poskušal Šimunovič in zatresel prečko Primorja.
7'
7'
  Streljal je Florent Aziri, a mimo vrat.
8'
  Po podaji Zatkoviča je Aziri streljal mimo gola.
8'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damir Pekič.
8'
  Domžale ima udarec iz kota.
9'
  Dober strel Pekiča, na pravem mestu jej bil vratar Božjak, ki je žogo izbil v kot.
9'
12'
  Zaenkrat so domači izrazito boljši nasprotnik.
14'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Wilson Xavier Junior. Dobil ga je Danijel Dežmar.
16'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Mato Šimunovič. Dobil ga je Sašo Ogrič.
17'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Wilson Xavier Junior.
18'
  Zelo nevaren strel z razdalje Juninha, izkazal se je vratar Božjak.
18'
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Saša Aleksander Živec.
20'
  Po dobrem prodoru in strelu Živca je bil na pravem mestu vratar Brljak.
22'
22'
  Po natančenm predložku Apatiča je Pekič z glavo zadel vratnico.
23'
27'
27'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Dobil ga je Domen Božjak.
29'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Topič. Dobil ga je Saša Aleksander Živec.
33'
  Florent Aziri v prepovedanem položaju.
33'
35'
  Tudi gostje iz Ajdovščine so se rahlo prebudili.
35'
36'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Teinovič. Dobil ga je Saša Božičič.
36'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amer Jukan.
37'
  Iz prostega strela je poskušal Jukan.
37'
39'
42'
42'
43'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Pekič. Dobil ga je Domen Božjak.
44'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Apatič. Dobil ga je Almir Tanjič.
44'
  Prosti udarec iz nevarne razdalje za Primorje.
45'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Saša Božičič.
45'
  Močan strel Božičiča iz prostega strela, na pravem mestu je bil domači vratar Darko Brljak.
45'
45'
47'
  Amer Jukan v prepovedanem položaju.
50'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Kolman. Dobil ga je Damir Pekič.
51'
52'
  Iz prostega strela je sprožil Juninho, a je bil na pravem mestu vratar Božjak.
52'
  Streljal je Amer Jukan, a mimo vrat.
52'
  Izjemno nevaren strel Jukana z razdalje, žoga je zeletela za las mimo leve vratnice domžalskega gola.
55'
  Primorje ima udarec iz kota.
55'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Florent Aziri. Dobil ga je Nejc Kolman.
55'
  Nejc Kolman je dobil rumeni karton.
57'
58'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Sašo Ogrič. Dobil ga je Mitja Zatkovič.
58'
  Menjava: iz igre Florent Aziri, v igro Jernej Smukavec.
60'
60'
61'
  Streljal je Dalibor Teinovič, a mimo vrat.
62'
  Po podaji Elsnerja je odlično streljal Teinovič, a je vodstvo Domžal preprečila prečka.
63'
64'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Amer Jukan. Dobil ga je Ivan Knezovič.
65'
67'
  Jernej Smukavec v prepovedanem položaju.
68'
  Menjava: iz igre Mato Šimunovič, v igro Marko Drevenšek.
68'
  V zadnjih minutah spremljamo silovit pritisk domačih.
68'
  GOOOL! Zadel je Jernej Smukavec!
70'
  Smukavec je prišel do odbite žoge v kazenskem prostoru in nato z natančnim strelom vendarle uspel premagati vratarja Božjaka.
70'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Milidrag Marič. Dobil ga je Damir Pekič.
71'
72'
72'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Knezovič.
73'
  Po podaji Juninha iz kota je z glavo odlično streljal Knezovič, a se je tokrat izkazal vratar Božjak.
73'
74'
  Streljal je Sašo Ogrič, a mimo vrat.
76'
77'
78'
  Menjava: iz igre Danijel Dežmar, v igro Tim Lo Duca.
78'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Drevenšek. Dobil ga je Sašo Ogrič.
80'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Topič. Dobil ga je Amer Jukan.
81'
  Streljal je Almir Tanjič, a mimo vrat.
84'
  Menjava: iz igre Nejc Kolman, v igro Nejc Vidmar.
85'
  Streljal je Jernej Smukavec, a mimo vrat.
85'
  Menjava: iz igre Damir Pekič, v igro Nace Kosmač.
85'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Božičič. Dobil ga je Jernej Smukavec.
86'
87'
  Streljal je Saša Božičič, a mimo vrat.
87'
  Dober strel Božičiča z razdalje, a je bil nekoliko nenatančen.
87'
88'
  Izjemno lepa priložnost za Smukavca, ki pa akcije ni najbolje zaključil.
88'
  Nace Kosmač je dobil rumeni karton.
90'
  V Domžalah bomo videli še 3. minute sodniškega dodatka.
90+2'
  Streljal je Marko Drevenšek, a mimo vrat.
90+2'
  Sašo Ogrič je dobil rumeni karton.
90+3'
90+3'
  Domžalčani so prišli do prigarane in zaslužene zmage nad Primorjem. Ajdovci bodo iskali nove priložnosti v boju za obstanek na naslednjih prvenstvenih obračunih. Domžale pa še vedno ostajajo v boju za letošnji naslov prvakov.